Top Big Data Darbs

Posted on

Top Big Data Darbs

Organizācijas vairumā tautsaimniecības nozarēs ir sākuši apkopot, organizēt, uzglabāt, un interpretēt lielu datu daudzumu, kas saistīti ar to darbību. Nesenā aptaujā, ko NewVantage Partners, 91,6% no vadītāji apšaubīja teica, ka viņi, palielinot savus ieguldījumus Big datiem. 91,7% no šiem respondentiem teica, ka viņi jutās viņu ieguldījumi bija nepieciešami, lai pārveidotu savu darbību uz vairāk veikls un konkurētspējīgiem uzņēmumiem.

Tas ir liels ziņas par darba kandidātiem, kuri meklē darbu vienā no top lielo datu darba jomās.

Ja Big Data Jobs Vai

Sakarā ar straujo izplatību lielo datu lietojumu, pieprasījums pēc darbiniekiem ir ievērojami pieaudzis pēdējos gados. LinkedIn ziņo ievērojamu datu zinātnes darbinieku nacionālā līmenī, gan lielākajās pilsētās savā 2018. gada Darbaspēka ziņojums trūkums: “Valstī, mums trūkst 151,717 cilvēku ar datu zinātnes prasmēm, ar īpaši akūtu trūkumu New York City (34,032 cilvēku), San Francisco Bay Area (31,798 cilvēku), un Los Angeles (12,251 cilvēki). ”
Top 7 Big Data Darbs

1. Datu Zinātnieks

Saskaņā ar PayScale, tur ir daudz iespējas talantīgs informācijas tehnoloģiju (IT) datu zinātnieki spēj kalnrūpniecības un tulkošanas sarežģītus datus par lielām korporācijām. Sadarbība ar pārrobežu funkcionālo IT komandām, tās apkopot un izveidot dažādus modeļus statistikas datiem, lai informētu viņu attīstību sistēmu saistītu ieteikumi un rīcības plāni.

Vēlamie Kvalifikācija – IT datu zinātniekiem būtu dziļas zināšanas dažādu datu ieguves metodes, piemēram, klasteru, regresijas analīze, lēmumu koki, un atbalsta vektoru mašīnas. Uzlabotas pakāpe (piemēram, maģistra vai Ph.D.) datorzinātnēs parasti ir nepieciešama šāda veida stāvoklī, papildus iepriekšējiem gadu darba pieredze atbilstošā jomā.

Alga : pēc Glassdoor Minēts kā # 1 to 50 labāko darbu Amerikā 2019 sarakstā, datu zinātnieki var pieprasīt vidējā alga 108,000 $. Vispārējais uzdevums apmierinātības rādītājs 4.3 / 5 bija galvenais faktors šajā top reitingu.

2. Datu inženieris

Datu inženieri, kā PayScale norāda, izmantot savas Datorzinātnes un inženierzinātņu stiprās apkopot, analizēt un manipulēt masveida datu kopas. Kopīgi uzdevumi ietver radot un tulkojot datoru algoritmus par prototipu kodu, izstrādājot tehniskos procesus, lai uzlabotu datu pieejamību, kā arī izstrādājot ziņojumus, paneļus un instrumenti gala lietotājiem.

Vēlamie Kvalifikācijas – Darba devēji parasti prasa, ka darba kandidātus datu inženieru pozīcijas ir veiksmīgi pabeiguši koledžas grādu datorzinātnē, inženierzinātnēs vai saistītā jomā. Tie arī dod pretendentiem, kam ir trīs līdz piecu gadu pieredze šajā jomā. Vēlamie tehniskie proficiencies ietver Linux sistēmas zināšanas, prasmes SQL datu bāzes dizains un labi pārvalda kodēšanas valodu, piemēram, Java, Python, Kafku, Hive, vai vētra. Soft prasmes ietver lieliskas rakstveida un verbālās komunikācijas spējas, kā arī spēja strādāt gan patstāvīgi, gan uz komandu.

Alga : Glassdoor 50 labāko Darbs Amerikā 2019. ierindota datu inženieri 8. vietu ar vidējo algu 106.000 $ un darba apmierinātības rādītājs ir 3,9 / 5.

3. Datu analītiķis

PayScale apraksta, kā datu analītiķi savākt ierosināt informāciju par dažādām tēmām, izstrādājot un īstenojot liela mēroga aptaujas. Tas ir viņu darbs, lai darbā aptaujas dalībniekus, apkopot un interpretēt iesniegtos datus un dara savus secinājumus tradicionālās diagrammas un atskaites, kā arī digitālā formātā.

Vēlamie Kvalifikācija – Personas meklē datu analītiķu darbiem jābūt zinoši datoru programmām, piemēram, Microsoft Excel, Microsoft Access, SharePoint un SQL datu bāzēm. Datu analītiķi arī ir labas komunikācijas un prezentācijas prasmes, ar spēju efektīvi tulkot bieži sarežģīti informāciju uzņēmuma ieinteresētajām pusēm.

Alga : datu analītiķiem, ierindota 31. datumam par 50 labāko darbu Amerikā 2019, mājās vidējo algu $ 60,000, un ir darba apmierinātības rādītājs ir 3,9 / 5.

4. Drošības inženieris

Drošības inženieri ir būtiska loma IT katastrofu plānošanas, nepatika, un mazināšanu. Viņi samazināt korporatīvo riska ekspozīciju, izveidojot datora ugunsmūri, atklājot un atbildot uz uzlaušanas un tiesu medicīnā apzināt sistēmu drošības jautājumiem. Tie arī izveidot un īstenot pārbaužu plānus jaunajā vai atjauninātajā programmatūru un aparatūru un izveidot daudzslāņu aizsardzības protokolus par datoru tīkliem. (Avots: PayScale).

Vēlamie Kvalifikācija – bakalaura grāds inženierzinātnēs, datorzinātnes, vai saistītā jomā ir nepieciešama šim amatam, kā arī ar vairāku gadu atbilstošu darba pieredzi un, ideālā gadījumā, nozares drošības sertifikāciju. Turklāt attiecībā uz to tehnisko izpratni par datoru valodu un operētājsistēmām, drošības inženieri būtu arī piemīt cieto problēmu risināšanas un matemātiskās spējas un spēju strādāt patstāvīgi.

Alga : Drošības inženieri ierindota 17th gada 50 labāko darbu Amerikā 2019, ar vidējo algu 102,000 $ un darba apmierinātības rādītājs 3,8 / 5.

5. Datu bāzes vadītājs

Datu bāzu vadītāji, apmācīts un augsti kvalificētus projektu vadības un multitasking, veikt diagnostiku un remontu sarežģītu datu bāzēm. Viņi arī pārskatīt biznesa datu pieprasījumus un datu izmantošanu, izvērtēt datu avotus, lai uzlabotu datu plūsmas un palīdzību, lai izstrādātu un instalētu uzglabāšanas aparatūru. (Avots: PayScale)

Vēlamie Kvalifikācija – Darba sludinājumi un datu bāzu pārvaldītāju parasti sarakstā bakalaura grādu informācijas tehnoloģiju un vismaz piecu gadu datubāzē līdera pozīciju, kā vēlamo kvalifikāciju. Darba kandidātu datu bāzes vadības lomas būtu arī labi piedzīvojis dažādu datu bāzu programmatūru, piemēram, MySQL un Oracle.

Alga : datu bāzu vadītāji ieguva vidēji 73545 $, saskaņā ar Glassdoor.

6. Datu Arhitekts

Datu arhitekti izmanto savas zināšanas par datu orientētu datoru valodas organizēt un uzturēt relāciju datu bāzēs un korporatīvo krātuvēm, izstrādājot datu arhitektūru stratēģiju katrai konkrētajai jomā uzņēmuma datu modeli. (Avots: PayScale)

Vēlamie Kvalifikācija – Kopēja darba prasmes un atslēgvārdu atribūti, ka darba devējiem meklē datu iegūšanas arhitektiem ietver modernu tehnisko līmeni (jo īpaši valodās, piemēram, SQL un XML), izcilu analītisku asa uztvere, radoša vizualizācija, un problēmu risināšanas prasmes, kā arī spēcīgs detalizēti orientāciju. Lielākā daļa datu arhitekti ir ieguvuši vismaz bakalaura grādu (un, bieži vien, progresīvu studijām) datorzinātņu saistīto laukā.

Alga : Datu arhitekti ieguva dažas no augstākajiem algu lielā datu sektorā, vidēji 113.078 $ atbilstoši PayScale.

7. Tehniskā Personāla speciālists

Tehniskās vervētāji specializējamies iegūšanu un skrīninga talantīgus lielas dati, IT un citus tehniskos speciālistus kandidātu baseini. Tās cieši sadarbojas ar sabiedrību, lai novērtētu to iznomājot vajadzības, un pēc tam meklēt tirgu spēcīgākajiem kandidātiem uz konkrētiem vakanču. Viņi arī atbalstīt profesionālās kandidātus viņi pieņem darbā visā darba pieteikumam, intervijas, īri, un Onboarding procesus. (Avots: PayScale).

Vēlamie Kvalifikācija – Tehniskās devējiem jābūt uzlabotas zināšanas par tehnisko kvalifikāciju, ka darba devējiem meklēt viņu potenciālajiem darbiniekiem. Labas “cilvēku prasmes”, arī ir būtiska nozīme, jo veiksmīgi tehniski devējiem ir nepieciešams, lai izveidotu pozitīvu rapport ar darba kandidātu atsijāšanu un intervē posmos.

Alga : Glassdoor vērtētas tehniskās vervētāju kā # 28 par to sarakstā 50 labāko darbu Amerikā, ar darba apmierinātības rādītājs ir 4,1 / 5 un vidējo algu 48,000 $.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *