Müük Karjäär: Top komisjonitasupõhine Sales Jobs

Posted on

Müük Karjäär: Top komisjonitasupõhine Sales Jobs

Töötamine komisjonipõhine müügi töö võib olla tulus võimalus teenida elatist, kui teil on suhtlemisoskus, müügi oskused ja võime sulgeda tegeleda.

Kuidas komisjon pööraks töö? Tööandjad on palju erinevaid meetodeid kompenseerimiseks töötajate, sealhulgas tunnipalk, palk, preemiad, teenete tasu, kulud-of-elu suureneb ja vahendustasu. Komisjon süsteemid hüvitise tasu töötajatele müüa tooteid otse tarbijatele või teistele ettevõtetele.

Vahendustasu teenitud põhineb saavutada müügi kriteeriumid nagu koosolekuruumid eesmärke või kvootide ületamise.

Erinevad komisjon

Sõltuvalt tööandja komisjon võib maksta peal baasi töötasule, makstakse joonistada vastu komisjoni edasine kasum või makstakse boonust.

 • Sirge komisjon on puhtaim vorm komisjon, kus töötajad saavad töötasu põhineb üksnes müügi nad tekitavad.
 • Joonista Against Future komisjon annab töötajale tulu, mis on maha komisjonitasu, kui see on teenitud.
 • Palk Plus komisjon süsteemid kaasata millega komplekti palk müügiga tegelevad töötajad ja seejärel lisades vahendustasu tulu põhineb müügi toodetud.
 • Palk Plus Bonus meetmeid hüvitise maksmiseks jaoks luuakse kogum palk mida täiendab põhisumma kui töötajate saavutada konkreetseid müügi eesmärke.

Kuidas komisjon arvutatakse

Seal on palju erinevaid struktuure, et tööandjad kasutavad alusena arvutamisel vahendustasu.

Gross Müük komisjoni Kõige lihtsamal kujul, komisjon võib põhineda bruto müügimaht. Näiteks kinnisvara müüja müüb maja ja saab 1,5% müügihinnast komisjonitasu.

Protsent Kasum komisjon võib põhineda protsendina kasumit objekt, mis ületab tööandja kulud. Näiteks kui auto maksab diileri $ 20.000, auto müüja võib teenida 5% lõplikust müügihinnast üle $ 20.000.

Muutuja komisjoni muutuja komisjon süsteemid kaasata erinevaid määrasid komisjoni eri tasanditel müügi või jõudmisel konkreetsed eesmärgid. Näiteks müüja võiks saada 3% vahendustasu esimene $ 100,000 müügi, 5% müügi alates $ 100,000 $ 200,000 ja 7% kogu müügi üle $ 200,000.

Territoorium Sales komisjoni territooriumil või grupi müük vahendustasu hõlmab premeerides kõiki müüjaid meeskonna kui grupp vastab või ületab müügi eesmärke oma piirkonnas.

Top 7 Komisjoni põhinevate töökohtade

Need on mõned komisjonipõhine müük töökohti kõrgeima tulu potentsiaali põhineb teabe Bureau of Labor Statistics.

 1. Reklaam Müügiesindaja

Reklaam müügiesindajad müüa reklaamipinda online, saade, ja printida meedia platvormidel ettevõtetele ja eraisikutele. Töö ülesanded hõlmavad ühenduse potentsiaalsetele klientidele, mistõttu müük esitlusi ja säilitada kliendi kontod.

Palk: Keskmine aastapalga reklaami müügiesindajate oli $ 49.680 mai 2017. madalaim 10% teenitud vähem kui $ 24.320 ja kõrgeim 10% teenitud rohkem kui $ 108.700.

Töö Outlook: Tööhõive reklaami müügiesindajate Prognooside kohaselt väheneb 4% võrra aastatel 2016 kuni 2026. Kuid väljavaated on palju parem digitaalse turu. Järjest rohkem reklaami peaks koondunud digitaalse meedia, sealhulgas Internetis videoreklaamid otsingumootori reklaamide ja muu digitaalse reklaami mõeldud nutitelefonid või tablett stiilis arvutid.

 1. energia Broker

Energia maaklerid osta või müüa energiatoodete nimel elamu või äritarbijatele või kommunaalteenused. Nad räägivad ja valvab lepingute energia müük tarbijatele ja ettevõtetele.

Palk: Keskmine aastapalga energia vahendajad oli $ 52.510 mai 2017.

Töö Outlook: Tööhõive energia vahendajad prognooside kohaselt kasvab 10-14% 2016-2026 kiiremini kui keskmine kõikide ametite.

 1. Kindlustus müügiagent

Kindlustus müügiesindajate kontakt potentsiaalsete klientide ja müüa üht või mitut liiki kindlustuse. Kohustuste hulka selgitatakse erinevate kindlustuspoliiside ja aidata klientidel valida sobiva plaanid.

Palk: Keskmine aastapalga kindlustus müügiesindajate oli $ 49.710 mai 2017. madalaim 10% teenitud vähem kui $ 27.180 ja kõrgeim 10% teenitud rohkem kui $ 125.190.

Töö Outlook: Tööhõive kindlustus müügiesindajate prognooside kohaselt kasvab 10% 2016-2026 kiiremini kui keskmine kõikide ametite. Tööhõive kasv peaks olema isegi tugevam ained müüa tervisekindlustus, kuna see segment kindlustussektori prognooside kohaselt kasvab kiiremini kui teised. Tööhõive kindlustus müügiesindajate tervisele otsest ja tervisekindlustus kandjad prognooside kohaselt kasvab 28% 2016-2026.

 1. Kinnisvaramaaklerite ning müügiesindajate

Maaklerite ja müügiesindajate aitavad klientidel osta, müüa ja rentida elamu- ja ärikinnisvara. Kuigi maaklerid ja agendid teha samalaadset tööd, kinnisvarabürood on litsentseeritud hallata oma kinnisvaraäri.

Palk: Keskmine aastapalga kinnisvara maaklerid oli $ 56.730 mai 2017. madalaim 10% teenitud vähem kui $ 24.160 ja kõrgeim 10% teenitud rohkem kui $ 151.660. Keskmine aastane palgatõus kinnisvara müügiesindajate oli $ 45.990 aasta mais 2017. madalaim 10% teenitud vähem kui $ 23.130, kuid kõrgeim 10% teenitud rohkem kui $ 109.490.

Töö Outlook: Tööhõive Maaklerite ning müügiesindajate prognooside kohaselt kasvab 6% 2016 kuni 2026. See on umbes sama kiiresti kui keskmine kõikide ametite. Töö väljavaated on soodsad perioodidel majanduskasv ja madalad intressimäärad.

 1. Müük Insenerid

Müük insenerid müüa keeruliste teaduslike ja tehnoloogiliste toodete või teenuste ettevõtteid. Nad peavad olema laialdased teadmised toodete osad ja funktsioonid ja peab aru teaduse protsesse, mis muudavad need tooted tööd.

Palk: Mediaan tasustamise müük insenerid mai 2017 oli $ 98.720, top 10% teenimise vähemalt $ 162.740, ja alumine 10% teenivad vähem kui $ 56.940. Kõrgeim keskmine müügi maksti telekommunikatsiooni, arvutisüsteemide projekteerimise teenused ja hulgimüük elektroonika turusegmentide.

Töö Outlook : Tööhõive müügi insenerid peaks kasvama 7% 2016-2026, umbes nii kiiresti kui keskmine kõikide ametite. Tööhõive kasv on tõenäoliselt tugev müügi insenerid müüa arvuti tarkvara ja riistvara. Tugev tööstuse kasvu oodatakse ka arvutisüsteemide disaini ja sellega seotud teenused.

 1. Väärtpaberite, kaupade ja finantsteenuste Sales Agent

Väärtpaberite, kaupade ja finantsteenuste müügiesindajate ühendada ostjad ja müüjad finantsturgudel. Nad müüvad väärtpabereid üksikisikutele, nõu ettevõtetele, kes on otsida investoreid ja tehinguid teha.

Palk: Keskmine aastapalga väärtpaberite, kaupade ja finantsteenuste müügiesindajate oli $ 63.780 mai 2017. madalaim 10% teenitud vähem kui $ 33.060 ja kõrgeim 10% teenitud rohkem kui $ 208,000.

Töö Outlook: Tööhõive väärtpaberite, kaupade ja finantsteenuste müügiesindajate prognooside kohaselt kasvab 6 protsenti 2016 2026. See on umbes sama kiiresti kui keskmine kõikide ametite.

 1. Hulgi- ja tootmine müügiesindajad

Hulgi- ja tootmine müügiesindajad müüa tooteid ettevõtetele, valitsusasutused ja muud organisatsioonid. Müügiesindaja kontakte klientide nimel tootja või hulgimüüja, selgitab omadused tooteid nad müüvad, läbirääkimisi hinnad ja vastab kõigile küsimustele, et kliendid on kauba kohta.

Palk: Keskmine töötasu mai 2017 oli $ 60.340, top 10% teenimise vähemalt $ 120.280, ja alumine 10% teenivad vähem kui $ 27.760. Selles kategoorias müügiesindajad müüa teaduse ja tehnika toodete teeninud kõrgeima palgad.

Töö Outlook: Üldine tööhõive hulgi- ja tootmine müügiesindajad prognooside kohaselt kasvab 5% 2016 2026. See on umbes sama kiiresti kui keskmine kõikide ametite.

Mis järgmiseks kohta Sales Karjäär

Kuidas te saate kasvatada oma müüki karjääri? Järgmine samm karjääri töötajatele, kes soovivad enne müügijuhi roll on tavaliselt müügijuht asendis. Keskmine palk 2017. aastal müügijuht oli $ 121.060. Tööhõive selle rolli kasvab 7% vahel 2016 ja 2026.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *