Pārdošanas Karjeras: Top Komisija balstīta pārdošanas Darbs

Posted on

Pārdošanas Karjeras: Top Komisija balstīta pārdošanas Darbs

Darbs komisijas balstīta pārdošanas darbu, var būt ienesīgs veids, kā nopelnīt iztiku, ja jums ir komunikācijas prasmes, pārdošanas prasmes un spēja slēgt darījumu.

Kā komisijas samaksas darbu? Darba devēji ir daudz dažādas metodes, lai kompensētu darbinieku, tostarp stundas algas, algas, prēmijas, nopelniem atalgojumu, izmaksu-of-dzīves pieaug, un komisija. Komisijas sistēmas atlīdzība atlīdzība darbiniekiem par pārdot produktus tieši patērētājiem vai citiem uzņēmumiem.

Par komisijas summa nopelnījis balstās uz sasniegtu pārdošanas kritērijiem, piemēram, tikšanās mērķiem vai pārsniedz kvotu.

Dažādu veidu komisijas

Atkarībā no darba devēja, komisija var izmaksāt virs bāzes atalgojumu vai algu, ko maksā kā neizšķirti pret nākotnes komisijas ieņēmumiem, vai maksā kā bonusu.

 • Straight Komisija ir vistīrākais komisijas, kur darbinieki saņem atalgojumu, pamatojoties tikai un vienīgi uz pārdošanas tie rada.
 • Zīmēt Pret Nākotnes Komisija sniedz darbiniekiem, ar ienākumiem, kas tiek atskaitīta no komisijas, kad tas ir nopelnījis.
 • Alga Plus Komisijas sistēmas un jānosaka algu pārdošanas personālu, un pēc tam pievienojot komisijas ienākumus, pamatojoties uz pārdošanu, kas ražota.
 • Alga Plus Bonus vienošanās par kompensāciju rada izveidošanu noteiktu algu, kas tiek papildināts ar vienreizēju maksājumu, kad darbinieki sasniegtu konkrētus pārdošanas mērķus.

Kā Komisija tiek aprēķināta

Ir daudz dažādu struktūru, ka darba devēji izmanto par pamatu, aprēķinot komisiju.

Bruto Pārdod Komisija Savā visvienkāršākajā veidā, komisija var balstīties uz bruto pārdošanas apjomu. Piemēram, nekustamā īpašuma pārdevējs pārdod māju un saņem 1,5% no pārdošanas cenas, kā komisija.

No peļņas procentu komisijas, var, pamatojoties uz procentuālo daļu no peļņas par objektu, kas pārsniedz darba devēja izmaksas. Piemēram, ja automašīna maksā tirgotājs $ 20,000, kas ir automašīnu pārdevējs varētu nopelnīt 5% no galīgās pārdošanas cenas vairāk nekā 20000 $.

Mainīgais Komisija Mainīgais komisijas sistēmas ietver dažādas komisijas maksas likmes dažādos līmeņos pārdošanu vai, sasniedzot konkrētus mērķus. Piemēram, pārdevējs var saņemt 3% komisijas maksu par pirmo $ 100,000 pārdošanas, 5% no pārdošanas apjoma no $ 100,000- $ 200,000, un 7% uz visiem pārdošanas pārsniedz $ 200,000.

Teritorija Pārdošanas Komisija Teritoriju vai grupu tirdzniecības komisija paredz apbalvot Visi pārdevēji komandā, ja grupa atbilst vai pārsniedz pārdošanas mērķus savā reģionā.

Top 7 Komisija balstīta Darbs

Šie ir daži no komisijas balstīta pārdošanas darbu ar augstāko peļņas potenciālu, pamatojoties uz ko biroja Labor Statistics sniegto informāciju.

 1. Reklāma tirdzniecības pārstāvis

Reklāma tirdzniecības pārstāvji pārdot reklāmas laukumus uz tiešsaistes, apraides un drukāt mediju platformām, lai uzņēmumiem un privātpersonām. Darba pienākumi ietver sazinoties potenciālajiem klientiem, padarot pārdošanas prezentācijas, un uzturēt klientu kontus.

Alga: Vidējais gada algu par reklāmas pārdošanas aģentiem bija $ 49680 2017. gadā maijā Zemākais 10% nopelnījis mazāk nekā $ 24320, un augstākais 10% nopelnījis vairāk nekā $ 108.700.

Darba Outlook: nodarbinātība reklāmas pārdošanas aģentu gadā samazināsies par 4%, no 2016. līdz 2026. Tomēr izredzes ir daudz labāk digitālajā tirgū. Paredzams Arvien vairāk reklāmas, kas koncentrējas digitālo mediju, tostarp tiešsaistes video reklāmas, meklētājprogrammu reklāmas un citas digitālās reklāmas, kas paredzēti viedtālruņiem un planšetdatoriem, stila datoriem.

 1. Enerģijas Brokeris

Enerģijas brokeri pirkt vai pārdot enerģijas produktus vārdā dzīvojamo vai komerciālo klientu vai komunālajiem pakalpojumiem. Viņi sarunas un uzraudzīt līgumi par enerģijas pārdošanu patērētājiem un uzņēmumiem.

Alga: Vidējais gada algu enerģijas mākleriem bija $ 52510 2017. gada maijā.

Darba Outlook: nodarbinātība enerģijas brokeriem tiek prognozēts pieaugums par 10-14%, no 2016. līdz 2026. gadam, straujāk nekā vidēji visās profesijās.

 1. Apdrošināšanas pārdošanas aģents

Apdrošināšanas pārdošanas aģentiem kontaktu potenciālajiem klientiem un pārdot viena vai vairāku veidu apdrošināšana. Pienākumi ietver izskaidrot dažādas apdrošināšanas polises un palīdz klientiem izvēlēties piemērotus plānus.

Alga: Vidējais gada algu par apdrošināšanas pārdošanas aģentiem bija $ 49710 2017. gadā maijā Zemākais 10% nopelnījis mazāk nekā $ 27180, un augstākais 10% nopelnījis vairāk nekā $ 125.190.

Darba Outlook: nodarbinātība apdrošināšanas pārdošanas aģentiem tiek prognozēts 10% no 2016. gada līdz 2026. gadam, straujāk nekā vidēji visās profesijās. Nodarbinātības pieaugums būtu vēl spēcīgāks par aģentu pārdod veselības apdrošināšanu, jo tiek prognozēts šī segmenta apdrošināšanas nozarei augt ātrāk nekā citi. Tiek prognozēts nodarbinātības apdrošināšanas pārdošanas aģentu tiešo veselības un medicīnas apdrošināšanas pārvadātājiem pieaugs 28% no 2016. gada līdz 2026. gadam.

 1. Real Estate Brokers un tirdzniecības pārstāvji

Nekustamā īpašuma mākleri un pārdošanas aģenti palīdz klientiem pirkt, pārdot un iznomāt dzīvojamo un komerciālo īpašumu. Kaut arī brokeri un aģenti dara līdzīgu darbu, nekustamā īpašuma mākleri ir licencēti, lai pārvaldītu savu nekustamā īpašuma uzņēmumus.

Alga: Vidējais gada algu nekustamā īpašuma mākleriem bija $ 56730 2017. gadā maijā Zemākais 10% nopelnījis mazāk nekā $ 24160, un augstākais 10% nopelnījis vairāk nekā $ 151.660. Vidējais gada algu nekustamā īpašuma tirdzniecības aģentu bija $ 45990 2017. gadā maijā Zemākais 10% nopelnīja mazāk nekā 23130 $, bet augstākais 10% nopelnījis vairāk nekā $ 109.490.

Darba Outlook: nodarbinātība nekustamā īpašuma mākleri un tirdzniecības aģentiem tiek prognozēts pieaugums par 6%, no 2016. līdz 2026. Tas ir apmēram tikpat ātri, kā vidējā visām profesijām. Darba perspektīvas ir labvēlīgākas ekonomikas paplašināšanos un zemām procentu likmēm periodos.

 1. pārdošanas inženieri

Pārdošanas inženieri pārdot sarežģītus zinātniskus un tehnoloģiskus produktus vai pakalpojumus uzņēmumiem. Tām ir jābūt plašas zināšanas par produktiem “daļas un funkcijas, un ir jāsaprot, zinātniskos procesus, kas padara šos produktus darbu.

Alga: Vidējais maksāt pārdošanas inženieriem 2017. gada maijā bija $ 98.720, ar top 10% nopelnīt vismaz $ 162,740, un apakšējā 10% pelna mazāk nekā $ 56.940. Augstākā vidējā pārdošanas tika izmaksāti telekomunikāciju, datorsistēmu dizaina pakalpojumi un vairumtirdzniecība elektronikas tirgus segmentiem.

Darba Outlook nodarbināšana pārdošanas inženieru tiek prognozēts 7% no 2016. gada līdz 2026. gadam, apmēram tikpat ātri, kā vidējā visām profesijām. Nodarbinātības pieaugums varētu būt spēcīgs pārdošanas inženieri pārdod datoru programmatūru un aparatūru. Spēcīga rūpniecības pieaugums ir gaidāms arī datorsistēmu projektēšanas un saistītiem pakalpojumiem.

 1. Vērtspapīri, preces un finanšu pakalpojumi Tirdzniecības aģenti

Vērtspapīri, preces un finanšu pakalpojumi, tirdzniecības aģenti savienot pircējus un pārdevējus finanšu tirgos. Viņi pārdod vērtspapīrus privātpersonām, konsultācijas uzņēmumiem, kuri meklē investoru, un veikt darījumu.

Algu: Vidējais ikgadējais algu par vērtspapīriem, precēm, un finanšu pakalpojumu pārdošanas aģentiem bija $ 63780 2017. gadā maijā Zemākais 10% nopelnījis mazāk nekā $ 33060, un augstākais 10% nopelnījis vairāk nekā $ 208,000.

Darba Outlook: nodarbinātība vērtspapīriem, precēm, un finanšu pakalpojumu pārdošanas aģentiem tiek prognozēts pieaugums par 6 procentiem no 2016. gada līdz 2026. Tas ir apmēram tikpat ātri, kā vidējā visām profesijām.

 1. Vairumtirdzniecības un ražošanas tirdzniecības pārstāvji

Vairumtirdzniecības un ražošanas tirdzniecības pārstāvji pārdot produktus uzņēmumiem, valsts iestādēm un citām organizācijām. Tirdzniecības pārstāvis kontakti klientu vārdā ražotāja vai vairumtirgotājs, izskaidro iezīmes produktiem, ko tie pārdod, apspriež cenas, un atbild uz visiem jautājumiem, kas klientiem ir par precēm.

Alga: Vidējais atalgojums 2017. gada maijā bija $ 60.340, ar top 10% nopelnīt vismaz $ 120,280, un apakšējā 10% pelna mazāk nekā $ 27.760. Šajā kategorijā, tirdzniecības pārstāvji pārdod tehnisko un zinātnisko produktus nopelnījis augstāko algas.

Darba Outlook: Kopumā nodarbinātība vairumtirdzniecības un ražošanas tirdzniecības pārstāvjiem tiek prognozēts 5% no 2016. gada līdz 2026. Tas ir apmēram tikpat ātri, kā vidējā visām profesijām.

Kas ir Next uz pārdošana Karjeras Path

Kā jūs varat uzlabot savu pārdošanas karjeru? Nākamais solis karjeras ceļu darbiniekiem, kuri vēlas, lai pārietu no pārdošanas loma parasti ir pārdošanas menedžeris pozīciju. Vidējais atalgojums 2017. gadā par pārdošanas menedžeri bija $ 121060. Paredzams, ka nodarbinātības šai lomai pieaugs par 7% laikā no 2016. līdz 2026. gadam.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *