Front-End Web Developer Motivācijas vēstule un CV piemēri

Posted on

Front-End Web Developer Motivācijas vēstule un CV piemēri

Kā front-end web izstrādātājs, tu esi labas vietas, ja jūs meklējat jaunu darbu. Darba statistikas projektu birojs, kas web izstrādātājs darba augs par 15% no 2016. līdz 2026. gadam – daudz ātrāk nekā vidējais rādītājs.

Turklāt, web izstrādātājiem pelnīt labu algu. Vidējais ikgadējo darba samaksu 2018. gadā bija $ 69430. Nav slikti darbu, kas jūs varētu nolaisties ar asociētā grādu.

Bet, kamēr tas nodarbošanās neprasa gadus formālajā izglītībā, tas ir augsti kvalificēts profesija. Lai būtu front-end izstrādātājs, jums pamatprasmes, piemēram, HTML, CSS un JavaScript. Atkarībā no darba, iespējams, arī jāzina back-end valodas, piemēram, Ruby. Pavadrakstā un atsākt vajadzētu parādīt, ka jums ir prasmes un pieredze, kas nepieciešami, lai veiktu darbu.

Ko Iekļaut pavadvēstuli un atsākt

Izceliet savas prasmes. Iekļaut atslēgvārdus no darbu sarakstā, jo īpaši tiem, kas saistīti ar tehniskām iemaņām. Atkal, front-end izstrādātāju lomas prasīs zināšanas par HTML, CSS un JavaScript. Noteikti, lai iekļautu sociālās prasmes, kā arī, piemēram, spēju sazināties tehniskos jautājumus un risinājumus, kas nav tehniskā personāla.

Uzsvērt savu visatbilstošākos pieredzi. Atkarībā no jūsu darba vēsturi un darba prasībām, jūs varat izvēlēties atsākt veidu, kas izceļ jūsu saistīto pieredzi. Piemēram, ja jūsu darba vēsture rāda lineāra progresija pret šo lomu, jūs varētu izvēlēties izmantot hronoloģiskā atsākt. No otras puses, ja jūsu karjeras ceļš ir veikusi dažus līkloču-zags, jūs varētu izvēlēties funkcionālu vai kombinācija CV, kas parāda savas prasmes.

Padomi Writing pavadvēstuli un atsākt

Pielāgot jūsu pavadvēstuli un atsākt katram darbam. Kad jūs piesakāties jaunu pozīciju, tas ir svarīgi, ka jums pielāgot jūsu pavadvēstuli un atsākt ar darbu jūs esat meklē. Rūpīgi jāanalizē darba prasībām, kas ietvertas šajā darba piedāvājumu, un saskaņot savas prasmes, cik vien iespējams.

Sagatavot portfeli, lai parādītu savu darbu. Piesakoties darbu kā front-end izstrādātājs, jūsu mērķis ir, lai pierādītu, ka jūs varat atrisināt uzņēmuma problēmas un pilnveidot savu produktu. Tiešsaistes portfelis ir viegls veids, kā parādīt savu iepriekšējo darbu un parādīt, ko jūs varat darīt.

Ja sūtāt savu pieteikuma vēstuli un CV, norādiet savu vārdu un amata nosaukumu temata rindā e-pasta ziņojumu:

Temats: Front-End Web Developer Amats – jūsu vārds un uzvārds

Iekļaut savu kontaktinformāciju savā e-pasta parakstu, un darba devējs kontaktinformācija nav sarakstā. Sāciet savu e-pasta ziņojumu ar uzrunu. Lūk, piemērs no galvnes pavadvēstuli.

Front-End Web Developer Motivācijas vēstule

Lūk, piemērs no pavadvēstuli par front-end web izstrādātāju stāvoklī. Skatīt zemāk vairāk piemērus, tostarp paraugu atsākt par front-end web izstrādātājs, kā arī padomus par nosūtot savu pavadvēstuli un atsākt.

Rita Iesniedzējs
123 Main Street
Jebkura pilsēta, CA 12345
555-555-5555
rita.applicant@email.com

1. septembris 2018

James Lee
vadītājs Web amatpersona
Acme WEBTECH
123 Business Rd.
Business City, NY 54321

Dear Mr Lee,

Šī vēstule ir izteikt savu interesi par darbu ievietojis savā mājas lapā, lai pieredzējis, detalizēti orientēta, front-end web attīstītājs. Kā jūs redzat, man ir seši gadi praktisku pieredzi efektīvi kodēšanas tīmekļa vietnes un lietojumprogrammas, izmantojot modernu HTML, CSS un JavaScript.

Building state-of-the-art, viegli izmantot, lietotājam draudzīgu tīmekļa vietnes un lietojumprogrammas ir patiesi kaislība mans, un es esmu pārliecināts, es būtu lielisks papildinājums jūsu organizācijā. Papildus manu zināšanu bāzi, es aktīvi meklēt jaunas tehnoloģijas un palikt up-to-jaunāko informāciju par nozares tendencēm un sasniegumiem. Tas ļāva man palikt priekšā līknes un sniegt ārkārtas darbu visiem maniem darba devējiem, ieskaitot tos, es esmu strādājis uz projektu bāzes. Esmu pievienots kopiju manu CV detalizēti savu pieredzi, kā arī saites uz tīmekļa vietnēm un man bija tas gods strādāt tālāk.

Es var sasniegt jebkurā laikā, izmantojot manu mobilo telefonu, 555-555-5555 vai pa e-pastu rita.applicant@gmail.com.

Paldies par jūsu laiku un uzmanību. Es ceru uz runāt ar jums par šo iespēju.

Ar laba vēlējumiem,

Rita Iesniedzējs (paraksts uz cieto kopiju vēstule)

Rita iesniedzējs

Front-End Web Developer Atsākt

Šis ir piemērs atsākt par front-end web attīstītājs. Skatīt zemāk vairāk piemēru.

Hank iesniedzējs

123 ABC Street • Sietla, WA 99999 • (555) 555-5555 • hank.applicant@email.com

Front-end WEB DEVELOPER

Tulkojot dizainu uz front-end kodu un nosakot izstrādātāju prasības

Jāievēro Front-End Web Developer ar 10-plus gadu pieredze, sadarbojoties ar radošu un izstrādes komandām par izpildi idejām un projektiem.

Galvenās prasmes ietver:

● veicināšana un saziņa jaunas idejas

● izveide procesa uzlabojumi

● ierosināta jaunas tehnoloģijas

● Rakstīšanas maintainable pārrobežu pārlūku kodu

● laika aprēķināšana un izmaksas par projektu

● nodrošināt kods ir mērogojams un atsaucīgi

PROFESIONĀLA PIEREDZE

Skotu TECH COMPANY, Sietla, WA

Front-end WEB DEVELOPER (februāris 2013 – Present)

Tulkot dizainu uz front-end kodu, novērtē projekta laiku un izmaksas, noteikt izstrādātāju prasībām un specifikācijām, kā arī darbs ar daudzfunkcionālai komandai, lai definētu un izstrādātu produktu ceļvežus.

Ievērojami sasniegumi:

● Palielināta mērogojamību, apkopes un atsaucību pārrobežu pārlūku koda 47%.

● Īstenots procesa uzlabojums, kas dubultoja sistēma ātrums divu gadu laikā.

MALCOLM TECHNOLOGY, Sietla, WA

Front-end WEB DEVELOPER (2008. gada jūnijs – februāris 2013)

Jāatjaunina un jāvienkāršo esošo kodu, lai uzlabotu vietnes veiktspēju uz visu uzņēmumu.

Ievērojami sasniegumi:

● Izmantotā satriecošs JavaScript un HTML 5 metodes, sistēmas, un bibliotēkas.

● Wrote atbalsta dokumentāciju un sniedz apmācību iekšējiem un ārējiem lietotājiem.

IZGLĪTĪBA & akreditācijas datus

ABC Kopienas koledža , Sietla, WA

Saistīt Zinātnes datorzinātnēs (uzsvars: Web Development, Code rakstiski), 2008

Sertifikācija

Hyper Text Markup Language (HTML) un CSS Certified • Valsts Kods rakstīšana Alliance (NCWA)

Informācijas tehnoloģiju prasmes

  • Git • WordPress • JavaScript • iOS • Android

Kā Get Your pieteikums pamanīju

Izcelt savas prasmes: Front-end web izstrādātājiem ir jāzina, HTML, CSS un JavaScript. Neaizmirstiet par prasmēm, piemēram, sazinoties koncepcijas, kas nav tehniskas komandas locekļiem.

Pielāgot savu pavadvēstuli un atsākt: Match savas prasmes un pieredzi, lai darba apgaismojumu un uzsvērt īpašības, kas padara jums ārkārtas kandidātu.

Parādiet savu darbu: Sagatavot portfeli ar darbu paraugiem, kas pierāda to, ko jūs varat darīt.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *