Kad (un ja ne) Iekļaut pavadvēstuli

Posted on

Kad (un ja ne) Iekļaut pavadvēstuli

Vai jums tiešām ir nepieciešams pavadvēstuli, ja uzņēmums nav lūgt vienu? Sastādīšana daudz attiekties burtiem darba meklēšanas laikā var būt grūti un laikietilpīgi. Šī iemesla dēļ, tas nav pārsteigums, ka prasītāji bieži vien vilcinās iekļaujiet pavadvēstuli, kad tas nav skaidri pieprasa darba devējs.

Ja jūs domājām, ja jums vajadzētu iekļaut pavadvēstuli, īsā atbilde ir jā. Jums gandrīz vienmēr ir jāiesniedz motivācijas vēstule, pat tad, ja tas nav nepieciešams, bet ir daži izņēmumi.

Pirmkārt, pieņemsim apskatīt kāpēc pavadraksti ir vērtība.

Kāpēc Rakstīt Motivācijas vēstule?

Ja jūs nopietni par izkraušanas darbu, labi uzrakstīts  pavadvēstuli  dod jums iespēju pārdot sevi darba devējam stāstījuma formā, un paskaidrojiet, kāpēc jūs esat ideāls kandidāts.

Piezīme : Pavadrakstu arī dod jums iespēju, lai izceltu savu spēcīgāko kvalifikāciju.
Efektīvs, pielāgotu pavadvēstuli arī būtu skaidrs, ka jums ir ļoti interesē darbs. Tas ir tāpēc, ka tas parāda, iznomājot pārvaldnieks, kuru vēlaties darbu pietiekami, lai ņemtu laiku, lai dotos papildu attālumu.

Kad Motivācijas vēstule ir svarīga

Pavadvēstulē arī dod jums iespēju, lai iekļautu informāciju, kas jūsu CV nesatur. Piemēram, ja jūs piesakāties no attāluma, pavadvēstuli ļaus jums sniegt pamatojumu pārvietošanu, un pieminēt, ka jums būs šajā jomā drīzumā iespējamai interviju.

Trūkumi darba ar saprātīgām paskaidrojumiem var risināt savā vēstulē. Pavadvēstulē ir arī ideāla vieta, lai sniegtu konkrētus piemērus, kas pierāda jums ir prasmes un pieredze, kas uzskaitīti jūsu CV.

Turklāt darba devēji bieži vien gaidīt, lai saņemtu attiekties burtiem, pat ja viņi nenosaka nepieciešamību pēc pavadvēstuli viņu darba sludinājumos.

Svarīgi: Kandidāti, kuri nav to laiku, lai rakstīt vēstuli bieži uzskatīti par mazāk motivēti darbam.
Daudzos gadījumos darba devēji nav pat apskatīt darba pieteikumu, kas nesatur pavadvēstuli vai procentu vēstuli.

Cover Letter Writing Tips

  • Rakstīt mērķtiecīgu pavadvēstuli. Noteikti uzrakstīt mērķtiecīgu vēstuli. Tas ir pavadvēstule rakstīts ar darbu sarakstā prātā. Koncentrējieties uz iemaņas un prasmes, kas jums piemīt, kas padara jūs spēcīgs piemērots konkrētajam darbam.
  • Saglabājiet to īss.  Pārliecinieties, ka jūsu vēstules ir īsi (ne vairāk par vienu lapu papildināšanas no pieciem punktā), un ka katrs apgalvojums veicat rada kaut ko būtisku par savu kvalifikāciju par kandidēšanu.
  • Iet aiz atsākt. Izvairieties vienkārši atkārtojot savu CV. Sniedziet piemērus savā CV nav minētas, kā arī paplašināt uz tikai īsumā minēts jūsu CV lietām. Pavadrakstā jābūt konkrētajam mērķim attiecībā uz savu pieteikumu.
  • Edit, rediģēt, rediģēt. Kļūdas jūsu pavadvēstuli var kaitēt jūsu izredzes iegūt interviju. Kļūdas padara jūs izskatās apliets, vai vēl ļaunāk, nav izglītoti. Noteikti rūpīgi izlasīt jūsu vēstuli pirms tā iesniegšanas. Apsveriet lūdzot draugu vai kolēģi to lasīt, kā arī, lai pārbaudītu, vai nav drukas kļūdu, gramatikas kļūdas, un mulsinoši valodu.

Kad neiekļaut pavadvēstuli

Nav vēstule ir daudz labāk, nekā slikti rakstisku vienu. Labi sastāv pavadvēstuli kalpo kā paraugu savu rakstīšanas spējas, bet, diemžēl, ir arī pretējs efekts. Ja jums nav laika, lai rakstītu labi izstrādāts pavadvēstuli, kas piķi savas prasmes un amatus jums par darbu, atteikties pūles.

Tāpat, ja darba pieteikumu uzdod, ka jums nevajadzētu iekļaut pavadvēstuli, tad tas noteikti ir labākais sekot virzienos tā, lai īgnu savu potenciālo darba devēju.

Arī tad, ja uzņēmums lūdz jūs iesniegt savu pieteikumu, izmantojot tiešsaistes platformu, un nav vieta, kur iesniegt pavadvēstuli, nav jāuztraucas par to.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *