Top Informācijas tehnoloģijas Sertifikācija iesācējiem

Posted on

 Top 10 IT Sertifikācija iesācējiem

Vidējais ikgadējais maksāt par informācijas tehnoloģiju speciālistiem, bija apmēram 84000 $ no 2017., saskaņā ar ASV Bureau of Labor Statistics . Tas ir vairāk nekā divas reizes lielāks par vidējo ikgadējo samaksu par visām profesijām kopā. Datori piedalīties vairākās funkcijas gandrīz visiem profesijām, un kāds ir rūpēties par viņiem visiem, padarot IT profesija arvien vienu. BLS projekti, nozares, lai pievienotu vairāk nekā pusmiljons darba vietu no desmit līdz 2026 laikā.

Lielākā daļa no augstākajiem maksājumu IT darbavietu vajadzīga zināma veida sertifikāciju, lai gan, tāpēc ir svarīgi zināt, kas būs nepieciešami apmācību veids, atkarībā no konkrētā IT karjeras jūs turpināt.

CRISC: Sertificēts riska un informācijas sistēmu kontroles

Saskaņā ar Informācijas sistēmu audita un kontroles asociācijas (ISACA), šī sertifikācija nodrošina, ka īpašnieks ir labi piedzīvojis risku informācijas sistēmu, tad izstrādājot / ieviešanas risinājumus. Šī sertifikācija, saskaņā ar IT prasmes un algu ziņojumā, ir vidējā alga gadā 119.227 $, un ir labs apliecinājums tiem, kas interesējas Informācijas sistēmu drošības pozīcijām.

CISM: Sertificēts informācijas drošības vadītājs

Vēl ISACA sertifikāciju, CISM sertifikāts apliecina prasmi informācijas drošības pārvaldību, kā cilvēks, kurš pārvalda, dizainu, un izvērtēta informācijas drošību konkrētajā organizācijā. Šī sertifikācija ir daži priekšnoteikumi, piemēram, esošo sertifikāciju, piemēram, GIAC. Saskaņā ar prasmju un algu ziņojumā turētājiem šī sertifikācijas pelna vidēji gadā 118.348 $.

CISSP: Sertificēts informācijas sistēmu drošība Professional

Tāpat CRISC un CISM iepriekš, šis sertifikāts apliecina prasmi drošību un riska pārvaldību, kā arī programmatūras izstrādes drošību. Gada vidējais ziņoja alga turētājiem šī sertifikācija ir $ 110.603.

PMP: Project Management Professional

Ar vidējo gada alga 109405 $, tad PMP sertifikācijas no Project Management Institute (PMI) nodrošina to, ka saskaņā ar IVI, “jūs runāt un saprast pasaules valodu projektu vadību.”

CISA: Certified Information Systems Auditor

Vēl IASCA sertifikācija, tad CISA nodrošina, ka informācijas sistēmas auditori ir nepieciešamās prasmes, lai novērtētu sistēmas un sekot paraugpraksi “atbalsta uzticību un vērtību no informācijas sistēmām.” Vidējā alga CISA īpašnieku ir $ 106.181.

CCDA Cisco Certified Dizaina Associate

CCDA  ir Cisco sertifikācija tīkla dizainu. Pārliecinieties, ka esat sertificēts ar citu Cisco sertifikācija (piemēram, CCNP maršrutēšanas un komutācijas vai jebkuru CCIE sertifikāciju), jo tā ir prasība par CCDA. Vidējais ienākums no CCDA turētājs ir $ 99.701. Šī sertifikācija, kopā ar CCNP, ir labi, lai būtu, ja jūs interesē kļūt par tīkla inženieris .

CCNP maršrutēšanas un komutācijas

Tajā gadā vidējo gada algu 97.038 $, tad CCNP maršrutēšanas un komutācijas sertifikācija ir labs, lai kāds ar vismaz vienu gadu tīklu pieredzes un nodrošina, ka turētājs var īstenot un uzturēt plašā apgabalā tīklu un darbu ar speciālistiem par risinājumiem.

MCSE: Microsoft Certified Systems Engineer

Microsoft ir mainījis būtību Microsoft sertificētie Solutions Expert  ir vairāk par plašām sertifikāciju, koncentrējoties uz īstenošanu tehnoloģiju pa dažādiem versijām, nevis viena koncentrējas uz konkrētām disciplīnām. Tomēr, MCSE joprojām ir cienīts sertifikāciju, lai iegūtu, un vidējā alga MCSE īpašniekiem ir 96215 $ gadā.

ITIL v3 fonds

ITIL v3 sertifikācija-the ITIL Master -recognizes tiem, kuri var pieteikties ITIL jēdzienus kvalitatīvu IT risinājumu reālās situācijās. Vidējā gada alga par ITIL Master sertifikācijas īpašniekiem ir $ 95.434.

CEH: Sertificēts Ethical Hacker

CEH ir pārdevējs neitrāla (nav saistīts ar jebkuru zīmolu) sertifikāciju informācijas tehnoloģiju darbiniekiem, kuri vēlas specializēties “likumīgi” hakeru ļaunprātīgu hackers, izmantojot to pašu zināšanas un instrumentus, kas ļaunprātīgi hakeri izmanto. Divus gadus drošību saistīta pieredze ir dota pirms saņem CEH. Vidējā gada alga CEH turētājs ir $ 95.155.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *