Kā uzrakstīt pavadvēstuli 5 Easy Steps

Posted on

 Kā uzrakstīt pavadvēstuli 5 Easy Steps

Vai jums ir nepieciešams, lai rakstītu pavadvēstuli par darbu? Ar šādu šos piecus soļus, jūs atradīsiet ceļu uz veiksmīgu pavadvēstuli ir vienkāršs. Ņemot to vienu soli laikā, jūs varat nodrošināt, ka jūsu pavadvēstuli tiks izstrādāts, rakstīts, un beigusies bez lielas stresa – un ar labu iespēju gūt panākumus.

Šeit ir pieci soļi, kurus jūs varat sekot, lai rakstītu uzvarētāju pavadvēstuli.

Analizēt darbu uzskaitījums

Dodiet darbu uzskaitot rūpīgi lasīt un redzēt, kur savu pieredzi vislabāk atbilst augšu. Būt diskriminējoši par kuru no uzņēmuma prasībām vēlaties izcelt, kā jūs gatavojaties izmantot šīs izvēles, lai tabulu savā pavadvēstuli.

Atcerieties, ka tad, kad viss ir teikts un darīts, jūsu pavadvēstuli ir tikai viena lapa garš. Punkti jums izvēlēties vajadzētu būt tiem, kas ir nozīmīgākā pozīciju, bet arī tie, kas sniedz konkrētus piemērus un pārliecinoši anekdotes par savu pieredzi.

Mērķis pusi no uzņēmuma prasībām, bet saglabāt to zem piecu vai sešu kopā. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā, lai atbilstu jūsu kvalifikācijas darba sarakstā.

Kas jāpatur prātā

Kad jums kopēt un ielīmēt no darba sarakstā jūsu vārdu procesors, korektūru drukas kļūdu, kas varētu būt šajā sarakstā. Persona, kas dod savu pieteikumu pirmais lasīt, iespējams, nezina (vai aprūpe), ka kļūda nav jūsu vaina.

Meklējiet konkrētu darbinieka vārds

Ar Facebook, LinkedIn, Twitter un pat Instagram, jūs, iespējams, var atrast nosaukumu attiecīgā darbinieka, kuriem jūs varat vērsties jūsu pavadvēstuli.

Piemēram, jūs varat izmantot čivināt izvērsto meklēšanu, lai atrastu vārdu, un, ja uzņēmums ir profilu uz LinkedIn, jūs varat apskatīt savus darbiniekus no turienes.

Vai ne tikai izvēlēties izlases indivīdu, bet, ja jūs varat, atrast kādu cilvēkresursos – vēlams kopīgs direktors vai vadītājs – vai augstāku-up laikā departamentā jūs, kas uz.

Tas ir galvenais veids, kā aktivizēšanas savu pieteikumu, un pārliecinieties, ka tas izpaužas, kur tas ir nepieciešams, lai iet.

Kas jāpatur prātā

  • Ja jūs iet uz galveno pārtiekot jautrība LinkedIn, konfidencialitātes iestatījumus tā, ka citi cilvēki nevar redzēt esat skatījis savu profilu. Kaut kas savieno ar uzņēmumu LinkedIn var būt labs veids, kā palielināt savu atpazīstamību, jūs, iespējams, nav nepieciešams tos redzēt, ka esat noklikšķinājis visā to darbinieku LinkedIn.
  • Ja jūs zināt kādu, pie uzņēmuma, kas var atsaukties uz darbu, nerunājot par tās pirmajā daļā Jūsu pavadvēstuli.
  • Ja jūs nevarat atrast personas vārdu, zina, kā risināt savu pavadvēstuli atbilstoši.

Izveidot tabulu vai Šā izcelšana jūsu kvalifikāciju

Tālāk, lai divu kolonnu tabulu ar uzņēmuma prasībām kreisajā pusē, un jūsu saskaņošanas atribūtiem labajā pusē.

Kad veicat galda, jums ir nepieciešams, lai padarītu to divas kolonnas. Tad ņem skaitu prasību jūs izvēlaties un pievienot vienu galveni. Tātad, šajā piemērā, kas ir vērsta uz pieciem punktiem, tabula ir divas kolonnas ar sešām rindām.

Kas jāpatur prātā

  • Ja jums ir nepieciešams kaut ko, lai jog atmiņas par labajā pusē tabulā, redzēt, ja jūs varat atrast kopiju darba apraksta savu pašreizējo vai iepriekšējo stāvokli, kas sniegs jums jauku vadlīnijas par to, kā frāze jūsu iepriekšējo pienākumiem un savu profesionālās un personīgās īpašības.
  • Ja jums ir grūtības izveidot tabulu, jūs varat iekļaut savu kvalifikāciju formā punktā.

Formāts Pavadrakstā

Tagad, kad esat veicis savu galda, jums vajadzētu kopēt un ielīmēt to ķermeņa jūsu pavadvēstuli. To bieži sauc par “T” formas pavadvēstuli formātā. Tabulā ir jāiet starp jūsu ievada punktā, un pirms slēgšanas.

Tas ir jauki izskatās formatēt tabulu ar neredzamiem robežām, lai gan tas nav absolūti nepieciešams. Lai sasniegtu šo Microsoft Word, tiesības noklikšķiniet uz galda, izvēlieties Apmales un ēnojums , un pēc tam noklikšķiniet Nav  kreisajā pusē nelielu logu, kas NOP augšu.

Kas jāpatur prātā

Jums vajadzētu saglabāt savu pavadvēstuli kā PDF failu, lai dokuments saglabā pareizu formatējumu, kad tas ir atvērts un paskatījās.

Finish Ar Follow-Up

Finish spēcīga un aizvērt pavadvēstuli ar solījumu par “nākamo soli.” Tādā veidā, pat tad, ja jūsu pieteikums zūd apakšā kaudzes, kad jūs sasniedzat, lai potenciālā darba devēja tie tiks atgādināts iet ielādētu jūsu pavadvēstuli un atsākt un veikt citu izskatu.

Visbeidzot, pārliecinieties, lai korektūru jūsu pavadvēstuli, lai tas ir bez kļūdām.

Kas jāpatur prātā

Sasniegt, kad jūs sakāt jūs, lai pierādītu savu precizitāti un spēju sekot, izmantojot ar solījumiem. Ja jūs esat iesniedzis dažādus pieteikumus un ir problēmas sekotu datumos palikt organizēta ar Excel lapā vai iestatīt atgādinājumus ar savu tālruni.

Kā Sūtīt vai augšupielādējiet savu Motivācijas vēstule

Kā jūs saņemsiet savu pavadvēstuli un atsākt darba devējam ir atkarīgs no organizācijas prasībām. Jums var tikt lūgts augšupielādēt pieteikuma dokumentus uzņēmuma mājas lapā, vai darba klāja. Vai jums var tikt lūgts sūtīt savu CV vai motivācijas vēstuli, vai pat pastu to.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *