Job Interview pateicības vēstule piemēri

Posted on

Job Interview pateicības vēstule piemēri

Rakstīšana pateicības vēstule pēc darba intervijas vienmēr ir laba ideja. Patiesībā, daži darba devēji domā mazāk aptaujāto, kuri nespēj sekot nekavējoties. Tas ir ātri un viegli sekot pēc intervijas ar e-pastu, ņemiet vērā, vai oficiālu vēstuli. Ņemot vērā laiku, lai darīt palīdzēs Jums atstāt savu intervētājs ar lielu iespaidu.

Kāpēc Sūtīt pateicības vēstulē Pēc Intervija

Kāpēc paldies, jums vēstules svarīga? Pirmais iemesls, lai nosūtītu pateicības vēstuli, ir, ka tas ir tikai plain, labas manieres. Bet tur ir arī pašapkalpošanās apkalpo mērķis: pateicības atzīmēt ir jūsu iespēja, lai saņemtu savu vārdu priekšā cilvēku pēdējo reizi, un atstāj pozitīvu iespaidu.

Ja jūs tiekat intervētie intervēja vai iet cauri darba pieteikšanās procesu, paldies, jums vēstules ļauj pārdot sevi kā kandidātu. Varat atsauces specifiskus gadījumus, kas, iespējams, ir nākt klajā intervijā. Izmantojiet savu pateicības vēstuli izcelt veidus savas prasmes un pieredzi, kas labi atbilst šim amatam. Arī tad, ja tur ir kaut kas jums aizmirsu pieminēt intervijas laikā, šī ir lieliska iespēja, lai to uz augšu.

Paldies, jums atzīmē citās karjeras saistīto situācijās – piemēram, paldies piezīmi, lai boss, lai palīdzētu jums, vai bijušais kolēģis, lai padarītu tīklu pieslēgumu – ļauj pastiprināt, ka jums novērtēt personas noderīgu žestu.

Intervija Paldies vēstule paraugs

Šis ir paraugs, intervija paldies vēstules.

Barry Allen
718 Pilgrim tiesa
Syracuse, NY 13224
(000) 123-1234
barry.allen@email.com

10. septembris 2018

Ms Caitlin Sniega
viceprezidente mārketinga
Acme Corporation
2000 1st Avenue
Syracuse, NY 13224

Dear Ms Snow:

Es gribētu pateikties jums, lielākā daļa sirsnīgi, ka veltījāt laiku, lai intervēt man šodien par sociālo mediju speciālists pozīcijā, kas ir atvērts ar Acme Corporation. Tas bija liels, lai atbilstu jums un jūsu komandai, un es patiešām patika mācīties par jūsu pašreizējo mārketinga programmā un touring savu biroju.

Es biju pārsteigts par iespējām, ko jūsu nākamais sociālo mediju speciālists būs veidot spēcīgu, pārsaukts klātbūtni Acme Corporation par Facebook, Twitter, Instagram, un LinkedIn. Kā mēs apspriedām, mana pieredze ietver radot un sociālo mediju īpašības gan izveidoti un start-up organizāciju pārvaldību. Mani panākumi ietver tīkla veidošanu 5K Facebook sekotāju JC Enterprises trīs mēnešu laikā, ghostwriting LinkedIn ziņojumus par CEO Savienības Industries, kas piesaistīja vidēji vairāk nekā 350 “akcijas” katrs, un palīdzot īpašnieks Jenny s Bling kļūt par galveno līderu savā nozarē.

Ņemiet vērā, ka, lai gan man ir strādājuši kā brīvmākslinieks, kas pēdējo piecu gadu laikā, es esmu ieinteresēts, lai atgrieztos uz dinamisku, pilna laika mārketinga nodaļas vidē. Es esmu Rosinošā iedvesmo sadarbības komandas darbam, un uzskata, ka būtu visvairāk atalgojot palīdzību priekšu Acme Corporation misija “likt pamatus ilgtspējīgai nozares attīstībai.”

Ja es varētu sniegt jebkādu papildu informāciju, lai palīdzētu jums ar savu lēmumu pieņemšanas procesu, lūdzu, ļaujiet man zināt. Es ceru dzirdēt no jums drīz!

Ar cieņu,

Paraksts [cietā kopija burts]

Barry Allen

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *