Labākie veidi Airport darba vietas, kas maksā labi

Posted on

Labākie veidi Airport darba vietas, kas maksā labi

Ja jūs fascinē gaisa ceļojumu, baudīt klientu apkalpošanu laikā strauji paced vidi un dzīvot lielā pilsētā, tad jūs varētu vēlēties apsvērt darbu, kas ļautu jums strādāt pie lidostas vietās. Ne tikai var strādāt aviosabiedrībai nodrošina stabilus ienākumus, bet daudzas no šīm darbavietām pat nodrošināt bezmaksas vai biļešu cenas ar atlaidēm darbiniekiem. 

Pārskatiet daži no labākajiem darba pieejami darba lidostā, darba pienākumiem, darba algas, darba perspektīvas un labākajiem veidiem, kā atrast darbu un saņemt nomātu.

Biļešu / Gate aģents

Biļešu un vārtu līdzekļi kalpo kā “seju”, aviokompānijas viņi strādā, palīdz klientiem ar savu lidojumu rezervācijām un palīdzot atrisināt pieaugošās problēmas ar lidojumu un bagāžu. Viņi pārbauda identificēt pasažieri, jautājums iekāpšanas kartēm, reģistrējoties bagāžas un tiešajiem klientiem drošības kontrolpunktiem, un vārti uz izlido lidojumu. Biļešu aģentiem jāspēj stāvēt ilgi Izsakās un lifts smago somas un citus pārbaudīto priekšmetus. 

 • Alga: Saskaņā ar Darba statistikas birojs (BLS), aģenti ieguva vidējo algu $ 17.90 / h. 2018. gada maijā Top 10% nopelnījis $ 31.14 / h. vai vairāk, bet apakšējā 10% nopelnījis $ 11.23 / h. vai mazāk.

Klientu apkalpošanas darbinieks

Klientu apkalpošanas pārstāvjiem lidostām vai aviosabiedrībām atbildēt uz pieprasījumiem par īpašu palīdzību pasažieriem, palīdzēt pasažieriem, lai izsekotu pazudušo bagāžu, un sniegt informāciju par pakalpojumiem lidostā un piedalās aviosabiedrībām. Tos var piešķirt vai nu klientu apkalpošanas galdi vai aviosabiedrība zvanu centriem. Problēmu risināšanas prasmes un smalkums, kas nodarbojas ar neapmierināts pasažieriem ir vajadzīgi šo lomu.

 • Alga : Klientu apkalpošanas pārstāvji ieguva vidējo algu $ 16.23 / h. 2018. gada maijā, saskaņā ar BLS. Zemākais 10% nopelnījis apmēram $ 10.65 / h., Un augstākais 10% nopelnījis $ 26.69 / h. vai vairāk.
 • Darba Outlook: Saskaņā ar BLS, nodarbinātība klientu apkalpošanas pārstāvjiem, tiek prognozēts 5% no 2016. gada līdz 2026. gadam, apmēram tikpat ātri, kā vidējā visām profesijām.

Stjuarte

Stjuartam sveicināt pasažierus, jo tie iekāpt lidojumiem, virzīt tos uz savu vietu, un pārraudzīt izvietojumu rokas bagāžu. Pēc sazinoties ar lidlauka apkalpe, lai pārliecinātos, ka visi pasažieri ir iekāpuši, tie jāpārskata drošības protokolus un pārliecinieties, ka pasažieri ievēro aviolīnijas noteikumiem. Viņi arī nomierina nervu vai satrauktus pasažieriem, atrisināt konfliktus lidojumu laikā, un pasniedz ēdienus un dzērienus. Elastīgums ir nepieciešams šo lomu, jo stjuartiem bieži vien ir nepieciešams, lai darbu mainīgu grafikiem un to var piešķirt nakti lidojumiem.

Kļūstot stjuarts var būt lieliska karjeras iespēja enerģiskiem, klientu apkalpošanas orientētu personām, kas nevēlas veikt koledžas grādu. Raksturīgi, ka tikai ir nepieciešams vidusskolas diploms; aviokompānijas piedāvā specializētas apmācības ved uz sertifikātu, ko Federālā aviācijas administrācija (FAA).

 • Alga: Vidējais Gada alga lidojuma pavadoņi bija $ 56000 2018. gada maijā Zemākais 10% nopelnījis aptuveni $ 28950, un augstākais 10% nopelnījis $ 80870 vai vairāk.
 • Darba Outlook: Saskaņā ar BLS, nodarbinātība lidojuma pavadoņi tiek prognozēts 10% no 2016. gada līdz 2026. gadam, straujāk nekā vidēji visās profesijās.

Lidaparāti un avionikas aprīkojumu Mehāniķis un tehniķis

Lidmašīnu mehānika remonts un veikt plānoto tehnisko apkopi lidmašīnām. Viņi diagnosticēt mehāniskas vai elektriskas problēmas, identificēt un nomainīt bojātās daļas, pārskatīt drošības kontrolsaraksti, dokumentu problēmas, un atjaunināt apkopes ierakstus. AVIĀCIJAS tehniķi pārbaudīt elektroniskos instrumentus izmantojot automātiskie testētājiem, osciloskopi un voltmetri, interpretējot lidojumu testu dati, viņi iegūt diagnosticēt traucējumus un veiktspējas problēmas. Viņi arī savākt sastāvdaļas, piemēram, elektriskās kontroles un kārbās, un instalēt programmatūru.

 • Alga : Vidējais gada algu gaisa kuģu mehānika un servisa tehniķi bija $ 63060 2018. gada maijā Zemākais 10% nopelnījis aptuveni $ 36760, un augstākais 10% nopelnījis $ 97820 vai vairāk. Vidējais gada algu par aviācijas tehniķu nedaudz augstāks bija: 64.140 $ 2018. gada maijā Zemākais 10% nopelnīja aptuveni 39940 $, un augstākais 10% nopelnījis $ 94710 vai vairāk.
 • Darba Outlook: BLS nosaka, ka vispārējais nodarbinātības gaisa kuģu un aviācijas iekārtu mehāniķi un tehniķi ir paredzams pieaugt par 5% no 2016. līdz 2026. gadam, apmēram tikpat ātri, kā vidējā visām profesijām.

Gaisa satiksmes kontrolieris

Gaisa satiksmes kontrolieri turēt augsti specializēta pozīcijas un jāaizpilda plašu tehnisko apmācību, lai precīzi izsekotu gaisa aktivitāti un diktēt maršrutus, lai nodrošinātu drošu aviosabiedrības pārvadājumus. Viņi kontrolē zemes satiksmes lidostās, kā arī pārraudzību pacelšanās un nolaišanās gaisa kuģa. Gaisa satiksmes kontrolieri sazināties ar pilotiem par laikapstākļiem un gaisa stabilitātes nosacījumiem saviem maršrutiem. Viņi izmanto radaru, datorus vai vizuālos atsauces uz uzraudzīt un virzīt kustību lidaparātu debesīm un zemi un satiksmes lidostās. Gaisa satiksmes vadības dispečeriem ir jāstrādā krietni zem spiediena, un domāju, ka ātri vien rodas problēmas.

 • Alga: Vidējais Gada alga gaisa satiksmes vadības dispečeriem bija $ 124540 2018. gada maijā Zemākais 10% nopelnījis aptuveni $ 68090, un augstākais 10% nopelnījis $ 178650 vai vairāk.
 • Darba Outlook: Saskaņā ar BLS, nodarbinātība gaisa satiksmes kontrolieriem tiek prognozēts 3% no 2016. gada līdz 2026. gadam, lēnāk nekā vidēji visās profesijās.

Lidlauks operāciju speciālists

Lidlauks operācijas speciālisti nodrošina drošu pacelšanās un nolaišanās komerciālās un militārās lidmašīnas. Viņu ikdienas pienākumos ietilpst nodrošināt saikni starp gaisa satiksmes vadības un apkopes personālam, izmantojot lidlauks izkraušanai un navigācijas palīglīdzekļus nosūtīšanas lidmašīnas. Viņi arī īsteno lidlauka drošības procedūras un uzraudzīt un uzturēt lidojumu ierakstus.

 • Alga: Vidējais stundas alga lidlauku ekspluatācijas speciālistiem bija $ 25.10 2018. gada maijā Zemākais 10% nopelnījis $ 13.35 / h, un augstākais 10% vidēji ap $ 44.10 / h..

Transporta drošības amatpersona

Saskaņā ar Transporta drošības administrāciju, transporta drošības darbiniekiem veikt drošības pārbaudes pasažieru, bagāžas un kravas lidostās, lai novērstu nāvīga vai bīstamus priekšmetus tiek transportēti gaisa kuģī. 

Transporta drošības darbinieki ir lietpratīgs darba drošības aprīkojumu, piemēram, rentgena iekārtu un modernu attēlveidošanas tehnoloģiju skrīninga kontrolpunktiem. Tām ir jābūt spēcīgs komunikācijas prasmes, kā arī spēja strādāt ar pasažieriem no dažādām vidēm.

 • Alga : Saskaņā ar BLS, transporta drošības kontrolieriem nopelnījis vidējo darba samaksu par $ 20.13 / h. 2018. gada maijā Zemākais 10% nopelnījis apmēram $ 16.66 / h., un augstākais 10% nopelnījis aptuveni $ 23.65 / h.

Aviokompānijas Kravu apstrāde uzraudzītāju 

Aviokompānijas Kravu iekraušana un izkraušana uzraugiem pārraudzīt lidostas zemes apkalpi, iekraušana, izkraušana, nodrošinot, un iestudējums lidmašīnu kravas un bagāžas. Tām jābūt labi pārvalda loģiku un matemātisku aprēķinu, jo tie ir nepieciešami, lai noteiktu, uz gaisa kuģu “smaguma centru un koordinēt drošu novietošanu kravas. Tie var būt arī aicināja kalpot par lidojumu apkalpes, rokturu kravu lidojumā, un īsu pasažieriem avārijas un drošības procedūrām. 

 • Alga: Aviosabiedrību kravas apstrādes vadītāji ieguva vidējo darba samaksu par $ 23.37 / h. 2018. gada maijā Zemākais 10% nopelnījis apmēram $ 16.00 / h. Augstākais 10% nopelnījis $ 41,09 vai vairāk.

pilots

Aviokompānijas un tirdzniecības pilotiem pacelšanās, lidot, un zemes lidmašīnas vai helikopterus pēc noteiktos Federālā aviācijas administrācija stingras vadlīnijas. Viņu pienākumos ietilpst izvērtējot stāvokli lidmašīnas pirms un pēc katra lidojuma, nosakot tās bilance un svara ierobežojumus, un pārbaudīt, vai tās degvielas līmenis ir pietiekams. Piloti arī pastāvīgi pārbaudīt un atbildēt uz mainīgajiem laika apstākļiem un komunicēt lidojumu plānus un attīstību uz gaisa satiksmes kontroli.

 • Alga: Vidējais gada algu par lidmašīnu piloti, copilots un lidojuma inženieri bija $ 140340 2018. gada maijā Zemākais 10% nopelnījis mazāk nekā $ 65690, un augstākais 10% nopelnījis vairāk nekā $ 208,000. Vidējais gada algu komerciāliem pilotiem bija $ 82240 2018. gada maijā Zemākais 10% nopelnījis aptuveni $ 44660, un augstākais 10% nopelnījis vairāk nekā $ 160.480.
 • Darba Outlook: Kopumā nodarbinātība aviokompāniju un komerciālo piloti tiek prognozēts 4% no 2016. gada līdz 2026. gadam, lēnāk nekā vidēji visās profesijās.

Pārtikas Service Workers

Pārtikas dienesta darbinieki darbojas restorānus un pārtikas koncesijas lidostā. Viņi gatavot un sagatavot izvēlnes, akciju plauktiem, jāgaida uz klientiem vai saņemt pasūtījumus, autobusu tabulas, notīriet restorānu un virtuves telpas, darbojas reģistri, un pieņemt maksājumus. 

 • Alga: Vidējais stundas alga pārtikas un dzērienu apkalpo un saistītiem darbiniekiem bija $ 10.45 / h. 2018. gada maijā Zemākais 10% nopelnīja mazāk par $ 8.34 / h., un augstākais 10% nopelnījis vairāk nekā $ 14.26 / h.
 • Darba Outlook: Kopumā nodarbinātība pārtikas un dzērienu apkalpo un saistītiem darbiniekiem tiek prognozēts 14% no 2016. gada līdz 2026. gadam, straujāk nekā vidēji visās profesijās. 

Mazumtirdzniecības pārdošanas Workers

Dažādas mazumtirdzniecības, apģērbu un dāvanu veikali ir ieplīsis up daudzās lidostās kā liels-name mazumtirgotāji cenšas piesaistīt uzmanību un biznesa pasažieru ar laiku savās rokās. Mazumtirdzniecības pārdošanas darbiniekiem akciju plaukti un kioski, organizēt displeji, marka produktu rekomendācijas klientiem, un process pārdošanu. 

 • Alga: Vidējais stundas alga mazumtirdzniecības pārdevēji bija $ 11.63 / h. 2018. gada maijā Zemākais 10% nopelnīja mazāk par $ 8.85 / h., un augstākais 10% nopelnījis vairāk nekā $ 19.96 / h.
 • Darba Outlook: Kopumā nodarbinātība mazumtirdzniecības darbiniekiem tiek prognozēts 2% no 2016. gada līdz 2026. gadam, lēnāk nekā vidēji visās profesijās.

Ratiņkrēslu Pārvadātājiem un cilvēki Movers

Lidostas algot darbiniekus, lai palīdzētu pasažieriem ar kustību traucējumiem pārvietoties par lidostu un piekļuves lidmašīnām. Ratiņkrēslu operatori ievēro mecenātiem un aiznest uz un no lidostas vārtiem. Cilvēki iniciatoriem darboties transportlīdzekļos, uz transporta indivīdiem vai mazām grupām pasažieriem. 

 • Alga: Dažkārt sauc par pasažieru lidostu asistenti, pārvadātājus vidēji ap $ 11,00 / h. saskaņā ar Glassdoor.com, bet var ievērojami vairāk nopelnīt padomus, jo īpaši, ja tie piesaistīt klientus. 

Kur atrast darbu sarakstu

Airlines reklamētu savus darbus dažādās vietās. Lai atrastu karjeras iespējas, apmeklējiet nodarbinātības sekciju aviokompāniju un lidostu tīmekļa vietnes, lai atrastu pašreizējās sarakstus. Jūs varat arī meklēt atslēgvārdus, piemēram, “aviosabiedrības” vai “lidosta” uz top darba vietās, piemēram, Indeed.com. Dažos darbos, tāpat kā ar Transporta drošības administrācijas (TSA), jūs varat pieteikties tieši uz iznomājot mājas lapā. 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *