Verbālā komunikācija – Essential Soft Prasmju

Posted on

Verbālā komunikācija - Essential Soft Prasmju


Verbālā komunikācija ir informācijas apmaiņa starp indivīdiem vai grupām, izmantojot runāšana. Tas ir viens no veidiem, kā mēs mijiedarboties ar saviem priekšniekiem, darbiniekiem, kolēģiem un klientiem vai klientiem darbā. Mēs arī izmantot aktīvo klausīšanos, neverbālā komunikācija, piemēram, ķermeņa valoda un sejas izteiksmes, un rakstiski sazināties.

Kad jūsu verbālās komunikācijas prasmes ir vājas, adresāti jūsu ziņojumu nevarēs saprast tos, un pēc tam, nespēs pienācīgi reaģēt. Lai gan šīs kļūdas nav atpūsties tikai ar skaļruņu-slikta klausīšanās prasmes vai kļūdainu neverbālas nianses var būt arī vainot, tie sākas ar viņu.

Kā uzlabot Jūsu Verbālā komunikācija

Uzlabot savas verbālās komunikācijas prasmes, kas palīdzēs jums izvairīties no pārpratumiem darbā. Veikt šādus pasākumus, sākot pat pirms jebkuras vārdi atstāj muti:

  1. Esi gatavs: Pirms sākt sarunu, izdomāt, kādu informāciju vēlaties sniegt. Tad izlemt par labāko veidu, kā retranslē to savam saņēmējam. Piemēram, jums ir nepieciešams, lai to dara, aci pret aci, vai arī tālruņa zvanu darīt?
  2. Rūpīgi izvēlieties: izmantojiet leksiku jūsu saņēmējs var viegli saprast: ja viņš vai viņa nesaprot savu vārdu, ziņojums tiks zaudēts.
  3. Runā skaidri:  Esi informēts par savu apjomu un likmi runas. Runājot pārāk klusi būs grūti ikvienam dzirdēt, bet kliegšana var būt ļoti off-liekot. Runā lēnām pietiekami jāsaprot, bet ne tik lēni, ka tu nodevi klausītājs vai nodot viņam vai viņai gulēt.
  4. Izmantojiet Proper Tone:  Tava balss var atklāt savu patieso jūtas un attieksmi. Piemēram, ja jūs esat dusmīgs vai bēdīgs, tas nāks pāri caur savu toni. Mēģiniet palikt kontrolē to, lai izvairītos no atklājot vairāk, nekā jūs vēlaties un uzmanību klausītājs no jūsu ziņojuma nodoms.
  5. Padarīt acu kontakts: persona, ar kuru jūs runājat, būs labāk, varēs savienot ar jums, ja jūs saglabāt acu kontaktu visā saruna.
  6. Reģistrēšanās klausītāja periodiski: Saņemiet atsauksmes, lai pārliecinātos, persona, ar kuru jūs runājat saprot tevi. Viņam vai viņai ir “get”, ko jūs cenšaties pateikt. Kamēr tu runā, vērot viņa sejas izteiksmes un ķermeņa valodu vai vienkārši lūgt mutisku apstiprinājumu tam, ka viņš vai viņa saprot tevi.
  7. Izvairieties traucējošos: Fona troksnis novērst jūsu klausītājs un padarīt to grūti viņam vai viņai dzirdēt, ko jūs sakāt, nekad prātā, saprast to. Atrast klusu vietu, kur runāt. Ja jums ir runāt ar kādu pa telefonu, dodieties uz klusā zonā un pārliecinieties, vai viņš vai viņa ir viena, kā arī. Ja tas nav iespējams, tajā brīdī, organizēt runāt tad, kad tas ir.

Karjera, kas prasa Teicami verbālās komunikācijas prasmes

Neatkarīgi no tā, ko jūsu karjera ir, jums, iespējams, ir jārunā ar cilvēkiem, vismaz reizēm. Tāpēc labas verbālās komunikācijas prasmes ir kritiski. Dažas profesijas, tomēr, ir atkarīga no tā, superior verbālās komunikācijas prasmes. Šeit ir vairāki, kas prasa šo mīksto iemaņas:

  • Chief Executive:  vadītāji ir atbildīgi par visām darbībām, kas organizācijām tie darbojas. Tām jāspēj dalīties ar informāciju ar tām, un ārpus uzņēmuma, ieskaitot citus augstākā līmeņa vadītāji, darbiniekiem, klientiem un akcionāriem.
  • Skolas direktore:  direktoriem pārvaldīt pamatskolās un vidusskolās. Izcilas verbālās komunikācijas prasmes ļaut viņiem mijiedarboties ar skolas pasniedzējiem, vecākiem un skolēniem.
  • Vadītājs : Vadītāji uzraudzīt darbu kāda departamenta vai visas organizācijas darbiniekiem. Tām jāspēj sniegt atgriezenisko saiti saviem darbiniekiem skaidrā veidā.
  • Operāciju Research analītiķis: Izmantojot savas zināšanas matemātikā, darbība izpētes analītiķi palīdzētu uzņēmumiem un citām vienībām risināt problēmas. Strong verbālās komunikācijas prasmes ļauj viņiem strādāt kā loceklis komandā.
  • Medicīniskā Zinātnieks:  Medicīnas zinātnieki izpētīt cēloņus slimības un izstrādāt profilakses un ārstēšanas metodes, pamatojoties uz to rezultātiem. Tām jāspēj izskaidrot rezultātus kolēģiem.
  • Ekonomists: Ekonomisti pēta resursu sadali. Viņi sadarbojas ar klientiem un apspriest savus secinājumus ar tiem.
  • Klīniskā vai Konsultāciju Psihologs:  Klīniskās un konsultāciju psihologi diagnosticēt un ārstēt personas, kam ir garīgās, emocionālās un uzvedības traucējumi. Viņi pavada savas dienas runājot ar cilvēkiem.
  • Arheologs:  Arheologi studēt vēsturi un priekšvēsture ko pierādījumus atpaliks cilvēki izskatīšanu. Tām ir izskaidrot savus pētījumus kolēģiem.
  • Laulība un ģimenes terapeits: Laulība un ģimenes terapeiti pret indivīdiem, ģimenēm un pāriem par psihiskiem traucējumiem un starppersonu problēmām. Viņiem ir nepieciešams, lai nodotu informāciju saviem klientiem.
  • Skolotājiem:  Skolotāji uzdot skolēniem dažādos mācību priekšmetos. Viņi skaidro jēdzienus studentiem, sadarboties ar citiem skolotājiem, un apspriež studentu progresu ar vecākiem.
  • Bibliotekārs:  bibliotekāri atlasīt un organizēt materiālus publiskās, skolu, mācību, tiesību, un uzņēmumu bibliotēkās. Viņi māca bibliotēku patrons, kā izmantot šos resursus.
  • Zobārsts:  Zobārsti pārbaudīt un ārstēt pacientu zobus un smaganas. Viņi sadarbojas ar zobu higiēnistu un asistenti, kā arī pārrunāt kārtību, ar saviem pacientiem.
  • Farmaceitiem:  Farmaceiti iztikt recepšu medikamentus pacientiem. Viņi sniedz informāciju un instrukcijas, lai viņiem, lai viņi varētu efektīvi un droši izmantot šos medikamentus.
  • Mārketinga vadītājs:  Mārketinga vadītāji izstrādā un īsteno uzņēmumu “mārketinga stratēģijas. Viņi sadarbojas ar biedriem mārketinga komandām.
  • Programmatūras izstrādātājs:  Programmatūras izstrādātāji pārrauga izveidi datoru programmatūru. Strong verbālās komunikācijas prasmes ļauj viņiem uzdot locekļus savu komandu.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *