Home mašīnrakstītāja Darba apraksts: alga, prasmes, un vairāk

Posted on

A mājas mašīnrakstītāja vai vārdu procesors veidu dokumenti savā mājas birojā, bieži izmantojot audio failus, kā avots. Šīs mājas balstītas darbavietas ietver daudzus veidus transkripcijas -no mikro darba vietu datu ievades uz specializāciju, kas prasa papildu apmācību, piemēram, medicīnas transkripcija .

Ne katrs no transcriptionist darba veids ir piemērots at-home darbā; Piemēram, tiesas ziņošanu parasti tiek veikta uz vietas. Tomēr prasmes izstrādātas uz vietas, situācijas var būt vērtīgi iegūt dažas ienesīgs mājas balstītu darbu, piemēram, reāllaika transkripcija un parakstiem.

Home mašīnrakstītāja pienākumi un atbildība

Home mašīnrakstītāja un tekstapstrāde darbavietas parasti ir nepieciešama spēja darīt šādu darbu:

  • Sazināties ar klientu vai darba devēju par darba specs un jautājumiem.
  • Zināt ins un outs no dažādiem tekstapstrādes lietotnes.
  • Izmantojiet datoru, lai ievadītu uzdevumiem.
  • Korektūru gatavo darbu un labot kļūdas pareizrakstības, gramatikas un interpunkcijas.
  • Izdrukājiet un kopēt pabeidzis darbu.
  • Pasts, piegādāt vai elektroniski nosūtīt pabeigtos uzdevumus uz klienta vai darba devēja.
  • File gatavo dokumentus.
  • Rēķina klientiem vai iesniegt laika atskaiti darba devējam.
  • Meet klientu vai darba devēju termiņi.

Bez pamati sazināties, izmantojot atbilstošus līdzekļus no tirdzniecības, un atgriežoties vai augšupielādējot gatavo gabals uz laiku, papildu pienākumi var ietvert izstrādāt metodi, lai precīzi izsekotu ienākumus un izdevumus, radot iesniegšanas sistēmu, kas ir viegli izmantot, saprast, kā sekot stila lapas, un strādājot ar dažāda veida izejmateriāliem, tostarp raupja melnrakstiem, laboto cietā kopija, un balss ierakstiem.

Home mašīnrakstītāja Alga

Mašīnrakstītāja un transcriptionist kompensācija mainās atkarībā no klienta vai darba devēja, nozares vai kompetences jomā, un pieredzes līmeni. Sākums mašīnrakstītāju parasti maksā par vienu vienību , vai stundu, lai gan daži var būt jāmaksā par audio minūti vai par vārdu.

  • Vidējā darba samaksa : $ 19.11 / stundā
  • Top 10% Algas : vairāk nekā $ 27.93 / stundā
  • Grunts 10% Algas : Mazāk nekā $ 13.02 / stundā

Svarīgi: Sākums mašīnrakstītāju, kurš līgumu ar klientiem ir faktors izmaksu darbvirsmas vai klēpjdatoru, tekstapstrādes programmatūra, interneta pakalpojumu, ergonomiski izstrādāti tastatūru un krēslu, laika uzskaites programmatūru, tiešsaistes vai papīra vārdnīcu, ienākuma nodokļi, veselības apdrošināšana, un , audio transkriberiem, austiņas, transkripcijas programmatūru un transkripcijas kāju pedālis brīvroku audio kontroli.

Home mašīnrakstītāja izglītība, apmācība, un sertifikācija

Tas ir noderīgi, ir bijis vismaz divus gadus uz vietas, taču lielākā daļa mājas balstītu transkripcijas darbavietas nav nepieciešama pēcvidusskolas izglītību vai īpašu sertifikātu. Tomēr medicīnas transkripcijas darbavietas , sertifikāciju un modernu apmācību var būt nepieciešams, atkarībā no klienta vai darba devēja prasībām.

  • Pamatgrupās : Vietējie arodskolas un kopienas koledžas piedāvā rakstīt un angļu valodas gramatikas kursus tiem, kam nepieciešama atsvaidzināšanas kursu vai papildu apmācību. Ir arī bezmaksas tiešsaistes kursus organizācijas, piemēram, Alison, kurai kursus piedāvā touch rakstīt , to pamatus angļu valodas gramatikas , un vairāk. Apmācības pamatiem biroja programmatūra ir noderīga jebkuram mājas mašīnrakstītāja, jo īpaši tiem, kuri reentering laukumu pēc vairākiem gadiem.
  • Medicīnas transkripcijas Sertifikācija un / vai Advanced Training : iegūšana sertifikācija vai uzlabotas apmācību medicīnas transkripcijas nav obligāta, taču, visticamāk, palīdzību, meklējot klientiem. Asociācija veselības aprūpes dokumentācija Integritāte (AHDI) piedāvā divu veidu sertifikātus medicīnas transcriptionists un apstiprina programmas, kas nodrošina modernu apmācību šajā jomā, piemēram, efejas Tech Medicīnas transkripcijas Editor programmu .

Home mašīnrakstītāja Prasmes un kompetences

Vairāki prasmju un īpašības ir svarīgas, lai kļūtu par veiksmīgu mājas mašīnrakstītāja:

  • Datorprasmes : Zinot to, kā darīt vairāk ar datoru, nekā izmantojot vārdu apstrādes programmatūru, ir nepieciešams mājas mašīnrakstītāja. Šis darbs prasa arī spēju instalētu jaunu programmatūru, pieteikties uz uzņēmuma sistēmu attālināti, augšupielādēt failus un novērst mājas datoru un savienojamības jautājumiem.
  • Ātra, precīza rakstīšanas prasmes : mašīnrakstīšanas ātrumu dažādu veidu žestiem un transkripcijas darbavietas var ievērojami atšķirties. Piemēram, ātrums tik zema kā 60 vārdi minūtē var būt pietiekams, lai sākuma līmeņa datu ievades darbu, bet reālā laika transkripcija vai at-home parakstus darbavietas var pieprasīt, ātrums līdz 300 vārdiem minūtē.
  • Laba dzirde un klausīšanās prasmes : Spēja izprast akcenti ir svarīga, runājot ar klientu, vai pārrakstot audio failus.
  • Korektūra iemaņas : Zināšanas par pareizrakstības, interpunkcijas un gramatikas ir obligāta, pabeidzot projektu, vai nosūtot klientu.
  • Komunikācijas prasmes : Vai rakstīt piezīmi , rakstot priekšlikumu , vai runājot ar klientu pa tērzēšanas vai video konferences , at-home mašīnrakstītāju vajag, lai izteiktu idejas un virzienus skaidri un kodolīgi.
  • Organizējot / prioritāti prasmes, pašdisciplīnu, un koncentrēties : At-home mašīnrakstītāju nav boss, kurš stāsta viņiem, ko darīt un kad to darīt. Ir svarīgi strādāt gudri, organizēt un disciplinēti, un neatlaidīgi trāpīt projektā, kas ir jāmaksā, nevis lasot gaidāmo darbu vai pārbaudes sporta partitūras, laika prognozes, vai sociālos medijus.
  • Spēja saglabāt konfidencialitāti : Turot klientu informācijas drošību un konfidencialitāti ir kritiska, jo īpaši, ja sensitīvi dati, piemēram, pacientu informāciju, ir iesaistīts.

Darba Outlook

Saskaņā ar BLS, vārdu procesori un mašīnrakstītāju ir vieni no visstraujāk samazinās profesijām, kā arī datu ievades keyers un datoru operatoriem. Laika periodā 2016-2026, ir paredzams skaits tekstapstrādes un žestiem darbavietas, lai samazinātu ar 24,800 jeb 33% , jo tehnoloģiju attīstību un izplatīšanu ārpakalpojumu. Medicīnas transkripcijas nodarbinātība prognozēts samazināšanos, kā arī, bet daudz lēnāk 3% virs 2016-2026 periodā.

No otras puses, strauji ārštata vai koncerta ekonomika , vairāk nekā 53 miljoni amerikāņu stipra no 2015. gada saskaņā ar BLS , varētu būt priekšrocības mājas mašīnrakstītāju un transkriberiem. Kā loceklis GIG ekonomiku, šie darbinieki ir tādā stāvoklī, lai aizķerties žestiem un pārrakstot koncertiem, kas reiz tika veikts in-house darbinieku.

Darba vide

Transkriberiem vai mašīnrakstītāju, kuri pavada darbs no mājām, lielāko daļu sava darba laika sēžot pie datora mājās, birojā vai citā jomā, kas izveidota darbam, piemēram, virtuves galda.

Sākums mašīnrakstītāju bieži nomātu kā ārštata vai līgumdarbinieki, lai gan var būt iespējas pagaidu darbu vai uz vietas ārštata darbu. Daži uzņēmumi post pieejamo darbu saviem līgumslēdzējiem, lai pieprasītu, kurš pirmais brauc, tas pirmais maļ.

Sākums medicīnas transcriptionists parasti strādā transkripcijas servisa uzņēmumiem, kas sniedz pakalpojumus, veselības aprūpes iestādēs.

Darba grafiks

Sākums mašīnrakstītāju strādāt elastīgu darba laiku, bet daudzi uzturēt regulāru grafiku, kas piedāvā elastība pēdējā brīža steigas projektiem un mājas ārkārtas situācijām. Daudzi kopa darba stundas, kas atbilstu klientu vajadzības, un sākas tajā pašā laikā katru dienu.

Sākums mašīnrakstītāju arī ieplānot laiku, lai veikt īsu pārtraukumu ik pēc dažām stundām staigāt apkārt un stiept, un tikai uzņemties tik daudz darbu, jo tie var reāli rīkoties.

Kā iegūt darbu

ATRAST kabriolets un pieteikties IT

Tīkls ar draugiem, ģimenes locekļiem un partneriem, un lūgt ievads potenciālajiem klientiem. Pārbaudiet resursi, piemēram, Upwork, protams, un Flexjobs veidot klientu bāzi.

PREP PAR prasmju pārbaudes

Potenciālie klienti parasti izmanto prasmju pārbaudes, kā sākotnējā skrīninga instruments. Uzlabot mašīnrakstīšanas ātrumu un precizitāti prasmes ar bezmaksas žestiem testu un prakses failus transcriptionists.

Ace interviju

Esiet gatavi lauks intervijas jautājumus no potenciālajiem klientiem.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.