6 Potenciālie Trūkumi Darbs mājās

Posted on

6 Potenciālie Trūkumi Darbs mājās

Labi, tagad, kad esat izlasīt 8 iemesli Be Work-at-Home Parent jūs visi gatavi atteikties no žurku skrējiens (vai varbūt pievienoties, ja jūs esat bijis stay-at-home vecākiem). Bet šeit ir daži citi jautājumi tabakdoze.

Ne katrs atradīs visus šos faktiski problēmas; tas ir atkarīgs no jūsu karjeras, personību un ģimeni. Taču atzīstot iespējamos trūkumus ļauj risināt tos vieglāk. Un lielākā daļa no tām var atrisināt, nosakot pamatnoteikumus par savu ģimeni.

Neērti maisīšana darbu un mājām

Jā, dažiem tas ir viss punkts, bet ne katrs var vienlaicīgi vienoties prasībām uzņēmējdarbības un bērniem. Ja jums ir grūti pateikt “nē”, vai nu (vai abi), jūs varētu atrast sev izstiepts plānas. Jūs nevēlaties, lai atpalikt uz darbu, jo ģimenes pienākumi ielaužas darba laikā, vai otra puse, justies kā jums vajadzētu strādāt visu laiku.

traucējošos

Pat ja jums ir pilna laika bērnu aprūpe jūsu mājās, kas nodarbojas ar traucējošos ir būtiska prasme, lai darba-at-home vecākiem. Lai gan regulāri birojiem ir sava daļa no traucējošos, tie ir reti, jo personas, kā arī tiem, jūs sastopaties mājās. Pat ar savu biroju durvis aizvērtas, jūs dzirdēsiet šņukstēja bērnu. Jūsu mātes instinktiem var mudināt jūs, lai sniegtu komfortu, pat ja jūs zināt, ka jūsu bērna aprūpes sniedzējs var, un būtu, rīkoties ar to.

Iespējamā negatīvā ietekme uz karjeras izaugsmi

No redzesloka, no prāta. Telecommuters riskējat tikt nodota veicināšanai. Tas var notikt tāpēc, ka no neatbalstoša attieksme augšējos vadības puses, kuras var uztvert izvēli strādāt no mājām, jo ​​trūkst karjeras saistību. Bet tā ir arī taisnība, ka ne visas darbavietas, jo īpaši augstāk korporatīvo kāpnēm jūs iet, var veiksmīgi telecommuted (lai gan tas, ko darba var efektīvi telecommuted dažkārt jautājums par atzinumu). Tātad, tas varētu nākt uz leju, lai izvēle starp strādājot mājās un veicināšanu.

Daudzums pret kvalitatīvu laiku kopā ar ģimeni

Ja jūs un jūsu bērns ir pieraduši savu laiku kopā ir nepārtraukta spēlēt, strādājot mājās būs korekcija abiem. Tas, ka jums apkārt ne vienmēr nozīmē, ka jums ir pieejami. Kad jūsu dēls sajūsmā parādīs jums savu jaunāko māksliniecisko jaunradi, tas ir liels, lai būtu tur, lai dalītos savā entuziasmu. Tomēr, kad viņa mākslas izejas sāk līdzināties Pikaso, jūs, iespējams, nevar dot katram šedevru uzmanību jums, vai viņš vēlētos.

izolēšana

Tas ir potenciāls trūkums visiem mājas balstītu darba ņēmējiem. Un, ja jūs neesat vieni mājās, dažkārt jums ir nepieciešams dažas pieaugušo sabiedrību par savu personīgo labklājību. Bez tam, jūs riskējat kļūt izolēta profesionāli, ar izlaižot par būtisku kontakta ar kolēģiem.

Slikti ēšanas paradumi

Pilns ledusskapis tieši aiz durvīm jūsu mājas biroja beckons. savu grafiku iestatīšana var nozīmēt vairāk pārtraukumiem uzkodas. Un tā kā daudzi bērni ēd visu dienu, tas aizņem apzinātu pasākumus, lai uzturētu veselīgas ēšanas paradumus.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *