Honeywell Inovatīva stipendiju programma – Kā un kad pieteikties

Posted on

Honeywell Inovatīva stipendiju programma - Kā un kad pieteikties


Nosaukums Honeywell tūlīt atsauc atmiņā sienas termostatu, kas regulē gaisa temperatūru un saglabā savu mājas silts vai vēss. Papildus Honeywell programmējamiem termostatu, kompānija piedāvā papildu produktus, kas padara mūsu mājās un birojos ērtāku un droša par mūsu ģimenēm un darbiniekiem.

Par Honeywell

Honeywell termostata sajaukšanas vārsti nodrošina anti-applaucēšanās aizsardzību, lai nodrošinātu, ka mūsu ūdens paliek par saprātīgu temperatūrā. Honeywell Visa māja Ventilācijas sistēmas un Cleaner padara mūsu gaisa veselīgāku un drošāku elpot, kamēr Honeywell drošības produkti un ugunsgrēka trauksmes saglabātu mūsu mājās un birojos droši.

Vēsture rāda, ka Honeywell var izsekot līdz 1885. Pašlaik uzņēmums nodarbina vairāk nekā 132,000 cilvēku, tai skaitā apmēram 21,000 zinātniekiem un inženieriem, jo ​​100 valstīs visā pasaulē.

Honeywell lepojas un tās produktus vides ilgtspēju. Taupot enerģiju un nodrošinot produktu, kas aizsargā gaisa kvalitāte ir liela daļa no viņu pašreizējās pētniecības un attīstības jomā. Honeywell arī lepojas ar to korporatīvā un kopienu līderi, palīdzot citiem risināt problēmas, ko rada klimata pārmaiņas, un ir līderis atrast vairāk veidus, kā samazināt patēriņu fosilā kurināmā.

Novatoru Stipendiju Internship programma

Honeywell International meklē jaunus talantus ar spēcīgu inženierzinātņu un tehnoloģiju pieredzi, cilvēki, kas veltīs sevi apmierināt uzņēmuma misiju. Honeywell piedāvā novatoru Stipendiju programmu 18 mērķa universitātēm Ķīnā, Čehijā, Indijā, Meksikā un Amerikas Savienotajās Valstīs, kā daļu no tās talantu iegādes stratēģiju. Uzņēmums piedāvā iespējas dažādās vietās visā pasaulē.

Honeywell piedāvā apmaksātas prakses iespējas un stipendiju naudu, ka studenti var izmantot, lai pieteikties uz to pērn skolā. Katras stipendijas apjoms mainās atkarībā no valsts, kurā students strādā. Uzņēmums meklē studentus, kuri nododas grādu kosmiskās aviācijas inženierzinātņu, ķīmijas tehnoloģijas, datortehnika, elektronikas un komunikāciju, elektrotehnikas, instrumentu un mašīnbūve.

Jums vajadzētu būt iespējai pierādīt spēcīgu akadēmisko sniegumu. Precīzus kritērijus var atšķirties no valsts. Jums vajadzētu piemīt spēcīga verbālās un rakstiskās komunikācijas prasmes. Programma ir atvērta bakalaura, kapteiņu vai izvēlieties Ph.D. studentiem, kas tuvojas noslēgumam akadēmisko gadu studiju vienā no mērķa universitātēm.

Jums ir arī iespēja nodrošināt tiesisku atļauju veikt darbu šādās valstīs, ja jūs izvēlaties strādāt tur: Ķīnu, Čehiju, Indiju, Meksiku un ASV

Kā pieteikties

Katram pretendentam jāaizpilda tiešsaistes pieteikuma, kas ietver savu profilu un kopiju savu CV vai CV. Jums vajadzētu iekļaut arī jūsu universitātes norakstu, un jums ir jāiesniedz divas esejas par 500 vārdiem vai mazāk rakstīts angļu valodā. Esejas atbildēt uz jautājumiem, pieteikšanās procesā rada.

Tikai studenti tikai no mērķa universitātēm ir tiesības pieteikties, un tie ir darīt novembra beigās par Ķīnu, Čehijas Republikā, Meksikā un ASV Par Indiju termiņš ir aprīļa beigas.

Karjeras iespējas Honeywell

Dažādas karjeras ceļi ir pieejami tiem, kas ieinteresēti atrast darbu pie Honeywell. Ieinteresētās pretendenti var pārbaudīt Honeywell mājas lapā , lai veiktu rūpīgu darba meklēšanu šobrīd pieejamajām pozīcijām.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *