Evde Çalışma 6 Potansiyel Dezavantajları

Posted on

Evde Çalışma 6 Potansiyel Dezavantajları

Tamam, şimdi bir İş-at-Home Veli Be 8 Neden okudum o keşmekeş vazgeçmek (ya da belki bir stay-at-home ebeveyn oldum eğer katılmak) hazır herşeysin. Ama burada derin düşünmek için birkaç diğer sorunlardır.

Herkes aslında sorunları olduğu tüm bunlar bulacaksınız; o kariyer, kişilik ve ailesine bağlıdır. Ama potansiyel sakıncaları tanıyan daha kolay onlara hitap sağlar. Ve bunların çoğu aileniz için temel kuralları ayarlayarak ele alınabilir.

iş ve ev rahatsız harmanlama

Evet, bazıları için bütün bu nokta, ama herkes aynı anda iş ve çocukların taleplerini müzakere edebilir. size zor “hayır” demek bulursanız ya (veya her ikisi), kendinizi ince gergin bulabiliriz. Sen aile sorumlulukları her zaman çalışması gerektiğini gibi hissetmeye, flip tarafında, çalışma zamanında tecavüz veya çünkü iş gerisinde istemiyoruz.

Dikkatiniz

Evinizde tam zamanlı çocuk bakımı olsa bile, dikkat dağıtıcı ile uğraşan iş-at-home ebeveynler için gerekli bir beceridir. Düzenli ofisleri dikkat dağıtıcı paylarını sahip olsa, onlar evde karşılaşmak olanlar gibi kişisel olarak nadiren bulunmaktadır. ofis kapı kapalı olsa bile, bir hıçkırarak çocuğu duyacaksınız. Annesi gibi içgüdüleri size çocuk bakımı sağlayıcı can biliyorum bile, rahatlık vermek için çağırıyorum olabilir ve bunu işlemek gerekir.

Meslekte ilerleme üzerindeki olası olumsuz etkileri

Gözden ırak olan gönülden de ırak olur. Evden terfi ettirilmemiş olma riski vardır. Bunun nedeni kariyer taahhüt eksikliği gibi evden çalışma seçim algılayabilir üst yönetimin parçası bir destekleyici tutum, bir şey olabilir. Ama (ne iş etkin bir telecommuted edilebilir bazen görüş meselesi olsa) tüm işler, gitmek kurumsal yukarılara özellikle yüksek, başarılı bir telecommuted edilebilir değil de doğrudur. Bu yüzden ev ve promosyon çalışan arasında bir seçim için aşağı gelebilir.

aile ile kaliteli zaman vs Miktar

siz ve çocuğunuz zaman alışık değilseniz evde beraber çalışan her ikisi için bir ayarlama olacak, kesintisiz oyun olma. Eğer etrafında gerçeği mutlaka müsait olduğu anlamına gelmez. Oğlun heyecanla size onun son sanatsal yaratma getirdiğinde, onun coşku içinde paylaşmak için orada olmak harika. onun sanatsal çıktı Picasso’nun benzemeye başladığında Ancak, Dikkat her başyapıt vermek için mümkün olmayabilir ya da o istiyoruz.

İzolasyon

Bu, tüm ev tabanlı işçiler için potansiyel bir dezavantajı. Evde yalnız değilsiniz olsak da bazen kendi kişisel refahı için bazı yetişkin şirketi gerekir. Ayrıca, iş arkadaşlarınızla gerekli temas kaçırdığını tarafından, profesyonel izole olma riski vardır.

Kötü beslenme alışkanlığı

Sadece ev ofis kapısının ötesinde tam bir buzdolabı çağırmaktadır. Kendi zamanlama ayarı atıştırmalıklar için daha sonlarını anlamına gelebilir. birçok çocuk gün boyu yemek beri, sağlıklı yeme alışkanlıklarını korumak için bilinçli bir çaba gerektirir.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *