Predaj Kariéra: Top komisia-Based Sales Jobs

Posted on

Predaj Kariéra: Top komisia-Based Sales Jobs

Pracuje na báze provízie z predaja zamestnania môže byť lukratívne spôsob, ako zarobiť na živobytie, ak máte komunikačné zručnosti, predajné zručnosti a schopnosť uzavrieť dohodu.

Ako províziu prácu? Zamestnávatelia majú mnoho rôznych metód pre kompenzáciu pracovníkov, vrátane hodinovej mzdy, platu, prémie, odmeny zásluh, nákladovo-of-života sa zvyšuje, a Komisii. provízne systémy pre zamestnancov odškodnenie odmena za predaj produktov priamo spotrebiteľom či iným podnikom.

Výška provízie zarobené je založená na dosiahnutie kritéria predajnej ako plnenie cieľov alebo prekročenie kvót.

Rôzne typy komisie

V závislosti na zamestnávateľa, môže byť provízia vyplatená na vrchole základná mzda alebo plat, zaplatil za remízu proti zisku budúcej Komisie, alebo platené ako bonus.

 • Straight Komisia je najčistejšie formou provízie, kde pracovníci dostávajú plat výlučne na základe predajov, ktoré vytvárajú.
 • Čerpať proti Future Komisia poskytuje pracovníkom príjem, ktorý sa odpočíta od provízie, akonáhle je získal.
 • Plat Plus komisia systémy zahŕňajú zavedenie súboru plat predajného personálu a potom sa pridá provízií na základe predaja produkoval.
 • Plat plus bonus opatrenia pre kompenzáciu za následok vytvorenie množiny plat, ktorý je doplnený o jednorazové sumy, ak zamestnanec dosiahnuť konkrétnych obchodných cieľov.

Ako Komisia Vypočítaná

Existuje mnoho rôznych štruktúr, ktoré zamestnávatelia používajú ako základ pre výpočet provízie.

Gross Predaj komisia vo svojej najjednoduchšej podobe provízií je možné na základe hrubého objemu predaja. Napríklad realitný predajca predáva dom a dostane 1,5% z predajnej ceny ako províziu.

Percento zisku komisie môže byť založený na percentuálny podiel zisku na položku, ktorá prevyšuje náklady zamestnávateľa. Napríklad, ak auto stojí na predajcu $ 20,000, automobilový predavač by mohol získať 5% z konečnej predajnej ceny viac ako 20.000 $.

Variabilné Komisia variabilné provízne systémy zahŕňajú rôzne sadzby provízie na rôznych úrovniach predaja alebo po dosiahnutie konkrétnych cieľov. Napríklad predajca mohol dostať 3% provízie z prvej $ 100,000 predaja, 5% z tržieb z $ 100,000- $ 200,000, a 7% na celkovom predaji presahujúcu $ 200,000.

Territory Sales Komisia území alebo skupinové provízie z predaja sa týka odmeňovať všetky predajcov v tíme, ak skupina spĺňa alebo prekračuje predajné ciele vo svojom regióne.

Top 7 Komisia-Based Jobs

To sú niektoré z komisií založený na predajných miest s najvyšším potenciálom zisku na základe informácií poskytnutých Úrad štatistiky práce.

 1. Reklama Obchodný zástupca

Reklama obchodným zástupcom predávať reklamný priestor na on-line, vysielanie, a tlačiť mediálne platformy pre podniky a jednotlivcov. Pracovná náplň zahŕňať kontaktovanie potenciálnych zákazníkov, takže predajné prezentácie a vedenie klientskych účtov.

Plat: Stredná ročný plat pre reklamné obchodných zástupcov bolo 49.680 $ v máji 2017. Najmenej 10% zarobil menej ako 24.320 $, a najvyššie 10% zarobil viac ako 108.700 $.

Job Outlook: Zamestnanosť reklamných obchodných zástupcov sa očakáva pokles o 4% od roku 2016 do 2026. Avšak, vyhliadky sú oveľa lepšie v digitálnom trhu. Zvyšujúce sa množstvo reklamy by mala byť sústredená v oblasti digitálnych médií, vrátane online video reklamy, reklamy vo vyhľadávačoch, a iných digitálnych reklám určených pre inteligentné telefóny alebo tablety v štýle počítača.

 1. energetická Broker

Energetické makléri kúpiť alebo predať energetické produkty menom obytných alebo komerčných zákazníkov a inžinierskych sietí. Oni konať a dohliadať na zmluvy o predaji energie pre spotrebiteľov a podniky.

Plat: Stredná ročný plat pre energetické kancelárií bolo 52.510 $ v máji 2017.

Job Outlook: Zamestnanosť energetických maklérov sa predpokladá rast o 10-14% od roku 2016 do roku 2026, rýchlejšie, než je priemer pre všetky povolania.

 1. Insurance Sales Agent

Poistenie obchodných zástupcov kontaktovanie potenciálnych zákazníkov a predať jeden alebo viac druhov poistenia. Zodpovednosti patrí vysvetľovať rôzne poistky a pomáha klientom vybrať vhodné plány.

Plat: Stredná ročný plat pre poistenie obchodných zástupcov bolo 49.710 $ v máji 2017. Najmenej 10% zarobil menej ako 27.180 $, a najvyššie 10% zarobil viac ako 125.190 $.

Job Outlook: Zamestnávanie poistenie obchodných zástupcov sa očakáva nárast o 10% od roku 2016 do roku 2026, rýchlejšie, než je priemer pre všetky povolania. Rast zamestnanosti by mala byť ešte silnejší pre agentov predávať zdravotného poistenia, pretože sa predpokladá tento segment poisťovníctva rastie rýchlejšie ako ostatní. Zamestnávanie poistenie obchodných zástupcov v priamych zdravia a zdravotného poistenia dopravcov sa predpokladá rast o 28% od roku 2016 do roku 2026.

 1. Realitné kancelárie a predajné kancelárie

Realitné kancelárie a predajné agenti pomáhajú klientom kupovať, predávať, a prenájom rezidenčných a komerčných nehnuteľností. Hoci makléri a agenti robiť podobnú prácu, realitné kancelárie sú licencované spravovať svoje vlastné realitné firmy.

Plat: Stredná ročný plat pre realitné kancelárie bolo 56.730 $ v máji 2017. Najmenej 10% zarobil menej ako 24.160 $, a najvyššie 10% zarobil viac ako 151.660 $. Stredná ročné mzdy pre realitné obchodných zástupcov bolo 45.990 $ v máji 2017. Najmenej 10% zarobil menej ako $ 23.130, zatiaľ čo najvyšší 10% zarobil viac ako 109.490 $.

Job Outlook: Zamestnávanie realitné kancelárie a obchodných zástupcov sa predpokladá rast o 6% od roku 2016 do 2026. To je zhruba rovnako rýchlo ako priemer pre všetky povolania. Vyhliadky na prácu sú v období ekonomickej expanzie a nízkych úrokových sadzieb priaznivejšie.

 1. predajné Engineers

Predajná inžinieri predávať zložité vedecké a technologické výrobky či služby pre podniky. Musí mať rozsiahle vedomosti z častí a funkcií výrobky a musia pochopiť vedecké postupy, ktoré robia tieto produkty fungujú.

Plat: Median odmeňovania predajných technikov v máji 2017 bolo 98.720 $, s top 10% zárobku minimálne $ 162,740, a dolných 10% zarába menej ako 56.940 $. Najvyššie priemerné tržby boli vyplatené v oblasti telekomunikácií, počítačové systémy navrhnúť služby a veľkoobchodné elektroniky segmenty trhu.

Job Outlook : Zamestnanosť predajných inžinierov sa predpokladá rast o 7% od roku 2016 do roku 2026, asi rovnako rýchlo ako priemer pre všetky povolania. Rast zamestnanosti je pravdepodobné, že bude silný predajný inžiniermi predávajú počítačový softvér a hardvér. Silný rast priemyslu sa očakáva tiež v dizajne počítačových systémov a súvisiacich služieb.

 1. Cenné papiere, komodity a finančné služby Sales Agents

Cenné papiere, komodity a finančné služby obchodní zástupcovia spojiť kupujúci a predávajúci na finančných trhoch. Predajú cenné papiere pre jednotlivcov, radí spoločnostiam, ktoré sú pri hľadaní investorov, a ktoré vykonávajú obchody.

Plat: Stredná ročnej mzdy za cenné papiere, komodity a finančné služby obchodných zástupcov bolo 63.780 $ v máji 2017. Najmenej 10% zarobil menej ako 33.060 $, a najvyššie 10% zarobil viac ako 208.000 $.

Job Outlook: Zamestnávanie cenných papierov, komodít a finančných služieb sales agentov sa predpokladá rast o 6 percent od roku 2016 do 2026. To je zhruba rovnako rýchlo ako priemer pre všetky povolania.

 1. Veľkoobchod a výrobné Obchodní zástupcovia

Veľkoobchod a výroba Obchodné zástupcovia predávať produkty pre podniky, vládne agentúry a ďalšie organizácie. Obchodný zástupca kontakty zákazníci menom výrobcu, alebo veľkoobchodníka, vysvetľuje vlastnosti produktov, ktoré sa predávajú, vyjednáva cien a prijíma ak akékoľvek otázky, ktoré zákazníci majú o tovare.

Plat: Stredná mzda v máji 2017 bolo 60.340 $, s top 10% zárobku minimálne $ 120,280, a dolných 10% zarába menej ako 27.760 $. V tejto kategórii, obchodní zástupcovia predávajú technické a vedecké výrobky získali najvyššie platy.

Job Outlook: Celková zamestnanosť veľkoobchodu a výrobných obchodných zástupcov sa očakáva rast o 5% od roku 2016 do 2026. To je zhruba rovnako rýchlo ako priemer pre všetky povolania.

Čo ďalej na predajné profesijnú dráhu

Ako ste si môžete rozšíriť svoje predajné kariéru? Ďalším krokom na profesijnú dráhu pre zamestnancov, ktorí chcú postúpiť z role predaja je typicky manažér predaja pozície. Medián plat v roku 2017 pre obchodný manažér bol 121.060 $. Očakáva sa, zamestnanie pre túto rolu na obdobie rokov 2016 až 2026 rast o 7%.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *