Pateicības vēstules rakstīšana par darba nodošanu

Posted on

Writing paldies vēstuli Job novirzīšanu

Vai jums ir ieraksts līmeņa darba kandidāts vai pieredzējis profesionālis virzās uz savu karjeras kāpnēm, ir svarīgi attīstīt un saglabāt stabilas attiecības ar kolēģiem savā nozarē. Pat mūsdienu darba tirgū, ko mēdz dēvēt par “veco zēnu tīkls” ir dzīvs un labi; bieži vien ar profesionālu kontaktu ar mieru nodot jums par vēlamu darba stāvoklī var veikt atšķirība, vai jūs score interviju vai ne.

Viens veids, kā nostiprināt šīs attiecības ir relay pateicoties rakstiski kontaktiem, kas attiecas jums par darbu, pat ja jums nav iegūt darba piedāvājumu. Turklāt jūsu e-pastu vai piezīme ļaujiet viņiem zināt statusu jūsu pieteikumu, un var saglabāt tos uz Lookout citās pozīcijās, lai jūs novirza.

Ko Iekļaut Jūsu Referal paldies vēstules

Kad jūs sakāt paldies, tas ir svarīgi pareizi un oficiāli pateikties tiem, kas veikti laika un izmantoja savu ietekmi, lai nodrošinātu Jūs ar pozitīvu nodošanu. Šeit ir piemēri pateicības vēstuli, kurā jūs varat nosūtīt (pa e-pastu, pastu vai LinkedIn), personai, kura ir kura jums darbu.

Rakstot vēstuli vai e-pasta ziņu, pārliecinieties, lai dotu personai statusa atjauninājumu uz jūsu pieteikumu vai darba piedāvājumu, kā arī pateikties viņiem patiesi par nodošanu.

Ja sūtāt paldies ziņu pa e-pastu, nav nepieciešams, lai iekļautu savu atpakaļadresi vai jūsu kontaktpersonas adresi. Izmantot skaidru tēmas rindiņa (piemēram, “Paldies no [Your Name]” vai “Paldies – [Tavs vārds]), un sarakstu savu kontaktinformāciju savu parakstu.

Jums vajadzētu pamatot savu lēmumu par to, kā risināt saņēmējam pēc tā, cik labi jūs zināt to. Ja jums ir zināms, un sazinājās ar viņiem bieži, tas ir labi, lai tos risinātu ar savu pirmo vārdu. Tomēr, ja tie ir jūsu vadītājs vai koledžas instruktors formālajā, konservatīvs iestatījums, izmantošana “Mr. / Kundze / Profesors “, kam seko viņu uzvārdu.

Paturiet prātā, ka šie paraugi ir paredzēta tikai kā piemēri – nevis vienkārši kopēt-un-ielīmēt tos, jums vajadzētu pielāgot tos, lai atspoguļotu savu apstākļus un personas balsī.

Arī skatīt zemāk piemēru e-pastu paldies vēstuli par nodošanu.

Sample Paldies Vēstule par novirzīšanu

Jūsu vārds
Jūsu adrese
Jūsu Pilsēta, Valsts Pasta indekss
Jūsu tālruņa numurs
Jūsu e-pasts

Datums
Vārds
Nosaukums
Organizācija
Adrese
Pilsēta, Valsts Zip Code

Dear Mr Jones,

Paldies tik ļoti daudz atsaucoties mani Junior grāmatvedis [vai, ievietot citu amatu nosaukumiem] nostāju ABCD. Es esmu pateicīgs par laika jūs pavada izskatot manu pieteikumu, un iesakot mani par darbu.

Es gribēju dalīties ar jums aizraujošu vēsti, ka esmu izvēlēts par in-persona intervijā ar ABCD ir iznomājot pārvaldnieks nākamnedēļ. Kad viņa aicināja mani, lai iestatītu laiku par šo interviju, viņa īpaši norādīts, cik pārsteidza viņa bija ar nodošanas vēstulē, ko jūs wrote manā vārdā.

Vēlreiz paldies tik daudz par jūsu palīdzību. Es ļoti augstu vērtēju palīdzību, jums ir sniegto mani; Es jūs informēsim par to, kā intervija iet!

Ar cieņu,

Tavs vārds

Paldies vēstuli novirzīšanas e-

Temats: Paldies no Dave

Cienījamie Tim,

Paldies gan brīdina mani uz neseno darbu uzsākšanu jūsu uzņēmuma un labprātīgi piedāvā nodrošināt savu iznomājot komitejai ar nodošanu manā vārdā. HFT Industries ir lieliska reputācija kā nozares līderis, un es tiešām novērtējam jūsu uzticību man.

Es domāju, ka mana intervija ar Stanley gāja labi, un es ceru, lai tiktos ar Šeila vēlāk šonedēļ otro interviju. Stanley kompānijas aprakstu un to, kas mani pienākumi, kas ietvertu, man ir darbā, nostiprināja manu dziļu ieinteresētību pievienoties savai komandai. Es jūs informēsim, kā es iet cauri darbā procesā.

Vēlreiz paldies par jūsu atbalstu – es esmu tur mani īkšķus, lai mēs varētu drīz kolēģi HFT Industries!

Dave Jones

Paldies vēstuli, kad jūs dabūja darbu

Temats: Paldies!

Cienījamie Nancy,

Es rakstu šodien pateikties ieviest man Bob Anderson, veikala vadītājs pie Eckles Hardware. Ne tikai man interviju mazumtirdzniecības stāvoklī, bet man bija arī darbā, un es būšu sākot manu apmācību divu nedēļu laikā.

Lūdzu, dariet man zināmu, ja es varētu kādreiz darīt jebko, lai atgrieztos uz labu. Es patiesi novērtēt to, ko jūs esat darījuši man.

Ar pateicību,

Annabelle

Vairāk par paldies vēstules

Pārskatīšana konsultācijas par to, kā uzrakstīt paldies vēstuli, tai skaitā, kuri pateikties, ko rakstīt, un kad rakstīt nodarbinātības saistītu paldies vēstuli. Tāpat pārskatā cita parauga paldies vēstules, kas ietver paldies atzīmēt uz darba interviju, stažēšanās paldies vēstuli, paldies informatīvu interviju, paldies par palīdzību, un dažādas papildu intervijas paldies vēstules paraugu.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *