Things neiekļaut intervijā paldies vēstules

Posted on

Things neiekļaut intervijā paldies vēstules

Sūtīšana paldies e-pastu vai piezīmi pēc darba intervijas var palīdzēt jums izvēlējies otro interviju vai pat darba piedāvājumu. No Flip pusē, rakstot kaut ko nepareizi, var veikt darba devējs domāt divreiz par virzās uz priekšu.

Keep It Pozitīvi

Jūsu pēcpārbaudes komunikācijas kvalitāte pēc intervijas ietekmēs darba devēja vērtējumu par savu kandidatūru. Sūtīšana paldies atzīmēt jautājumus, bet tas ir nepieciešams, lai būtu labs ne tikai ātri “paldies par interviju” e-pasta ziņu.

Ir svarīgi uzsvērt, cik labi darba lēkmes ar savu fonu, kā arī savu spēcīgu motivāciju strādāt šajā pozīcijā ar šo darba devēju. Arī jūs vēlaties, lai izvairītos sakot, kaut ko, kas nerodas nekādas šaubas par savu attieksmi, motivāciju, vai kvalifikāciju.

10 lietas, kas nav ietveršanai paldies vēstuli Intervija

Šie padomi par to, ko nevar iekļaut savā sekot vēstule var palīdzēt jums izvairīties sūtīt nepareizu ziņu devējiem.

  1. Neietver tikai paziņojumu par Atzinības:  pārliecinieties, ka jūs arī apstiprināt savu spēcīgu interesi par darbu un īsi paskaidro, kāpēc pozīcija ir lieliska fit.
  2. Jūsu Communications Vai paraugi jūsu rakstīšanas prasmes un uzmanību detaļām: Neaizmirstiet korektūru uzmanīgi un izlabot pareizrakstības vai gramatikas kļūdas, un pārliecinieties, vai jums ir pareizais darba nosaukumu, adresi un nosaukumu. Šī ir iespēja sekot līdzi spēcīgu pozitīvu iespaidu, tāpēc nav padarīt pat neliela kļūda.
  3. Do Not Pieminēt Algas diapazons jūsu vēstule:  Pagaidiet, kamēr piedāvājums tiek veiktas sarunas algu, jo jūsu sviras būs vislielākais, kad darba devējs ir nolēmis, ka jums ir vēlamais kandidāts.
  4. Neveiciet nekādus Excuses vai atvainojamies par jebko, kas nogāja greizi, intervijas laikā:  Jūs labāk nav vēršot uzmanību uz šiem jautājumiem. Uzsvērt pozitīvās īpašības, kas varētu apkarotu jebkuras bažas, kas nāca klajā tikšanos laikā. Izņēmums būtu, ja jūs domājat, ka intervija bija tik slikti, ka tu esi no apgalvojuma.
  5. Netiek ņemts aspektiem stāvoklis, kas rada jums jautājumu piemērotību darbu:  Pagaidiet, kamēr piedāvājums ir paplašināta, lai iegūtu papildu skaidrojumu par par lomu komponentu, kas attiecas uz jums. Nedod darba devējam nekādus iemeslus, lai jautājumu, vai jums ir labs spēles pirms pabeigta savu izvēli. Izņēmums šīs vadlīnijas, var būt, ja jūs zinātu, ka jūs nevēlaties darbu, bet jums patīk uzņēmumā. Tādā gadījumā jūs varētu minēt, cik pārsteigts bijāt ar organizāciju, un jautāt, ja tur varētu būt vēl viena pozīcija, kas bija vairāk piemērots.
  6. Neietver tieši tādu pašu valodu vēstuļu Ja sūtāt tos atsevišķi ar dažādiem intervētājiem:  Domājiet par kaut ko katra persona dalīta kas bija noderīgi, vai stoked jūsu interesi. Cita pieeja ir vēlreiz apstiprināt, aktīviem, kas varētu palīdzēt jums adrešu prioritātēm ka persona minēja. Intervētāji būs pārsteigts, ja jūs to laiku, lai personalizētu jūsu savienojumus.
  7. Nelietojiet Make nepamatotiem vai pārspīlētus izteicienus, piemēram, “darbs ir ideāls spēles par savu izcelsmi.”: Noteikti iekļaut paziņojumu, lai atbalstītu savus komentārus Piemēram, jūs varētu teikt: “Es esmu ļoti satraukti par iespēju nosēšanās. sabiedrisko attiecību asociētais darbs, jo tas ļautu man pielietot savu spēcīgu rakstīšanu, pasākumu plānošanu un mediju attiecību prasmes. “
  8. Nelietojiet pārāk agresīva pieeja, pieminot Jums zvanīs, lai pārbaudītu statusu savu kandidatūru: Jūs, protams, varat veikt pēcpārbaudes zvanu beigās laika logā, ka darba devējs ir norādīts viņu lēmumu. Jums vienkārši nav nepieciešams pieminēt savā vēstulē.
  9. Nelietojiet Iekļaut Atsauces Ja tiek pieprasīts tiem:  Nav nepieciešams iekļaut atsauces ar savu sekot sarakstē. Ja darba devējs vēlas literatūras sarakstu, viņi lūgs jums par vienu.
  10. Nelietojiet Iekļaut kādi jautājumi par Izdevumi, Jūsu intervēšanu Izdevumi:  Sekot paziņojumu jāsūta iespējami drīz pēc intervijas. Jūsu vēstule ir tikai vērsta uz jūsu interesi par darbu un cik labi tas der. Jebkura cita informācija, var novērst uzmanību no jūsu ziņojuma. Nosūtīt atsevišķu piezīmi vēlāk tikt galā ar jebkuru atlīdzības jautājumiem.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *