Jaunais Darba Paziņojums Vēstule klientiem

Posted on

 Jaunais Darba Paziņojums Vēstule klientiem


Atstājot savu darbu, vienlaikus saglabājot savus klientus prasīs lielu vēstuli un vēl labāku laiku. Rakstīšana Paziņojuma vēstules par savu jauno pozīciju neapšaubāmi aizraujošs pasākums. Ja jūs ceram, lai saviem klientiem līdzi, koncentrēties uz saturu jūsu vēstules, optimālo laiku, un pēcpārbaudes. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā nagu visas trīs.

Apsveriet Kā Jūsu devējs ir Paziņojot News

Jūsu jaunā darba devējs var vēlēties paziņot aizraujošu ziņas sadaļā jūsu vietējā laikraksta “iniciatoriem un trauki,” savā tīmekļa vietnē, kas izdevumam vai sociālajos tīklos. Ja Jums ir nozare, kas balstās uz klientu nodošanu, tad jūs vēlaties, lai jūsu klientiem ar jums. Tātad, lai izvairītos no blindsiding tos paziņojot ziņas pirms viņi var dzirdēt to no cita avota.

Jautājiet savam jaunajam darba devējam, lai pasteidzinātu, ja tie plāno publiskot ziņas. Ja jā, uzzināt, kad un kā tas notiks. Ja tas ir pirms jūsu plānoto paziņojums par datumu, palūdziet, lai turēt līdz esat informēts savus klientus. Say jūs nevēlaties riskēt šos biznesa attiecības. Ja viņu apakšējā līnija ir apdraudēta, jaunais uzņēmums varētu iesniegt šo vēlēšanos.

Jūsu kolēģi var būt lielākais drauds tur lietas wraps. Lai izvairītos kāds negribot uzzināt, informēt savus klientus 24 stundu laikā paziņojot laikā. Jūsu vēstule jau būtu gatavi iet.

Nelietojiet atjaunināt LinkedIn tikai pēc tam, kad ir uzsākta. Faktiski, pastāstīt tikai savu visuzticamākā ģimenes locekļiem un draugiem, lai izvairītos no sabiedrisko attiecību krīzi. Jūs nevēlaties 500 Facebook lietotājiem, pamostoties no ziņām, visi jo Uncle Bill nevar atšifrēt starp statusa atjaunināšanu un privāto ziņu.

Izveidot Timeline par paziņojumu

Lai nodrošinātu vienmērīgu pāreju un ģeniālu izbraukšanu, līdzināt paziņojums par stratēģiju, kas gan savu bijušo un jaunajiem darba devējiem. Jūsu izejas stratēģijai būtu jāapsver trīs lietas. Jūsu vēstule jāietver šīs trīs pozīcijas pie minimumam.

  1. Informējiet savus klientus 24 stundu laikā brīdinot laikā
  2. Pastāstiet klientiem savu spēkā stāšanās datumu
  3. Piedāvājums pateicību par partnerību

Izmantojiet oficiālu drukas vēstuli vai preses paziņojumu par darījumu paziņojumiem. Izmantot sociālo mediju, LinkedIn un neformālu e-pastu, lai paziņotu draugiem, ģimeni un citus nepieciešamos personām, kas nav tieši saistīta ar jūsu uzņēmējdarbību.

Rakstīt Efektīva vēstuli saviem klientiem

Esiet profesionāls, pozitīvs un laipns savā vēstulē pateicās savu iepriekšējo darba devēju un esošos klientus lomu viņi ir bijusi jūsu panākumus. Tad, paust optimismu aizraujošā nākotnē veikalā. Visbeidzot, ļaujiet jūsu klienti zina, kad jums būs oficiāli sākt, lai tie varētu pienācīgi sagatavoties pārmaiņām.

Jūsu klienti būs arī jāzina, ko gaidīt. Kas, ja kaut kas mainīsies attiecībā uz uzņēmējdarbību ar jums? Vai arī, ja tie uzturas ar savu bijušo darba devēju, kurš pārņems savā kontā?

Piemērs jaunu darbu Sludinājums vēstule

Zemāk ir piemērs jaunas darba paziņošana vēstulē mārketinga vadītājs var nosūtīt saviem klientiem.

Temats: Jauna pozīcija Paziņojums

Cienījamie Kontaktpersonas vārds,

Es esmu satraukti paziņot, ka esmu pievienojies NEWMarketing un tas sāksies 7. augustā es esmu tik pateicīgs sešus brīnišķīgi gadus OLDMarketing un par neatņemamu lomu esat bijusi manā panākumus. Es aicinu jūs pievienoties man šajā aizraujošu jaunu nodaļu, lai turpinātu mūsu abpusēji izdevīgu sadarbību. Jūs varētu baudīt tādu pašu apņēmību un centību no manis, ar papildu atbalstu no augšas aģentūra ar simtiem veiksmīgu kampaņu, kas pievērsa klientu zīmolu uz mājsaimniecības nosaukumiem.

Es esmu pārliecināts, ka šīs izmaiņas ļaus man lielāku autonomiju un laika, lai kalpotu jums visiem jūsu mārketinga pasākumus un mērķus. Tomēr, ja jūs izvēlaties palikt ar NEWMarketing, Laura Marks būtu jaunais aģents sāk 7. augusts.

Lūdzu, nevilcinieties sasniegt ar visiem jautājumiem, un zinu, ka es darīšu visu, kas manos spēkos, lai padarītu to par vienmērīgu pāreju.

Ar cieņu,

John Stewart

john@newmarketing.com
123 Park Street
Jebkura pilsēta, ASV
(800) 123-4567

Sakārtot Papildu sanāksme

Tagad, kad esat paziņoja ziņas uz saviem klientiem, tas ir laiks, lai turpinājuma sanāksmei – pa tālruni vai sejas-pret-aci -lai aktivizētu pirms un pēc izbraukšanas stratēģiju gludu pāreju. Ja viņi vēl nav izlēmuši, kā viņi rīkojas attiecībā uz partnerību, sagatavot pārdošanas piķis sanāksmē.

Uzrakstiet detalizētu sarakstu ar visiem veidiem, kurā jūs esat palīdzējuši padarīt uzņēmumam panākumus. No uzvarētāju kampaņām, ierosināja un ieņēmumi, ko ceļ, lai augsta kalibra klientiem tad nodrošināti, pārliecinieties, ka katrs ieguldījums ir tur. Jums ir nepieciešams, lai pārliecinātu savus klientus, ka jums ir svarīgi, lai to panākumus. Tātad, izvirzīt šīs prasmes un īpašības, kas nosaka jūs atšķirs no pārējās iepakojuma.

Ja viņi nolemj palikt ar savu bijušo uzņēmumu, neņemiet to personīgi, jo ērtības var būt iemesls, kāpēc. Atcerieties, ka nekas nav ierobežots. Tās var vēlēties rehire jums nākotnē. Tātad, nodrošinātu patīkamu izbraukšanas kas beidzas uz pozitīvas nots.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *