Saraksts ar augstākais izmaksā stundā Jobs

Posted on

Saraksts ar augstākais izmaksā stundā Jobs

Daži cilvēki domā, ka darba vietas, kas maksā par stundām maksā mazāk par algotu darbu, bet tas ne vienmēr tā ir. Vairāki pilnas slodzes stundas darbu piedāvā ievērojamas algas un labus pabalstus. Daudzi cilvēki dod priekšroku stundu darbu, jo tie ļauj elastīgi, un bieži ļauj darbiniekiem atstāt savu darbu birojā.

Šeit ir 15 no populārākajiem, augstas maksājumu stundas darbu. Šie darbi ir daži no populārākajiem stundas darbu šodien, pamatojoties uz visbiežāk darba meklējumos uz Indeed.com. Algu dati ir no Darba statistikas birojs “2017. gada maijā aplēsēm. Uzskaitītie vidējie ienākumi ir vidējās stundas algas par katru nodarbošanos.

Administratīvais asistents / sekretārs

Sekretāri un administratīvie asistenti veikt administratīvus un organizatoriskus uzdevumus organizācijā. Viņi strādā gandrīz katrā nozarē, tostarp tiesībām, medicīnas, un valdība.

Maksāt atkarīgs no nozares un sarežģītības sekretāra uzdevumu. Piemēram, atbildīgie sekretāri un izpildvaras administratīvās palīgi, kas strādā top vadītāji, var nopelnīt līdz pat vidēji 27.60 $ / stundā.

Vidējā administratīvais asistents Alga: $ 18.21 / stundā

Zobu palīgs

Zobārstniecības palīgi strādā zobārstniecības kabinetos, veicot dažādus uzdevumus, sākot no pacientu aprūpi, lai ierakstītu tur uz kādu laboratorijas darbu.

Dažas valstis pieprasa, zobu palīgi absolvē akreditētu programmu un nodot valsts sertifikāciju vai licencēšanas eksāmenu, bet citas valstis tikai pieprasīt uz darbavietā apmācību.

Lielākā daļa zobu palīgi strādā pilnu darba laiku, bet daudzi izvēlas strādāt nepilnu laiku. Daži zobu palīgi strādāt vakaros vai brīvdienās, atkarībā no tā, savos birojos “stundas.

Vidējā Zobu palīgs Alga: $ 18.09 / stundā

Finanšu Lietvedis

Finanšu darbinieki veic dažādus administratīvos pienākumus attiecībā uz bankām, apdrošināšanas sabiedrībām un citām organizācijām.

Īpaši finanšu kasiere darbavietas svārstās no kasieri uz grāmatvežu līdz algas darbinieki. Lielākā daļa darbinieki prasa vidusskolas diplomu un uz darbavietā apmācība, lai gan daži specializēti darbinieki nepieciešama koledžas grādu uzņēmējdarbībā vai ekonomikā.

Vidējā Finanšu Lietvedis Alga: $ 18.60 / stundā

Celtnieks

Celtniecības strādnieki veic vairākus uzdevumus, būvlaukumos, sākot no gatavošanās būvlaukumos izkraušanas materiālus darba mašīnu. Būvstrādnieki var palīdzēt veidot ēkas, nojaukt ēkas, būvēt ceļus, vai rakt tuneļus vai vārpstas.

Daži būvniecības strādnieki ir pašnodarbināta, bet citi strādā būvniecības darbuzņēmēja vai uzņēmuma. Lielākā daļa būvniecības strādnieki prasa īsu uz darbavietā apmācība, lai gan dažas būvstrādnieki iesaistās prakses programmu, kas piedāvā tehnisko instrukciju.

Daži strādnieki nopelnīt sertifikātus īpašas prasmes, piemēram, betona apdari, lai uzzinātu, lai veiktu vairāk specializētas darbu, kas var nopelnīt viņiem vairāk naudas.

Vidējā būvniecības darbinieks Alga: $ 16,080 / stundā

Klientu apkalpošanas darbinieks

Klientu apkalpošanas pārstāvji mijiedarbojas ar klientiem organizācijas, atbildot uz jautājumiem par organizācijas produktiem un pakalpojumiem, kā arī apstrādes klientu pasūtījumus, atdevi un sūdzībām.

Tie var mijiedarboties ar klientiem personīgi, vai pa tālruni vai internetā. Reps var strādāt gandrīz jebkurā nozarē, sākot no mazumtirdzniecības, lai finansētu ar apdrošināšanu.

Daudzi reps strādā nepilnu laiku, un var strādāt no rīta, vakarā vai vēlu nakts maiņās. Šie darbi ir labi piemērots cilvēkiem, kuriem nepieciešama elastīgu darba grafiku.

Vidējais klientu konsultants Alga: $ 15.81 / stundā

Piegāde Pakalpojumi Truck Driver

Piegāde pakalpojumus kravas automašīnu vadītājiem uzņemt, transportu un aizsnausties preces atrodas nelielā ģeogrāfiskā apgabalā, piemēram, novada vai pilsētas. Daži autovadītāji, kas pazīstams kā vieglo kravas automobiļu vadītājiem, celt preces no izplatīšanas centra dažādiem piegādes vietās.

Daži vadītāji kalpo arī kā pārdošanas darbiniekiem; viņi ieteiktu produktus saviem klientiem, kā viņi veic piegādes. Autovadītāji nepieciešama autovadītāja apliecība, un parasti saņem īsu uz darbavietā apmācību.

Piegāde Pakalpojumi Truck Driver Vidējais Alga: $ 14.06 / stundā

Autobusa vadītājs

Autobusu vadītājiem pārvadāt cilvēkus vietās, piemēram, skolā, darbā, un īpašiem notikumiem. Daži (piemēram, tranzīta autobusu vadītājiem un skolu autobusu vadītājiem) vadīt regulārus maršrutus, kamēr citi transporta klientiem notiek zvērinātu braucieniem.

Vadītāja atalgojums un grafiks var mainīties atkarībā no konkrēto darbu. Transit autobusu vadītāji var nopelnīt līdz pat 18.46 $ / stundā, bet tās var būt jāstrādā nedēļas nogalē, vai vakara maiņās.

Skolas autobusu vadītāji saņem vidēji par $ 14.93 / stundā, bet tās darbojas tikai tad, ja skola ir sesija.

Vidējā Bus Driver Alga: $ 15.87 / stundā

phlebotomist

Phlebotomists savāc asins paraugus no pacientiem. Tie ir daļa no lielākām medicīnas laboratorijas komandām slimnīcās, ārstu birojiem, un diagnostikas laboratorijām. Phlebotomists jābūt vidusskolas diplomu vai GED

Dažas valstis pieprasa, ka phlebotomists ir valsts licenci vai sertifikātu, kā arī. Ir vairāki citi amatos laboratorijas komanda, bet phlebotomist pozīcijas, it īpaši šobrīd ir liels pieprasījums.

Vidējais phlebotomist Alga: $ 16.19 / stundā

asambleris

Montētāji un Darinātāji konstruēt dažādus produktus, sākot no dzinējiem gaisa kuģiem uz rotaļlietām. Tie var būt atbildīgs, lai pārbaudītu no gatavās produkcijas kvalitāti, arī. Montētāju parasti strādā ražošanas iekārtās.

Lielākā daļa montētājs pozīcijas nepieciešams vidusskolas diploms un daži uz darbavietā pieredzi. Tomēr daži no vairāk specializēto pozīcijās nepieciešams vairāk formālo izglītību, izmantojot tehnisko skolu; šīs pozīcijas mēdz maksāt vairāk naudas. Piemēram, gaisa komplektētāji (kam nepieciešamas tehniskas zināšanas) var nopelnīt vidēji $ 26.64 / stundā.

Vidējā Assembler un Fabricator Alga: $ 15.31 / stundā

Medical Assistant

Medicīnas palīgi veic dažādas klīniskās un administratīvos pienākumus veselības aprūpes speciālistiem birojos. Uzdevumi var būt diapazonā no palīdzot ar pacientu izmeklējumu Plānošana pacientu tikšanās.

Ārstu palīgi parasti ir jābūt vidusskolas diplomu un uz darbavietā mācības, bet nav nepieciešamā licence vai sertifikāts. Tāpat phlebotomist pozīcijām, medicīnas pozīcijas palīgi pašlaik pieaug.

Vidējā feldšeris Alga: $ 15.61 / stundā

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *