Top 10 Work-At-Home Jobs skolotājiem

Posted on

Top 10 Work-At-Home Jobs skolotājiem

Kad jūs saņemat līdz 5 rītā no mājām uz darbu pēc tam, kad uzturas pusi nakts dara klasē ieplūdes, darbu, kas ļauj jums strādāt jūsu pidžamā izklausās diezgan darn laba. Tas var arī skaņu ticams, protams, jūs nevarat mācīt no komforts jūsu pašu mājās, vai ne? Teledarbu darbavietas ir pievilcīga darbiniekiem visās profesiju veidiem, bet skolotājiem, jo ​​īpaši, iespējas veidot karjeru digitālā mācību augt spēcīgāka un daudzveidīgāka katru gadu.

Pateicoties tehnoloģijām, tas ir pilnīgi iespējams apvienot savu mīlestību izglītību ar pilna laika darbu-at-home dzīvesveidu. Tas jo īpaši, ja jūs esat gatavi maisījums lomas veidot savu jauno karjeru, piemēram, sajaucot izglītības konsultācijas ar kādu tiešsaistes mācību, uc

Ja jūs domājat par pieņemšanas lielas pārmaiņas; tu esi bijušais skolotājs vai pensijā, vai jūs meklējat darbu ārpus tradicionālā klasē, vienu vai vairākas no šīm 10 darba-at-home darbu skolotājiem varētu fit rēķinu.

Online skolotājs

Skolotājiem, kuri joprojām mīl darbu, bet vēlas strādāt mājās, tiešsaistes mācību piedāvā iespēju katram fokusu. Daži virtuālo skolotāji koncentrējas uz mājas skolu skolēniem, piemēram, bet citi varētu koncentrēties uz pieaugušajiem, vai korporatīvo mācību programmas.

Informācija par virtuālo mācību algām, salīdzinot ar in-klasē mācību algas ir grūti noteikt, bet, spriežot pēc darba sludinājumiem un anekdotiski ziņojumi, K-12 skolotājiem ir jābūt gataviem pieņemt samaksas samazinājumu, lai mācītu no mājām. Tomēr, ja jūs esat nolēmis pāriet uz vietu ar zemāku dzīves dārdzību vai jūs plānojat, lai papildinātu savu mācību algu ar citu uzmanību vai diviem, tas GIG varētu būt jums.

Online Tutor

Vai jūsu specialitāte ir ESL, datorzinātņu vai SAT pirmskola, tiešsaistes apmācību var būt ienesīgs veids, kā nopelnīt iztiku no mājām, vai pad savu algu jūsu dienas darbu. Tehnoloģijas, piemēram, Skype un citas video konferenču programmatūru ir padarījusi vieglāku nekā jebkad atkārtot in-persona apmācību sesiju un izgriezt apmainīt.

Online papildinājums profesors / instruktors

Štata koncerti ir grūti nākt ar šajās dienās, bet viens otrādi uz pēcvidusskolas pedagogiem ir, ka virtuālās profesors / instruktora darbu, visticamāk, turpinās pieaugt. Relatīvi zemais atalgojums par Adjunktu profesoriem ir daudz vieglāk kuņģī, ja jūs varat mācīt no komforts jūsu mājās.

rakstīšana Coach

Ar 2016. gada PayScale ziņojumu, 44 procenti vadītāju norādīja, ka rakstīšanas prasmes bija grūti prasmes visvairāk trūkst jaunu Grads. Jūs varat palīdzēt mainīt tendenci, strādājot ar studentiem un korporatīvajiem klientiem, lai atjaunotu uz šiem būtiskajiem prasmes. Līdzīgi apmācību, rakstot trenēšana koncerti ir guvuši labumu no tehnoloģijas, piemēram, videokonferences, padarot to vieglāk, nekā jebkad agrāk, lai sazinātos ar studentiem attālināti.

Curriculum Izstrādātājs

Chegg apraksta Curriculum izstrādātājiem šādā veidā: “. Ja klasē bija teātris, tad Curriculum Izstrādātājs būtu Dramaturgs, kas rada stāstu un raksta dialogu” Ja jūs esat pavadīts ievērojams laiks klasē mācību savus materiālus, jūs zināt, ko darbojas un kas ne. Put, ka zināšanas, labas lietošanas un veidot otru karjeru kā curriculum attīstītājs. Lielākie darba dēļi vienmēr sarakstus mācību programmas izstrādātājiem. Daži, piemēram, Patiesi, ļaus jums filtrēt mājas bāzes iespējas.

Mācību materiāli sniedzējs

Ja jums jau ir jūsu mācību materiālus, honed ar gadu izmēģinājumu un kļūdu klasē, kāpēc ne dalīties šo bagātību zināšanu un padarīt jūsu smags darbs atmaksājas atkal un atkal, tajā pašā laikā? Skolotāji maksāt skolotājiem ļauj dalīties ar savu stundu plānus, darbības, klases interjeru un vairāk, un pelnīt naudu no tā.

Jūs, iespējams, nebūs laimi no vietas, bet jūs varētu veikt pāris extra simts mēnesī, kas nāk parocīgs, kad uzsākt pēc klasē karjeru – daži pārdevēji, šķiet, darīt diezgan labi.

“Es šobrīd darīt daudz vairāk pārdošanas mācību resursus, nekā es būtu, ja es gribētu turpināt mācības,” raksta Rachel Lynette pie Edutopia . “Saskaņā ar TPT, top pārdevējs ir veicis vairāk nekā $ 2 miljonus, 164 skolotāji ir nopelnījis vairāk nekā $ 50,000, un tūkstošiem vairāk piesaistītu dažus simtus dolāru mēnesī, kas var veikt liela atšķirība, ja jūs dzīvo uz skolotāju algas.”

Izglītības Writer / redaktors

Izglītības publicēšana ir dabas piemērots skolotājiem, kuri pamet klasi. Rakstniece / redaktori parasti komandu stundas algas 15-75 $, atkarībā no intensitātes uzmanību, dziļums pētījumu nepieciešams, un līmenis rakstīšanas / ziņošanas jādara.

Bet, ja ārštata dzīve nav sūdzību, nav uzskatāmas ārā iespēju strādāt uzņēmumā. Arvien vairāk darba devējiem visās nozarēs ir visaptverošas elastīgus grafikus, tostarp pilna laika teledarbu lomas un līguma uzdevumus. Ja jūs esat gatavi darīt kādu rūpīgu darbu meklēšanu, jūs varētu atrast perfektu izglītības rakstnieks / redaktora darbu, kas ļauj jums strādāt no mājām.

Testa skaitītājs

Educational Testing Service (ETS), ir vienmēr meklē tiešsaistē un klātienē testa ieguvējiem par TOEFL, GRE, un citiem testiem. Tas parasti ir nepilna laika darbu, un cikliska, jo nepieciešams svārstās gaitā gadā.

Blogger / Writer

Kā minēts iepriekš, cietās rakstīšanas prasmes tiek novērtētas. Ja esat gatavs kaut ko pilnīgi jaunu, jūs varētu nodot savas spējas, lai izmantotu kā blogger vai rakstnieks, koncentrējoties uz izglītības tēmām-vai jebkuru tēmu tuvumā un dārgais savā sirdī par to, kas jums ir daudz zināšanu. Lai sāktu šajā jomā, sagatavot, lai sāktu pitching pirms uzsist slēdzi un atstāt klasi par labu. Pilna laika rakstīšanas karjera tiek veidota uz savienojumiem, un jums ir nepieciešams, lai izveidotu savu tīklu, pirms jūs izdarīt.

Izglītības konsultants

Tas ir netīrs maz noslēpums profesionālo dzīvi, ka konsultanti nereti pelna vairāk nekā darbiniekiem, kas piedāvā līdzīgu pieredzi. Ja jums ir uzņēmējdarbības gars, jūs varat veidot biznesa coaching skolotājiem un administratoriem.

Ņemiet vērā, ka šis darbs nav pilnībā mājas bāzes, kā jūs, iespējams, nepieciešams konsultēties ar klientiem tieši. Tomēr, kas ir jūsu pašu boss nāk ar lielu elastību (kā arī atbildība). Ja tas izklausās kaut kas jūs interesē, Angela Watson piedāvā labu gruntskrāsa topošajiem izglītības konsultantiem viņas vietā, stūrakmens skolotājiem .

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *