Starppersonu prasmes darbam – Kā Tas Prasmju komplekts palīdzēs savu karjeru

Posted on

Starppersonu prasmes darbam - Kā Tas Prasmju komplekts palīdzēs savu karjeru
Starppersonu prasmes, kopums iemaņām, ļauj mums, lai mijiedarbotos ar citiem indivīdiem. Tos dažreiz sauc par “cilvēku prasmes.” Verbālās komunikācijas un klausīšanās prasmes ir pie pamatiem starppersonu prasmes, bet viņi iet tālāk mūsu spēju izmantot vārdus, lai apmainītos ar informāciju.

Šī prasme, kas ietver arī spēja vienoties, pārliecināt, un uzdot cilvēkiem, kā arī koordinē savu rīcību ar tiem, un lasīt savu ķermeņa valodu, kas pazīstams arī kā neverbālās nianses. Spēja just un jūtam līdzi citiem, un zināt, kad kaut kas būs aizskart kāds ir arī saskarsmes spējas.

Kā attīstīt izcilu saskarsmes prasmes

Jūs domājat, saskarsmes prasmes ir nepieciešamas tikai tad, ja jūsu darbs ir saistīts palīdzot citiem cilvēkiem, pārliecinot viņus darīt vai nopirkt kaut ko, vai arī tos pārvaldīt. Kamēr jūs sazināties ar cilvēkiem jebkurā statusā-, kas varētu nozīmēt tikai strādājot side-by-side ar tiem, saskarsmes prasmes ir būtiskas, un veicinās jūsu panākumus jebkurā karjerā. Tās ļauj jums iegūt kopā ar saviem kolēģiem un priekšniekiem, apkalpot klientus un klientiem (vai pacienti) labi, funkcija kā locekli komandā, uzņemties virzienā no saviem priekšniekiem, un tie veicina jūsu līdera īpašības.

Ne visi piedzimst ar atbilstošu saskarsmes prasmes, bet ir veidi, kā uzlabot to. Put sevi situācijās, kas ietver mijiedarbojas ar citiem cilvēkiem. Prakse būs noderīga. Skolēniem vajadzētu pievienoties ārpusskolas organizācijas un absolventi var kļūt aktīvs sabiedrības grupās. Prakses klausīties un runāt ar citiem dalībniekiem, un ievērojot viņu atbildes. Brīvprātīgo darbu pie projektiem. Stažēšanās vai nepilna laika darbu mācīs, kā sadarboties ar klientiem un kolēģiem. Jo vairāk jūs prakse, jo ērtāk jums kļūs, un jūsu saskarsmes prasmes, laika gaitā, uzlabot.

Karjera, kas ir vajadzīgas spēcīgas saskarsmes prasmes

Kaut teicamas starppersonu prasmes ir izdevīga vairumā profesijās, dažas absolūti nepieciešama šo prasmju kopumu. Apskatīsim dažus no tiem:

 • Chief Executive Officer: augstākā līmeņa amatpersonas, ko parasti sauc par vadītājiem, tiešie struktūras turpmākā panākumiem. Iekļauti šajā misijā ir noteikt mērķus, izstrādājot un īstenojot stratēģiju, koordinēt augstākās amatpersonas, un ziņotu valžu.
 • Skolas direktore: Skolu direktori uzraudzīt visus darbības pamatskolā, vidū, un vidusskolas. Tās koordinē visu fakultāti un ir mijiedarboties ar skolēniem un viņu vecākiem.
 • Klīniskā psiholoģe:  Psihologi diagnosticēt un ārstēt pacientu garīgās, uzvedības un emocionālie traucējumi. Viņiem ir nepieciešams, lai sazinātos ar saviem pacientiem un saskaņot to ārstēšanu ar ģimenes locekļiem un veselības aprūpes speciālistiem.
 • Laulība un ģimenes terapeits: Laulības un ģimenes terapeiti garīgu, emocionālu un attiecību problēmas. Viņi strādā ar pāriem un ģimenēm, kā arī privātpersonām.
 • Garīdznieki:  garīdzniecības locekļi, papildus veicot dievkalpojumus un vadošo reliģiskās izglītības programmas, sniedz garīgo vadību savās congregants.
 • Mārketinga vadītājs: Mārketinga vadītāji tieši komandas, kas attīsta uzņēmumu “mārketinga stratēģijas.
 • Human Resources speciālists: Pēc identificējot viņu darba devēju vajadzībām, cilvēkresursu speciālisti palīdzēs atrast darba kandidātus, kuri, iespējams tos izpildīt. Tām jāspēj apkopot informāciju, izmantojot savas intervijas ar pieteikumu iesniedzējiem.
 • Īpašais aģents:  īpašie aģenti noteiktu, vai personas vai uzņēmumi ir pārkāpuši vietējos, valsts vai federālo likumu. Viņi vākt pierādījumus un intervijas aizdomās turēto, cietušos un lieciniekus.
 • Šefpavārs un vadītājs Cook:  Chefs un galvas pavāri, papildus ēdienu gatavojot, pārraudzītu ēdināšanas iestāžu vadību. Šis darbs ietver uzraudzību citi kulinārijas darbiniekus.
 • Zobārsts: Zobārsti vispirms diagnosticēt un tad ārstēt problēmas ar savu pacientu zobu un mutes audiem. Tām ir jāizveido rapport ar tiem, un to darbinieku, ieskaitot zobu higiēnistu un palīgu.
 • Auklīte:  auklītes rūpējas par bērniem. Viņi parasti strādā individuāliem ģimenēm un ir jāpārrauga dzīvi bērniem ar viņu skatīties un mijiedarboties ar saviem vecākiem, citiem radiniekiem, skolotājiem un draugu vecākiem.
 • Psihiatriskā Aide:  Psihiskie palīgi palīdz pacientiem garīgās veselības aprūpes iestādēs. Tie saglabā pacientu droši un ērti, uzraugot savu uzvedību, kas kalpo viņiem ēdienu, un palīdzēt ar uzdevumiem ikdienas dzīves.
 • Skolotājiem: Skolotāji uzdot bērnudārzos, pamatskolas un vidusskolas skolēniem, palīdzot viņiem apgūt un pielietot koncepcijas dažādos priekšmetos.
 • Vides inženieris:  Vides inženieri atrisināt problēmas ar vidi, ietverot piesārņošanu, atkritumu savākšanai, kā arī dabas resursu noplicināšanu. Viņi sadarbojas ar citiem inženieriem un zinātniekiem.
 • Probācijas amatpersona:  Probācijas darbinieki reabilitēt personas, kas notiesāti par noziegumiem, bet saņemti pārbaudes laiku, nevis cietumā vai cietuma laiku. Tās uzrauga savus klientus un cenšamies, lai saglabātu tos no nokļūst nepatikšanās.
 • Diētas vai dietologa: dietitians un dietologi plānot uztura programmas un uzraudzīt ēdiena gatavošanai. Viņi konsultē indivīdiem un grupām par veselīgu uzturu.
 • Athletic Treneris:  Treneri apmācītu cilvēkus un komandas konkurēt sportā. Viņi strādā ar profesionālo un amatieru sportistu.
 • Art direktors:  Mākslinieciskie vadītāji pārrauga vizuālo stilu publikāciju; televīzijas, filmu un dzīvās ražošana; reklāmas; un produktu iepakojuma. Viņi koordinē centienus personām, kuru darbs veido gala produktu.
 • Horeogrāfs:  Pēc radot dejas, horeogrāfi uzdot dejotājus, kuri veic tos.
 • Medmāsa (reģistrēts vai licencēts Praktiskā):  Medmāsas rūpējas par pacientiem veselības aprūpes iestādēs. Reģistrētie māsas (RNS) izglītot pacientus un viņu ģimenes par veselības stāvokli. Viņi arī uzrauga licencētus praktiskas medmāsas (LPNs).
 • Finanšu konsultants:  finanšu konsultanti palīdz klientiem plānu savu aiziešanu pensijā, bērnu izglītības izmaksas un citas finanšu mērķus.
 • Neatliekamās medicīniskās palīdzības tehniķis (EMT) vai medicīnas darbinieks:  EMTs un feldšeri administrēt neatliekamo medicīnisko aprūpi pacientiem, kuri ir ievainoti vai pēkšņi saslimis. Viņi saņem informāciju no, un nodot to uz pacientiem, viņu ģimenēm un liecinieku.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *