Juridiskā Karjera: Kā kļūt paralegal

Posted on

Juridiskā Karjera: Kā kļūt paralegal

Paralegal vai juridiska palīgs ir persona juridiskajā profesijā, kas veic konkrētus uzdevumus, kas parasti veic ar advokātu, ja paralegal būt klāt. Tie ietver izmeklēt faktus, kas saistīti ar lietu, aptaujājot klientus un lieciniekus, juridisko dokumentu sagatavošana, un veicot juridisko izpēti. Paralegals nevar sniegt juridiskas konsultācijas un vienmēr strādāt uzraudzībā advokātu, un ir būtiski, lai juridisko profesiju, jo tie palīdz advokāti vairumā aspektu lietas izpēti un sagatavošanu.

Termini “Jurista palīgs” un “jurista palīgs”, ko izmanto, lai būtu savstarpēji aizvietojamas, bet tas ir pamazām sāk pārmaiņu nozarē. Juridiskie asistenti tagad skatīt vairāk sekretariāta lomu, bet paralegals veikt vairāk pienākumus, kas tieši saistīti ar likumu.

Kam vajadzētu būt Paralegal

Tiem, kurus interesē juridiskās karjerā, bet kuri nav pārliecināti, viņi vēlas iet uz likumu skolā ir labi kandidāti, lai kļūtu paralegals. Ir arī daži īpašas prasmes, ka paralegals vajadzētu piemīt, ieskaitot komunikācijas prasmes, pētniecības un pētnieciskās prasmes, un daudzuzdevumu prasmes. Tās ir prasmes, kas tiek mācīts formālās paralegal izglītības programmām, bet tas palīdz, ja jums jau piemīt viņiem zināmā mērā.

Darba statistikas birojs norāda, ka darba perspektīvas paralegal profesijas pieaug par aptuveni 17%, starp 2012. un 2022., kas ir ātrāk nekā vidējais pieauguma procentuālā daļa. Ja jūs interesē karjera, kas aug straujāk nekā vidēji, vai arī, ja jums piemīt nepieciešamās prasmes un ir ieinteresēti amerikāņu tiesību sistēmā, karjeras kā paralegal var būt jums.

Kā kļūt par Paralegal

Saskaņā ar Nacionālās federācijas paralegal asociāciju, ir vairāki veidi, kā kļūt paralegal. Ir sertifikāts programmas, divu gadu programmas un četru gadu programmas, kas visi ir pozitīvi, un kuru ceļu izvēlēties, lai dotos atkarīgs no jūsu pašreizējo lomu un izglītības statusu un jūsu iespējamo mērķi ir.

Pamatojoties uz pašreizējo darba tirgū, ir ieteicams, ka paralegals ir četru gadu grādu ar vismaz 24 kredītpunktu juridiskajos speciālu kursu. Ir arī pēc bakalauru sertifikātu, kas ļauj tiem, ar četru gadu grādu citās jomās, lai nopelnītu nepieciešamos kredītus un sertifikāciju, lai iegūtu darba kā paralegal. Top-līmeņa advokātu birojiem parasti patīk to paralegals piemīt četru gadu grādu ar sertifikātu virsū, ka, ja jūs vēlaties, lai iet šo ceļu.

NFPA ir ieteicamā mācību programmu paralegal programmas, bet ne visas programmas, jāievēro šie standarti. Ir daudzi tiešsaistes resursi var palīdzēt ieinteresētajiem studentiem atrast īsto formālo izglītības programmu tiem. Pastāv arī iespēja American Bar asociācijas apstiprināto programmu, ko NFPA iesaka. Šīs programmas ir vai nu atbilst vai pārsniedz standartus paralegals noteiktajos ABA.

Kad esat gotten sava veida formālo izglītību, ir arī turpināt izglītību, kas ved uz paralegal sertifikāciju. Tas atšķiras no post-bakalaurēāta sertifikāciju, kas jau bija minēts. Paralegal sertifikācijas paredz, ka paralegal ir vismaz viena gada pieredze, un pēc tam nodot formālu pārbaudi.

Būt Jurists

Lēmums kļūt paralegal, nenozīmē, ka jūs nevarat kļūt par advokātu leju līniju. Tas bieži vien ir ieteicams, ka cilvēki interesējas par likumdošanu, bet nav izšķiroši, ka viņi vēlas doties uz likumu skolas darbu, kā paralegal lai iegūtu pieredzi juridiskajā jomā, un, lai redzētu, vai tie, piemēram, darot šāda veida darbu. Likums skola ir gan ļoti grūti un ļoti dārgi, tāpēc, ja jūs neesat pārliecināts, vai tas ir pareizais gājiens jums, atrast darbu, kā paralegal ir daudz investīciju izmaksu ziņā efektīvu, kamēr jums izlemt. Tas arī ļauj jums redzēt nosacījumus, advokāti strādā ar, kuru arī varētu palīdzēt jums veikt savu lēmumu.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *