Kā uzrakstīt pateicības vēstuli pēc intervijas

Posted on

Kā uzrakstīt pateicības vēstuli pēc intervijas

Pirms elpošana nopūta palīdzības pēc darba intervijas, tur ir vēl viena lieta, ko darīt: uzrakstīt paldies vēstuli. Šo vienkāršo soli var likt jums priekšā citiem darba kandidātiem, un jo ātrāk jūs to darīt, jo labāk. Pēdējais solis būtu jāuzskata par daļu no jūsu ikdienas darba meklēšanas procesā par katru interviju, kurā jūs piedalīties.

Noslēgumā jūsu interviju, nodrošināt informāciju par visiem cilvēkiem, kuri intervētajiem jums kontakta. Ja tie nepiedāvā jums savu vizītkarti, pieprasīt savu kontaktinformāciju noslēgumā katras sanāksmes.

Iemesli patiekties Piezīme Pēc Intervija

Nosūtot paldies vēstuli potenciālajam darba devējam, protams, negarantē darba piedāvājumu, bet tas dos jums priekšrocības, ja konkurence ir saspringts. Lai gan iznomājot pārvaldnieks nevar būt apvainosies, ja jums nav nosūtīt piezīmi, tie ievērosiet, kad jūs darīt. Vienmēr pārliecinieties, nosūtot vienu daļu no jūsu darba meklēšanas stratēģiju.

Vismaz, nosūtot piezīmi izteikt pateicību ir pieklājīgs. Tāpat kā jūs nevarētu apmeklēt kādu mājas un atstāt bez izsakot pateicību, neatstājiet interviju par sevi saprotams, paldies intervētājam. Būt žēlīgs un profesionāli, ir svarīgi, kad mijiedarbojas ar potenciālajiem darba devējiem.

Papildus etiķete, vēl viens būtisks iemesls, lai nosūtītu paldies vēstule ir tā, ka tā ir iespēja, varbūt jūsu tikai viens sekot pēc jūsu interviju. Izmantojiet to, lai ļautu potenciālajam darba devējam zināt, jūs vēlaties darbu. Tas var justies neērti teikt šos vārdus skaļi intervijas laikā, bet tas ir daudz vieglāk tos rakstīt.

Nav svarīgi, cik sagatavots esat, stress intervijas var radīt īsu zaudē spēku atmiņas. Jūsu pateicības atzīmēt ir lieliska iespēja sazināties punktu jūs aizmirsāt, lai apspriestu. Tas arī ļauj jums atkārtot kaut ko vēlaties intervētājs ir prātā, jo tie padara lēmumu pieņemšanu darbā.

Ko Apsveriet Pirms Writing paldies vēstules

Tāpat kā tas ir svarīgi rūpīgi izveidot savu CV un motivācijas vēstules, un sagatavoties, lai atbildētu uz intervijas jautājumiem, tas ir vienlīdz svarīgi, lai dotu daudz domāja to, kā uz kuģiem pateicības vēstuli. Apsvērumi, piemēram, laiku, burtu saņēmējiem un saturu, un ir svarīgi, lai veicinātu jūsu izredzes iegūt darbu.

laika noteikšana

Patiekties atzīmēt, cik ātri pēc tam, kad jūsu interviju, kā iespējams. Dažas stundas vēlāk, ir labākais, bet nav jāgaida vairāk par vienu darba dienu, lai to nosūtītu. Tas ir ļoti svarīgi, ka darba devējs izlasīt kamēr jūsu intervija vēl svaigā viņu prātā.

Papīra vai e-pasta

Kā savlaicīgums ir viss, e-pasts ir jūsu labākā iespēja, lai iegūtu jūsu vēstuli par potenciālo darba devēju rokām, cik ātri vien iespējams. Tas ir arī, visticamāk, tā, kā jūs esat sazināties ar darba devēju ved uz interviju. Jūsu tikšanās var būt pat ir virtuāla viens, kas notiek, izmantojot video tērzēšanu vai pa tālruni.

Paldies vēstuli adresātus

Ja ir vairāk nekā viena persona organizācijā bija klāt jūsu interviju, paldies katrs rakstiski. Pārliecinieties, lai personalizētu piezīmi katram saņēmējam, iespējams, atsaucoties uz jautājumu, viņi jautāja.

vēstule stils

Jūsu e-pasts ir jābūt ne vairāk kā trīs punktos. Izmantojiet oficiālu nosaukumu, piemēram, Ms vai Mr. risināt saņēmējam, ja intervētājs teica izmantot savu vārdu. Lai sāktu, pateikties intervētājs, ka veltījāt laiku, lai sasniegtu un norāda datumu, kad tikāmies.

Ja tur bija kaut kas jums gribēju teikt intervijā, bet nav, lai to tagad. Arī izmantot šo iespēju, lai vēlreiz uzsvērt punktu, kuru vēlaties intervētājs atcerēties, kad viņi pieņem lēmumu par pieņemšanu darbā.

Atcerieties, ka jūs vēlētos darba piedāvājumu. Neuztraucieties par to skanēt arī uz priekšu. Saņēmējs būs apbrīnoju jūsu tiešumu un uzticību.

Ātrās padomi Writing Jūsu paldies e-pastu

Šeit ir daži padomi, kā rakstīt paldies vēstule:

  • Izmantojiet oficiālu sveicienu, kas ietver adresāta nosaukumu (Mr, kundze, vai Dr.) un uzvārdu, ja vien tās norādījis savādāk.
  • Iekļaut datumu jūsu interviju un darba nosaukumu, par kuru jums ir kandidāts.
  • Vairākkārt atkārtot kaut ko par sevi, kas ļoti kvalificējas jums par šo pozīciju.
  • Izteikt savu interesi par darbu.
  • Izmantojiet oficiālu slēgšanu, piemēram, “cieņu”, “Ar cieņu,” vai “Paldies.”

Paldies e-pastu paraugs

Dārgais kundze Diaz,

Paldies tikšanās ar mani pirmdien, 4. jūnijs es novērtēju iespēju apspriest manu kvalifikāciju par paralegal nostāju Diaz, Klein, un Brown. Man patika mācīties par darbu un lomu es varētu būt jūsu uzņēmumā.

Mana pieredze strādājot krimināllietām pie savu pašreizējo darbu, kā arī manu paralegal apmācību mani lieliska piemērots šim amatam. manu interviju laikā es aizmirst pieminēt, ka man ir arī strādājis vairākās saimnieks / īrnieks strīdos. Es saprotu, Smith, Klein, un Brauns tiks paplašinās uz šajā jomā, un es domāju, ka mana pieredze būs nenovērtējams.

Es ceru, lai kļūtu par daļu no jūsu komandas.

 

Ar cieņu,

Barry Allen

Pirms Nosūtīt vēstuli

Rūpīgi korektūru savu paldies piezīmi. Pārbaudiet drukas kļūdu pārrakstīšanās kļūdām, un gramatikas kļūdas. Rakstīt pielāgotus vēstuli katram darba devējam, izmantojot savējo un sava uzņēmuma nosaukumu. Uzmanieties, izgriežot un ielīmējot daļas no esat nosūtījis uz citiem darba devējiem vēstulēm, jo ​​daži darba meklētāji vēlētos darīt. Veikt nepieciešamās izmaiņas, piemēram, noņemot nosaukumu citas organizācijas vai pārvaldnieks.

Kļūdas jūsu paldies vēstule liks jums izskatīties neuzmanīgs. Saglabāt e-pastu kā projektu un doties atpakaļ uz aplūkot to pēc kāda laika ir pagājis. Dodiet tai galīgo vienreiz-over, pirms tā nosūtīšanas. Ja iespējams, ir kāds cits pārskatīt arī to.

Bottom Line

Ir svarīgi uzrakstīt paldies atzīmēt pēc darba intervijas. Nosūtiet to katrai personai, kas piedalījās. Vairākkārt atkārtojot savu kvalifikāciju darbam un izteikt savu interesi par šo pozīciju. Iekļaujot šo soli savā darba meklējumos palielinās jūsu izredzes iegūt darbu, jo tas jūs atdalītu no citiem kandidātiem, konkurētspējīgā darba tirgū.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *