Iemesli, kāpēc jūs nezināt par darba piedāvājumiem

Posted on

Iemesli, kāpēc Jūs nedzirdat Atpakaļ Par Jobs

Ir daudz dažādu iemeslu, kāpēc jūs nevar dzirdes atpakaļ no darba devējiem, pēc tam, kad pieteikties darbā. Jūs varat arī nevar dzirdēt no iznomājot pārvaldnieks, kad esat pavadīts laiks intervēšana par jaunu pozīciju, kas var būt vēl sliktāk. Nezinot, kur stāvēt, var būt grūti un stresa.

Tas var būt grūti zināt, vai jums vajadzētu paturēt pieteikties vairāk darbavietu vai gaidīt, kamēr jūs saņemsiet galīgo atbildi par pozīcijai. Kad esat šajā zonā, kur jums nav pavediens par to, kas notiek ar potenciālo stāvoklī, tas var būt labākais, lai saglabātu savu darba meklēšanu virzās uz priekšu, kamēr jums ir firma darba piedāvājumu. Lietas var ātri mainīties, un līdz brīdim, kad jums ir oficiālu vienošanos, lai sāktu strādāt, tas nav veikts darījums.

Kāpēc uzņēmumiem veikt laiku, lai ziņotu pieteikumu, kur tie stāv intervijas procesā? Un ko jūs varat darīt, ja tas notiek ar jums? Pārskatiet daži no iemesliem, kāpēc jūs neesat dzirdes atpakaļ no darba vietas, un ko jūs varat darīt, lai saņemtu statusa atjauninājumu jūsu pieteikumu.

Kāpēc Darba devēji Neļaujiet Pretendentiem Know

Lai gan tas ir pieklājīgs (un labi) lieta darīt, uzņēmumi netiek prasīts paziņot pieteikuma iesniedzējus darba pieteikumu vai CV atvērtā stāvoklī. 1

Daži darba devēji padarīt punktu paziņojot visus, kas attiecas. Citi nav. Lielie uzņēmumi var būt programmatūru, kas automatizē procesu un nosūta apstiprinājumu, apliecinot, ka pieteikums ir saņemts. Šīs sistēmas var arī sniegt statusa atjauninājumus par to, kur jūs stāvēt pieteikšanās procesu.

Piezīme: Mazāki uzņēmumi, iespējams, nav līdzekļu, lai sekotu līdzi katru kandidātu, jo īpaši, ja ir liels baseins pretendentiem uz darbu. Tādā gadījumā, tikai cilvēki uzņēmums vēlas interviju visticamāk tiks paziņots.

Iemesli Pretendentiem nesaņemsim

Tur var būt citi faktori, kas ietekmē atalgojumu process. Tas bieži vien nav tik racionalizētas, kā jūs varētu domāt, un tas var prasīt laiku, lai pārskatīšanas pieteikumiem, izlemt, kurš uz interviju, un kas kandidāts nolīgt.

Pēc iesniedzot Job Application vai Atsākt

Papildus uzņēmums, kam nav iekļauta procedūra, lai informēt pretendentus, šeit ir daži no citu iemeslu, kāpēc jūsu pieteikums nedrīkst būt saņēmuši atbildi:

  • Jums trūkst nepieciešamās pilnvaras.  Ja jums nav atribūti iznomājot pārvaldnieks meklē, jūs, iespējams, nevar uzskatīt par darbu.
  • Jūsu CV neatbilst darba prasībām. Jums varētu būt kvalifikāciju, bet darba devējs, iespējams, nevar pateikt, ka tu esi spēles. Ir svarīgi, lai pārliecinātos, ka jūsu atsākt rāda, kāpēc tu esi spēcīgs kandidāts uz šo konkrēto pozīciju.
  • Jūsu CV ir haoss.  Ja jums nav jāiesniedz labi formatētu CV, bez drukas kļūdām vai gramatikas kļūdas, jūs varētu klauvēt sevi no apgalvojuma.
  • Jums nav jāiesniedz nepieciešamie dokumenti.  Ja uzņēmums prasa pavadvēstuli, rakstot paraugus, atsauces, vai jebkuru citu materiālu, lai atbalstītu jūsu pieteikumu, jums ir nepieciešams, lai iesniegtu to, kad jūs pieteikties.
  • Uzņēmums nolīga kāds cits.  Tas varētu būt kaut kas tik vienkāršs kā amats ir ticis piepildīts, bet uzņēmums vēl nav noņemot darbu sarakstā.
  • Uzņēmuma iznomājot plāni ir mainījušies.  Uzņēmums var būt nolēma aizpildīt pozīciju vai var būt mainījušies darba prasības stāvoklī. Budžeta jautājumi var būt apstājies iznomājot procesu. Vadība var būt mainījušies, radot pagaidu iznomāšanas iesaldēšanu. Iekšējais kandidāts varētu būt darbā vai jāveicina.
  • Iznomājot process var būt ilgāks, nekā jūs varētu gaidīt.  Uzņēmums var gaidīt, lai savāktu partiju atsāk pirms sākuma intervijas.

Pēc Job Interview

Daži no iemesliem, kāpēc jums nav izvēlēti uz interviju ar uzņēmumu, var arī izskaidrot, kāpēc jūs nesaņēmāt pēcpārbaudes saziņu pēc darba intervijas. Tur varētu būt vēl viens kandidāts, kurš ir labāks piemērots lomu, vai arī uzņēmums var būt nolēmis likt turēt uzpildes pozīciju.

Vēl viens iemesls, kāpēc jūs nedrīkstat dzirdēt par darbu pēc tam, kad jūsu interviju, varētu būt, ka iznomājot pārvaldnieks, iespējams, nav uzskatāma jūs būtu labs fit uzņēmuma kultūrā pēc tieši runā ar jums. Tā varētu būt, ka kāds cits kandidāts, iespējams, ir minēts, ko pašreizējā darbinieka un ieguva priekšrocības atlases procesā. Cerams, jūsu atsauces bija labas lietas ko teikt par jums. Bet, ja viņi, iespējams, jums vairs nebūs atlīdzību.

Ir arī faktori, kas var tikt uzskatītas par “galā slēdži” -those ka garantija jums nebūs saņemt darba piedāvājumu. JazzHR aptaujas ziņojumus, kas pieņem darbā speciālisti saka veiks Pretendentam, domājot par darbu. Top divi galā slēdži bija neizšķirts: 90% respondentu atzina, ka viņi nevarētu nolīgt kādu, kurš melojis par savu CV, vai izmanto savu mobilo telefonu intervijas laikā. Tiem sekoja netiek atļauts strādāt ASV (86%) un slikta-mutē atrašanās iepriekšējiem darba devējiem (81%). Tiek uzskatīts par augstprātīgu var maksāt darba piedāvājums pārāk, jo 76% no nomas vadītāju teica, ka viņi nevarētu nolīgt kādu tās uzskata augstprātīgi. 2

Sociālo mediju ir vēl viens iemesls, kāpēc jūs nedrīkstat dzirdēt atpakaļ no potenciālā darba devēja. CareerBuilder aptaujas ziņo, ka 57% aptaujāto atrasti saturu tiešsaistē, kas varētu radīt viņiem nav nepieciešams algot kandidātu. 3

Ja darba piedāvājums kavējas

Ja jūs nesaņemat uzreiz, ne pieņemt, ka jūs nesaņemat piedāvājumu. Jūs joprojām varat saņemt atbildi, bet tas varētu tikt aizkavēta. Piemēram, darba devējs varēja veikt piedāvājumu citam kandidātam, un gaida dzirdēt atpakaļ. Uzņēmums var strādāt, detalizēti Onboarding personas viņi darbā, vai arī varētu būt loģistikas vai budžeta jautājumi, kas ir palēninot lietas leju.

Ko darīt, ja jūs nesaņemat

Ko Jums vajadzētu darīt, ja jūs nesaņemat atbildi no darba devēja? Pirmais variants ir darīt neko, esiet pacietīgi un gaidiet. Ja jūs iesniedzat vairākus darba pieteikumiem un apmeklē daudz interviju, kas var būt vieglākais ceļš. Tas var būt īpaši gudrs, ja jūs neesat 100% pārliecināts, ka šis ir labākais nākamais uzdevums jums.

Otra iespēja, un tas ne vienmēr ir viegli, ir sekot līdzi darba devējam, lai redzētu, kur jūs stāvēt. Šis process būs atšķirīgs atkarībā no tā, vai jūs pēc līdzi programmai vai interviju.

Kā sekot līdzi Pieteikumu

Tas ir labākais nogaidīt vismaz nedēļu vai divas pirms jums sekot līdzi statusu darba pieteikumu, jo tas var veikt uzņēmums vismaz tik ilgi, lai pārskatīšanas pieteikumiem un sākt plānošanas intervijas.

Padoms: Daudzi darba piedāvājumi nenorādiet kontaktpersonu, tāpēc tas var būt izaicinājums, lai atrastu kādu, uzdot par savu pieteikumu. LinkedIn varētu būt lielisks resurss, lai atrastu kādu, par uzņēmuma darbā komandu.

Šeit ir daži veidi, kā atrast iznomājot pārvaldnieks un padomus par šādiem līdzi tiem.

Kā sekot līdzi Job Interview

Tas vienmēr ir laba ideja, lai ņemtu laiku, lai rakstītu pateicības vērā, pēc darba intervijas. Vai pa e-pastu vai ar roku, tas ir viens no labākajiem veidiem, kā sekot. Uzņēmums nedrīkst veikt tūlītēju nomu lēmumu, tā nav panikas, ja jūs nesaņemat uzreiz. Vēl viena iespēja ir aicināt iznomājot pārvaldnieks un pateikties viņiem. Tas var būt labs veids, kā iegūt justies par to, vai jūs joprojām apgalvojums par darbu.

Vai nav Stop Your Darba meklēšana

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties gaidīt darba devēja reakciju vai mēģināt mudināt atbildi sevi, tas ir svarīgi, lai saglabātu tapām prom pie jūsu darba meklēšanu. Jūs nevēlaties tērēt laiku gaida dzirdēt atpakaļ no darba devēja, kurš nav ieinteresēts darbā jums. Tā vietā, saglabā darba medības, līdz jūs atklāt īsto iespēju.

Bottom Line

To nevar About You Ir daudz iemeslu, darba devēji neievēro ar pieteikuma iesniedzējiem, un iemesls, jums nav dzirdēt atpakaļ var būt nekāda sakara ar jūsu kvalifikācijas darbu.

Sekojums Ja jūs varat Tas var būt vērts laiku, lai sekotu līdzi statusu savu kandidatūru, ja jūs varat sazināties ar lēmumu pieņēmēja vietā uzņēmumā.

Nelietojiet Cut Your Darba meklēšana Īss neapstājas darba meklēšanu, kamēr jūs gaida dzirdēt atpakaļ no darba devēja. Uzglabāt notiek, kamēr jums ir stingru piedāvājumu, kas jūs esat apmierināti pieņemt.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *