Ja Paralegal Pāriet uz Juridiskajā skolā?

Posted on

Ja Paralegal Pāriet uz Juridiskajā skolā?

Kā paralegal, jums ir iekšpusē skats juridisko praksi. Kādā brīdī, tas ir dabiski brīnums, vai jūs būtu labāk kā jurists. Galu galā, jums ir daudz vairāk, on-the-zemes pieredzi par ienākošo partneriem, no kuriem daudzi nekad nav savu kāju tiesas zālē vai redzējis kopumu M & A dokumentiem. Vai ne jūs piemērot to, ko jūs esat iemācījušies, lai pārvietotos uz augšu rindās kā jurists? Pirms jūs veicat lielo gājienu, šeit ir dažas lietas, kas jāapsver.

Vai Jūs Really Be Getting Algas Upgrade?

Paralegals, kuri vēlas kļūt par juristi bieži vilina augstāko amatalgas juristiem parasti darīt. Taču šis skaitlis varētu būt maldinoša. Advokāti ir algas, un viņam nav jāmaksā vairāk, ja viņi strādā virsstundas. Savukārt, paralegals get maksā vairāk, jo vairāk viņi strādā. Kad jūs runājat par izmēģinājuma situāciju, kurā ikviens no komandas strādā 20 stundu dienas (ne tik neparasts, diemžēl), tad paralegals varētu padarīt vairāk stundā nekā daudzi advokātu! Pirms jūs nolemjat ieguldīt $ 100,000 vai vairāk tiesību skolas par lielāku algu, darīt to math, un pārliecinieties, ka tas notiek uz radīt augstāku stundas likmi (ņemot vērā visus studiju kredītu maksājumus jums varētu būt pa kreisi ar).

Kā Vai Jūsu dzīves kvalitāte ietekmēts?

Lai gan tas varētu šķist tas, ja jūs esat in-pieprasījuma paralegal, jūs, iespējams, ir lielāka kontrole pār savu darba un privātās dzīves līdzsvaru, nekā advokāts dara. Jo jums maksā virsstundas, advokātu dod vismaz kādu uzmanību stundu skaitu tiekat lūgts darbu. Kā advokāts, jūs būtībā būt zvanu visu laiku, kaut daudzi cilvēki atrast dziļi nepatīkama.

Kāda veida darbu jūs vēlaties darīt?

Vēl viens galvenais motivētājs apsverot pāreju no paralegal uz advokātu ir darīt daudz interesantu un grūtāks darbs. Lūk, tas ir svarīgi, lai uzmanīgi darba juristiem, jo ​​īpaši jauniem juristiem, kas faktiski darīt.

Par vecākais partneris dzīve varētu izskatīties krāšņi, kamēr jūs esat padošanas līdz dokumentu nopratināšanu tiesā, paturiet prātā, ka tas aizņem vairākus gadus, lai iegūtu šo punktu. Kā jauns jurists, jums joprojām ir jāmaksā jūsu nodokļus tranšejās, darot rote darbu, kas varētu būt mazāk interesanti nekā organizējot visus dokumentus par lietu kā paralegal.

Pirms jūs nolemjat doties uz likumu skolā, do daži informatīvos intervijas ar juristu jūsu uzņēmums (ja jūs esat apmierināti ļaujot viņiem zināt, jūs varētu turpināt šo ceļu), vai ar citiem juristiem jūs zināt. Iegūt labu justies par to, ko viņi dara visu dienu, tāpēc jums būs tādā stāvoklī, lai novērtētu, vai “advokāts darbs” ir patiešām to, ko jūs vēlaties darīt.

Kāda veida darbs jūs varēsiet nokļūt?

Paralegals, kas iet uz likumu skolā dažkārt uzskatām, ka tās būs kāju uz augšu darbā procesā, bet, pat ja jums ir saistīto darba pieredzi, juridiskā lauks ir ļoti hierarchal vietā. Ja jūs strādājat par AmLaw firma kā paralegal, tas ir maz ticams, jūs tur darbā par juristu, ja jūs galu galā pie augšējā tiesību skola. Personas savienojumi ir svarīgi, protams, bet viņi tikai iet tik tālu. Galu galā, vaislas joprojām nes dienu daudzās vietās.

Ja jūs nolemt iet par to, un attiecas uz tiesību skola, apsveriet veidus, kā saglabāt savu parādu uz leju, un jums ir vairāk iespēju, kad jūs beidzat. Ja jūsu mērķis iedomātā BigLaw darbu, dodoties uz likumu skolas nepilna laika, turpinot darbu, varētu būt labs risinājums.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *