Kā atgriezties darbā pēc pārtraukuma

Posted on

Kā atgriezties darbā pēc pārtraukuma

Vai jūsu karjeras pārtraukuma tika plānota vai neplānota, atgriežoties darbaspēku pēc ilgāka prom, var būt grūti. Daži darba devēji un iznomājot vadītājiem tiks izpratni par gadu attālumā no maluma deviņiem līdz pieciem, bet citi var justies satraukumu par īri jums. Un ar laiku prom no darbaspēka, jūsu prasmes, kopā ar saviem atsākt un intervijas prasmju -maijā nepieciešams atjauninājums. Tas var būt grūti justies pārliecināti un kvalificēts, too.

Nomākti? Nervozs? Neesiet: Lūk, kā, lai būtu veiksmīga darba meklēšanas un pāreju uz nodarbinātību pēc atvaļinājuma.

Padomi Getting atpakaļ Darbaspēka pēc pārtraukuma

Novērtēt jūsu darbs grib & vajadzībām

Vai ne tikai nirt meklējot darba piedāvājumu tīmekļa vietnēs . Tā vietā, nepieciešams laiks, lai apsvērt, ko vēlaties: Kāda veida darbu būs izpildīt un gandarījums? Un, vai jūs vēlaties doties atpakaļ uz lomu, piemēram, kāds bija jums, pirms devāties darbaspēku, vai arī vēlaties izmēģināt kaut ko mazliet atšķiras? Apsveriet, ko jūs vēlētos saņemt no darba, un kāpēc (malā no finansiālu iemeslu dēļ), jūs interesē strādāt atkal. Saglabājiet jūsu vajadzībām prātā arī: vai tas ir algas prasības, elastīgu darba laiku, vai kaut kas cits. Izveidojiet sarakstu ar “must bagātajiem” par savu nākamo darbu.

Plus, pārdomāt savu karjeras pārtraukuma vai akadēmiskais . Vai jūs mācīties jaunas prasmes, brīvprātīgais, sāktu sānu grūstīšanās , vai veikt nodarbības? Pat ja jums nav aktīvi strādā, jums var būt ievērības cienīgas sasniegumus pieminēt interviju laikā, vai pievienot savu CV.

Atkārtoti Uzzināt Jūsu industrijas un tīkla

Ja tas ir bijis diezgan, bet kopš jūs esat strādājis, jums, iespējams, vajadzēs refamiliarize sevi ar savu nozari un darba iespējām tajā. Daži iespējamie soļi, lai:

  • Izpētiet savu nozari: Pavadīt kādu laiku Glassdoor.com , pētot uzņēmumus un savu nozari. Jums var būt īpaši ieinteresēti, lai uzzinātu algu diapazonu lomām, kas interesē jūs. Šeit vairāk informācijas par to, kā pētniecības uzņēmumu pre-interviju .
  • Network : Reach, lai bijušajiem kolēģiem, lai ļautu viņiem zināt, jūs atpakaļ uz darbaspēku. Ne tikai jūs varat iegūt potenciālos darba rezultātā, bet šie kontakti var būt arī iespēja atjaunināt jums par jaunākajiem nozares Outlook lielajiem spēlētājiem, jauno žargonu utt Palūdziet savienojumus konsultācijas un padomus par iegūt atpakaļ darbaspēku.
  • Apmeklēt konferences un informatīvās intervijas: iestatīšana daži ikdienas informatīvas intervijas var arī palīdzēt jums liekas, up-to-jaunāko informāciju par savu nozari. Tas palīdzēs saglabāt jūsu atsauces svaiga darba intervijas laikā. Konferences var arī palīdzēt jums līdz ātrumu , kā arī ir iespēja paplašināt savu tīklu. Pat piedalās LinkedIn grupu, kas saistīti ar jūsu nozari, var palīdzēt jums iegūt atpakaļ rievā.

Atsvaidziniet savas prasmes

Jūsu nozares izpētes laikā, jūs varat atklāt, ka tur ir vesela jauna pasaule žargonu. Jaunās programmas var būtiski. Vai, varbūt, ka līdzekļi ir vienādi, bet tas ir tikai bijis awhile kopš tu izmanto tos. Atsvaidziniet savas prasmes, pirms dodaties ārā uz intervijām vai izsūtīt attiekties burtiem, tas palīdzēs jums justies vairāk pārliecināti par kandidātu. Šeit ir dažas idejas:

  • Brīvprātīgais darbs: Pat ja tas ir saistīts ar jūsu jomā, brīvprātīgais regulāri var iegūt jums atkārtoti pieradis strukturētu vidi, kurā darba devēji vēlētos redzēt. Bonus ja brīvprātīgā būvē vai uztur iemaņas, ka potenciālie darba devēji vēlas redzēt kandidātiem.
  • Nodarbības: Ja ir jauni produkti vai pieejamas programmas, kas nav pazīstami ar jūsu, tas varētu jēgas veikt klases. Tas varētu būt personīgas protams, vai tiešsaistes apmācība. Kad esat apguvis jaunas prasmes, var iekļaut to prasmju sadaļā jūsu CV .
  • Biļeteni, podkastus, utt .: Zināmā mērā, iespējams, nav nepieciešamas jaunas prasmes. Daži lauki nemainās ātri. Tā var tikai būt, ka jums ir nepieciešams, lai atgādinātu sev par to, kā nozares darbu, vai tas nozīmē, ka thumbing caur savu veco mācību grāmatas, apmeklējot konferences, vai sāk lasīt ikdienas nozares ziņas, klausīties podkastus, abonēt jaunumus, utt

Prakse Darba meklēšanas prasmes

Cik ilgi tas ir bijis kopš pēdējo reizi pieteicās darbā? Ja tas ir grūti atcerēties, jūs, iespējams, ir nepieciešams, lai atjauninātu savu CV . (Un varbūt jūsu LinkedIn profils , too!) Kā jūs atjaunināt savu CV, apsveriet izvēlas funkcionālu versijas , nevis hronoloģiskā vienu -Tas var palīdzēt de-uzsvērt atšķirību jūsu darba vēsturi.

Jūs arī vēlaties, lai praksē intervijas pārāk, kas nozīmē pārskatot atbildes uz kopīgiem intervijas jautājumiem un montāža par interviju apģērbs . Plus, skatiet šos padomus, lai atbildētu uz intervijas jautājumiem, par to no darba kopā ar to, kā izskaidrot nodarbinātības atšķirību jūsu CV .

Paskaidrojiet savu karjeru Break-, taču to varētu Īsumā

Ja esat bijusi ilga pārtraukuma, jums, iespējams, ir, lai to apspriestu savā pavadvēstuli, kā arī intervijas laikā . Nav svarīgi, cik jūsu iemesls jūsu ilgāku atvaļinājumu no darbaspēka, saglabāt savu skaidrojumu īss. Vienkāršs teikums darīs. Izmēģiniet, “Es esmu pavadījis laiku rūpējas par slimu radinieku” vai “Tas bija svarīgi, lai man, lai būtu mājās ar savu bērnu līdz bērnudārzā”, “Es esmu brīvprātīgais pie bezpajumtniecības labdarību, lietojot grāmatvedības nodarbības,” vai “Es esmu pavadījis pēdējos gados ceļo visā pasaulē, kas strādā pie savām valodas prasmēm.”

Neatkarīgi no jūsu iemesls ir prom, mēģiniet destilēt to uz leju, lai kaut īsu-un atgriešanās saruna uz darbu veicāt pirms jūsu laiku prom. Jūsu darba pieredze paliek būtisks, pat tad, ja kāds laiks ir pagājis, kopš esat ieguvis šo pieredzi.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *