Kā kļūt par stjuarts

Posted on

 Kā kļūt par stjuarts

Uz ilgu laiku, sabiedrības domas lidojuma pavadoņi, reiz sauc stjuartes, tikai par “bārmeņi debesīs.” Kaut arī ir taisnība, tie kalpo un pārdod uzkodas pasažieriem par lidojumiem, kā arī rūpējas par savu komfortu, tur ir daudz vairāk, lai šo karjeru.

Stjuarts galvenais uzdevums ir saglabāt lidmašīnu pasažieru un apkalpes locekļu seifs. Viņš vai viņa atbild uz jebkuru ārkārtas situācijās, kas notiek uz lidmašīnu un gādā, lai ikviens šāds Federālās aviācijas administrācijas (FAA) noteikumus. 

Uzziniet vairāk par apmācību un sertifikācijas lidojuma pavadoņi ir nepieciešams, lai saņemtu. Tad ņem  stjuarts viktorīnu  , lai noskaidrotu, vai šī karjera ir labi piemērots jums.

Kopsavilkumu par to, kas jums jādara, pirms Jūs var strādāt kā stjuarts

  1. Get darbā, kuru aviokompānija būt stjuarts
  2. Pilnīga aviosabiedrību sniedz formālu apmācību programma (3 līdz 6 nedēļas)
  3. Iegūt FAA sertifikāts par pierādījušas savas zināšanas

Get nomātu aviosabiedrība

Daudzās profesijās, nepieciešamā apmācība nāk pirms jūs varat iegūt darbu, bet ne lidojuma pavadoņi. Ja vēlaties kļūt par stjuarte, jūsu mācību nāks pēc tam, kad aviosabiedrība nolīgst jums. Uzņēmums, vairāk nekā trīs līdz sešu nedēļu periodu, sniedz visu sagatavošanos jums darīt savu darbu.

Airlines nepieciešama darba pretendentiem jābūt vismaz vidusskolu vai ekvivalences (GED) diplomu. Daudzi tomēr būs tikai darbā kandidātus, kuri ir beiguši koledžu, bieži vien ar asociētā uzņēmuma vai bakalaura grādu viesmīlību, komunikācijas, tūrisma un sabiedrisko attiecību. 

Darba devēji arī dod darba kandidātiem, kuriem ir darba pieredze saistītā darbā. Ja vēlaties kļūt par stjuarte, apsveriet iespēju iegūt pieredzi, strādājot kādā viesnīcā vai kūrorta vai restorānā.

Stjuartam jāatbilst ļoti specifiskas fiziskās prasības, kā arī. Lai uzņemtu lidsabiedrības stjuarte mācību programmu, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecs, ar lielisku fizisko veselību, un pietiekami garš, lai sasniegtu gaisvadu bagāžas tvertnes. Jūsu redze ir precizējams vismaz 20/40. Jūsu svars var būt problēma. Kaut gan aviosabiedrības nav teikt, tie netiks nolīgt kādu, kurš ir liekais svars, tie norāda, ka viens augstumu un svaru, jābūt proporcionāli. 

Tālāk ir specifikācijas no darba paziņojumiem lidojuma pavadoņiem (Indeed.com):

  • “Spēja stāvēt ilgstoši ar ierobežotu atpūtas laikposmu”
  • “Spēj nodot desmit gadu fona pārbaudi, iepriekš nodarbinātības narkotiku testu, un sodāmību ierakstus pārbaude”
  • “Spēja rīkoties dažādas situācijas savukārt nepārtrauktā kontaktā ar sabiedrību”
  • “Atbildīgs par viesmīlīgu vidi aviosabiedrību klientiem viņu lidojuma laikā”
  • “Spēja efektīvi tirgū un pārdot borta produktus un radīt papildu ieņēmumus no klientiem”
  • “Jābūt divu gadu pieredze klientu apkalpošanas, viesmīlību, un / vai pārdošanas / merčendaizinga nozarē”
  • “Must sniegt profesionālu tēlu, nedrīkst būt redzamas tetovējumiem, sejas, vairākas vai augšējo ausu caurduršanas, vai galēju matu krāsu vai stilu”

Pilnīga Airline-Paredzēts stjuarts Training Program

Pēc tam, kad aviosabiedrība nolīgst jums, uzņēmums sniegs oficiālu apmācību pie tās lidojumu mācību centrā. no trim līdz sešām nedēļām jūs pavadīt tur laikā sagaidīt klasē norādījumus par lidojumu noteikumiem, darba pienākumiem, kā arī uzņēmuma darbības.

Kopā ar citiem jaunas izīrē, jūs uzzināsiet, kā rīkoties ārkārtas situācijās, tostarp kārtību evakuācijas lidmašīnu, un darbojas avārijas aprīkojumu, piemēram, evakuācijas slaidiem, skābekļa maskas, un peldamības. Kā jūs pie beigām jūsu klasē instrukciju, jums prasīs prakses lidojumus.

Saņemt sertifikātu un pierādījušas savas zināšanas

Pēc tam, kad esat pabeidzis devēja sponsorētā apmācību direktors operāciju pie aviokompānijas tiks piemērota jūsu  sertifikāts pierādījušas savas zināšanas no Federālās aviācijas administrācija (FAA). Pēc tam, kad aģentūra apstiprina savu ierakstu, jums būs tiesības strādāt par lidojumu.

Atsevišķs sertifikāts parādījusi prasmes ir nepieciešama katram gaisa kuģa tipam. Turklāt, stjuartiem jāsaņem gada mācības, lai saglabātu viņu sertifikāciju up-to-dienas.

Jūsu Pirmie gadi kā stjuarts

Ar jūsu mācību pabeigta, un sertifikāts puses, jūs domājat, ka jūs drīz būs strūklām visā pasaulē, un nopelnīt iztiku, tajā pašā laikā. Ne tik ātri. Kaut arī tur būs dažas iespējas strādāt, jums nebūs regulāru grafiku vēl, un tas būs, bet pirms jums lidot kādu no vairāk vēlamajiem maršrutiem. 

Jaunas stjuartam pavadīt vismaz vienu gadu, un, iespējams, līdz septiņiem gadiem, par to, kas ir pazīstams aviācijas nozarē, kā “rezerves statusu.” Ko tas nozīmē? Būt par “rezerves statuss” ir kā ir pēc izsaukuma. Jums būs, lai saglabātu savu nakti soma iepakoti, jo jums būs jāziņo strādāt acumirklī, kad jums ir izsaukts uz aizvietotu prombūtnē apkalpes locekļus vai segt papildu lidojumus. Galu galā, jums būs iespēja, lai maksātu par ikmēneša uzdevumiem, bet nāk tikai ar stāžu.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *