Pros un Cons strādāt par valdības

Posted on

Pros un Cons strādāt par valdības

Kad jūs domājat par valdību, ko pops savā galvā? Daudziem, attēlus no ASV, Capitol Hill, un Linkolna memoriāls prezidentu var nākt prātā. Tie ir neizdzēšamiem attēli amerikāņu valdība, bet tie nav pilnībā atspoguļo dienu ikdienas funkcijas kā biznesa cilvēku, tiek darīts. Par tipisku valsts darbinieks, biežāk bildes būtu iekšpusē kabīne, aizmugurē ar atkritumu vedējs, vai apgabala cietumā.

Daži darba aizdot sevi valdības darbu: policistiem, ugunsdzēsējiem, sociālie darbinieki, un tamlīdzīgi. Citi, piemēram, grāmatvežiem, datoru programmētāji un cilvēkresursu speciālisti, pastāv gan privātajā, gan valsts sektorā. Tātad, kā jūs izvēlēties, vai uz darbu privātajā vai valsts sektorā? Tāpat kā jebkuru lēmumu, ir pozitīvi un negatīvi, kas jāapsver.

Pros

Labākais aspekti valdības darbs ietver:

  • Stabilitāte: Atšķirībā no privātā sektora, kurā uzņēmumi var aiziet no biznesa, valdība nekad iet no uzņēmējdarbības. Aģentūras vai iestādes var slēgt vai morph vērā jaunās formās, bet vienmēr būs valdības darbu. Darbinieki vienmēr būs nepieciešams, lai pabeigtu uzdevumu tikai valdība, un papildu darbinieki vienmēr būs nepieciešama, lai atbalstītu viņus.
  • Elastīgums: Lielākajā daļā pozīciju, darbinieki var viegli uzturēt veselīgu darba un privātās dzīves līdzsvaru. Turklāt, teledarbu un alternatīvi darba grafiki ir izplatīta valsts aģentūrām. Par darbu, kas prasa darbiniekiem veikt daudz savu uzņēmējdarbību prom no biroja, valsts organizācijas ir sākušas sniegt aprīkojumu, lai veicinātu mobilo darbaspēku.
  • Ieguvumi: Valdības pabalsti gandrīz vienmēr pārsniedz privātā sektora ieguvumus paketes. Darbinieki bieži ir augstākās veselības aprūpes plānus ar zemākām izmaksām un labvēlīgākiem pensiju plāniem. Pēc ilgstošas lejupslīdes, valsts un privātā sektora pabalstu paketes gan pasliktināsies. Tomēr valsts priekšrocības paliek labāk.
  • Prombūtne no: atstāt laiku uzkrājumi ir dāsna, un vadītājiem mēdz būt rekomendējošs, apstiprinot atvaļinājuma laiku. Tiek novērota Federālās brīvdienas. Valsts un pašvaldības dažreiz ir savas papildu brīvdienas.

Ar mīnusi

Sliktākajā aspekti valdības darbs ietver:

  • Lēna algu pieaugums: Cost-of-dzīvo korekcijas pilnvarotas valsts pārvaldes darbiniekiem reti līdzi inflācijai, un nopelnu pacelšana dota tikai neliela daļa no top izpildītājiem. Par lielo algu pieaugumu, valsts pārvaldes darbiniekiem ir konkurēt par vakantajām ar augstākām algām. Saglabājot to pašu darbu tajā pašā organizācijā nav iespējams, ja jūs vēlaties, lai iegūtu vienu no augstākajiem algām.
  • Nepārsniedzamās nopelnot potenciālu: Valdības vadītāji maksā daudz mazāk nekā to privātā sektora partneriem. Lai sasniegtu lielas paydays, augsta līmeņa valdības darbiniekiem pāriet uz privāto sektoru.
  • Zems līmenis kontroles: Birokrātijas ne tikai iedzīvotājiem rada. Tas arī nomoka valdības darbiniekiem, kuri vēlas, lai iegūtu lietas izdarīt ātrāk. Gaidīt visas galvenās un daudzas nelielas lēmumi iet caur sava veida formālas apstiprināšanas procesā.

Nav svarīgi, ko jūs vēlaties darīt, iespējams, jūs varat darīt to valdībai. Jums vienkārši nepieciešams, lai pārliecinātos, ka jums ir gatavi samierināties ar negatīvajiem aspektiem, apmaiņā pret pozitīvām.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *