Padomi Radot Video Resume

Posted on

Padomi Radot Video Resume


Kas ir video CV un kā tā var palīdzēt jūsu darba meklēšanu? Video CV ir īss video, ko rada kandidātu nodarbinātībai un augšupielādēt internetā (vai pa e-pastu iznomājot pārvaldnieks) par potenciālajiem darba devējiem, lai pārskatītu.

Video CV raksturo indivīda prasmes un pieredzi, un parasti izmanto, lai papildinātu papīra CV. Tāpat kā ar  drukas CV , tas ir iespējams, video CV vai nu vispār, vai vērsta uz konkrētu pozīciju vai uzņēmuma. Video CV var izveidot profesionālu jums, vai jūs varat izveidot savu. Daži darba meklēšanas un tīklu vietnes nodrošina līdzekļus, lai lietotāji varētu iekļaut video atsāk savos profilos.

Ir svarīgi paturēt prātā, ka video CV nav gatavojas iegūt jums darbu. Tomēr tas var palīdzēt jums tirdzniecības sevi potenciālajiem darba devējiem – ja tas ir izdarīts pareizi.

Ja Jums izveidot video CV?

Radot video CV ir izvēles uzdevums darba meklētājiem (ļoti reti būs uzņēmumi pieprasa vai pieprasīt video CV no kandidātiem). Dažiem darba meklētājiem, jo ​​īpaši tiem, kas vizuālo vai radošajās nozarēs, video CV var izcelt svarīgas prasmes.

Piemēram, video CV ir noderīgi, lai parādītu jebkura veida darbības pamatā ir darbs, vai tas ir saistīts, kas darbojas uz skatuves, mācību klases, vai iesniedzot ceturkšņa skaitļus.

Arī video CV var būt labs veids, kā parādīt pie jūsu personību; cilvēkiem klientu vērstu darbavietu, kuru darbs ir saistīts ar burvīgs potenciālajiem pircējiem, video CV var būt izdevīga.

Taču tas ir viegli pārrēķināties ar video CV – tur ir liels risks, skriptu, filmēšanas stils, vai atrašanās vieta ir nepiemērotas.

Uzmanību: Ja jūs darīt to pats, un ir maz filmēšanas pieredzes, video varētu nākt pāri kā neprofesionāla.
Tāpat jāpatur prātā, ka ar kaut ko internetā, kad jūsu video fails ir tur, jūs nevarat kontrolēt, kā tas ir dalīta.

Gatavs slikti, tas var, labākajā gadījumā, traucēt jūsu izredzes iegūt interviju. Sliktākajā gadījumā, tas var izsist tevi no apgalvojuma un apgrūtināt jums. Tas, kas notika ar vienu skolēnu, kuram nosūtīts video CV parādot sevi pacelšanas svars, apkalpo tenisa bumbiņas, un balles dejas. Tas lika kārtās internetā, un tas nav ieskaidrot nekādas potenciālajiem darba devējiem, lai neteiktu vairāk.

Daži īri vadītājiem nav pat apskatīt video atsāk, jo tie baidās pretenzijas diskriminācijas darbā pieņemšanas procesu. Tātad, lai gan video CV var būt lielisks veids, kā iegūt pamanīju, rūpīgi apsveriet, pirms izveidojot vienu, lai pārliecinātos, video atsākt ir labi piemērots jums, un lietderīgi izmantot savu laiku.

Padomi Radot Video Resume

Ja jūs apsverot izveidot video CV, kā daļu no jūsu darba meklēšanu, saglabāt šos padomus prātā:

  • Jābūt profesionāli:  kleita kā jūs to darītu uz interviju, un uzturēt profesionālu uzvešanās. Izvairieties slengs, un, protams, cursing. Pievērsiet uzmanību, arī fona kadru, un pārliecinieties, ka tas izskatās sakopta. Tāpat pārliecinieties, ka nav kaitinošas trokšņi fonā.
  • Sagatavot skriptu:  Vai nav reklāma lib jūsu video pilnībā. Jūs vēlaties, lai šķiet dabiski un off-the-pļaukāt, bet ir sajūta, ko jūs vēlaties teikt, un kā jūs vēlaties, lai frāze to. Nelietojiet nolasīt tieši no skripta, vai no jūsu CV, jo tas noved pie blāvi video. Galvenie punkti izteikt video ir tas, ko jūs nodrošināt uzņēmumu, un jūsu galvenos mērķus, prasmes un sasniegumus. Domājiet par video kā pitch kāpēc uzņēmumam vajadzētu nolīgt jums.
  • Know jūsu auditoriju:  Kā jūs plānojat savu skriptu un filmēšanas vietu, uzskata, kas skatīties video, un kalibrētu atbilstoši. Video gataviem stāvokli bankā var atšķirties no video sagatavoti par start-up.
  • Show, nesakiet:  Izmantojiet attēlus, lai ilustrētu to, ko jūs sakāt šajā video skriptu un parādīt savus talantus un prasmes. Piemēram, ja jūs piesakoties darbam, kur prezentācijas ir liela daļa no lomas, jūs varat filmēt sevi montāža PowerPoint. Vai arī, ja kāds no jūsu prezentācijas tika reģistrētas, izmantot šo videomateriālu savu video CV.
  • Keep it Īsumā:  Video jābūt no 30 līdz 90 sekundēm. Jebkas ilgāk, nekā tas ir maz ticams, ka noskatījos.
  • Dalīties ar draugiem un ģimeni:  Getting atsauksmes no citiem, ir nozīmīgs solis. Uzdot dažus cilvēkus skatīties savu video, un veikt labojumus un izmaiņas, pamatojoties uz viņu komentāriem.

Vienmēr paturiet prātā, ka tad, kad jūsu video ir par internetu, jums vairs nav kontrolēt, kas redz to, vai to, kā tas ir dalīta. Veikt atsauksmes no draugiem un ģimeni nopietni. Ja viņi domā, ka tas ir aizdedzes izlaidums, nav dalīties video.

Video Resume nedarīt

  •  Nejauciet savu personīgo dzīvi ar profesionālo vienu. Ja Jums ir informācija par jūsu Facebook vai Twitter lapā, kurā vēlaties devējiem neredzu, nesaista savu video CV uz kādu no šīm lapām.
  • Nelietojiet sagaidīt savu video CV, lai aizstātu tradicionālo CV. Ne visi darba devēji ir ieinteresēti video CV, un citi ir noraizējies par diskriminācijas jautājumiem, piemēram, darbā kandidātus, jo par to, kā viņi izskatās un skaņas, nevis viņu kvalifikāciju. Tomēr labi darīts, video var atbalstīt savu kandidatūru nodarbinātībai.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *