Padomi Writing Jūsu pirmais Resume

Posted on

Padomi Writing Jūsu pirmais Resume

Ja jūs uztrauc rakstot savu pirmo CV vai cīnās ar uzdevumu, tu neesi viens! Tomēr tā nav biedējoša.

Daudzi studenti un nesenie absolventi jāuztraucas, ka tie nav pietiekami daudz pieredzes, lai izveidotu pārliecinošu CV. Tomēr neuztraucieties. Ir daudzi veidi, lai uzsvērtu savas prasmes un pieredzi, pat tad, ja tas ir jūsu pirmais darbs.

Lasiet tālāk, lai saņemtu padomu par to, kā uzrakstīt spēcīgu pirmo atsākt, kas radīs interesi un intervijas.

Ko darīt, pirms rakstīšana savu CV

Pirms jūs pat sākt rakstīt savu CV, ir daži soļi, kurus jūs varat veikt. Paturiet prātā, ka mērķis jūsu CV ir parādīt darba devējam, ka esat spēcīgs kandidāts uz darbu, un ka jums būs pievienot vērtību uzņēmumam.

Lai to izdarītu veiksmīgi, jums ir jāzina, kādi potenciālie darba devēji meklē. Sāciet ar pētot darba sludinājumus, kas jūs interesē. Izveidojiet sarakstu ar atslēgvārdiem jums atrast darba vietu sarakstu, piemēram, bieži minētajām prasībām vai prasmēm. Jūs vēlaties, lai koncentrētos uz šiem jūsu CV ieskaidrot darba devējam.

Uzdot pieredzējušiem speciālistiem, ko viņi uzskata par svarīgiem, kad viņi iznomājot lēmumus. Apsveriet turot dažas informatīvas intervijas ar cilvēkiem savā jomā, lai iegūtu sajūtu par to, kas ir vissvarīgākais, lai nodarbinātības veidu jūs meklējat at.

Jūs varat arī izlasīt profesionālas publikācijas un tīmekļa vietnēm, kas saistīti ar jūsu mērķa nozari. Iegremdēt sevi savā izvēlētajā jomā, un uzzināt, cik vien iespējams. Tiklīdz jūs zināt, kas ir svarīgi, lai darba devēji, jūs varat mērķēt savu CV, lai risinātu šos jautājumus.

Padomi Writing Jūsu pirmais Resume

 • Iezīmējiet izglītību. Ja esat students vai nesen students, jūsu izglītība ir viens no jūsu lielākajiem aktīviem. Put sadaļu savu CV “Izglītība” uz lapas augšpusē. Iekļaut ne tikai skolu jums gāja un pakāpi, kuru saņēmāt, bet nekādas citas sasniegumus. Varbūt jums bija augsts GPA, vai izgatavoti no prāvesta sarakstu. Ja esat studējis ārvalstīs, jūs varētu iekļaut to kā labi. Darba devēji ir iespaidu ar neseno absolventu akadēmisko sasniegumu, lai iezīmētu tos.
 • Uzsvērt visu saistīto pieredzi. Jums varētu būt ierobežots darba pieredze, bet jums ir daudz citu pieredzes, jūs varat izdarīt ar. Padomā par klubiem esat piedalījušies, prakses esat tur, un brīvprātīgo pozīcijām esat strādājuši. Visi šie var tikt uzskaitīti sadaļā “Saistītie Experience” vai līdzīgas kategorijas.
 • Atstājiet to, kas nav atbilstošs. Galvenais ir, lai uzsvērtu to, kas demonstrē savu vērtību uzņēmumam, un atstāt šos lietas, kas nedarbojas. Piemēram, ja jūs meklējat darbu informācijas sistēmu, jūsu programmēšanas prakse būs svarīgs, bet tas, ka jums ir uzvarējis balvas par ūdens slēpošanu nebūs! Neiekļaujiet vaļaspriekiem vai pieredzi, ja tie attiecas uz darbu.
 • Pieminēt sasniegumus. Zem katra pieredzi, jūs varat uzskaitīt dažus no atbildības jums notika šajā darbā vai stāvokli. Tomēr pārsniedz vienkārši sakot, ko jūs. Uzskaitiet visus sasniegumus, kas pierāda, jūs varat pievienot vērtību organizācijai. Piemēram, varbūt jūs uzvarēja “darbinieks Month” darbā. Vai varbūt esat izveidojis jaunu reģistrācijas sistēmu, kas palielinātu efektivitāti pie birojā. Iekļaujiet piemērus reizes jūs pievienoto vērtību uz uzņēmumu vai sasniegto kaut.
 • Izmantojiet atslēgvārdus. Atskats uz atslēgvārdu sarakstu, kas iegūti no kopējām prasmēm un prasības attiecībā uz darbu jūs piesakāties. Mēģiniet izmantot dažus no šiem atslēgvārdiem visā savā CV. Tas parādīs iznomājot pārvaldnieks, īsumā, ka jums ir labi piemērots darbam.
 • Paskaties piemērus. Īpaši, rakstot savu pirmo CV, tā ir laba ideja, lai apskatīt atsākt piemērus. Tie var palīdzēt jums izlemt, kā formatēt savu CV, un kāda veida informācija, lai iekļautu. Pārliecinieties, lai mainītu kādu parauga CV iekļaut informāciju, kas ir tieši jums, un uz darbu jūs piesakāties. Pārbaudiet šīs studenta CV piemēri, un šie citi atsākt piemērus.
 • Saglabājiet to īss. It īpaši, ja tas ir jūsu pirmais CV, jūs, iespējams, nav daudz informācijas, lai iekļautu. Jūsu CV nedrīkst būt ilgāks par vienu lapu. Mērķis ir aizpildīt visu lapu, bet joprojām ir labu daudzumu balto laukumu robežas.
 • Edit, rediģēt, rediģēt. Tāpēc darba devējiem saņemt tik daudz darba programmas, kaut mazs, piemēram, drukas kļūdas varētu izmaksāt jums darbu. Noteikti rūpīgi korektūru savu CV, pirms nosūtīšanas uz darba devēju. Izlasiet to iespējamās pareizrakstības un gramatikas kļūdām, kā arī jebkurām neatbilstībām formātā (piemēram, izmantojot dažādus stilus aizzīmju punktiem). Uzdot draugu vai ģimenes locekli, vai karjeras pakalpojumu konsultants, lai arī apskatīt to jums.

Atsākt Dizaina padomi

Daudzi cilvēki ir pārsteigti, uzzinot, ka atsākt dizains ir tikpat svarīga kā saturu, bet tas ir absolūti taisnība. Pētījumi liecina, ka jūsu CV ir mazāk nekā 20 sekundes, lai izdarītu pareizo iespaidu, tāpēc tai jābūt uzkrītošā un viegli lasīt.

Ir daudz dažādi veidi, lai izstrādātu un formatēt savu CV. Pārbaudiet šīs atsākt veidnes, lai palīdzētu jums formatēt savu CV. Izmantojot veidni būs vieglāk izveidot savu CV. Ne tikai tas ietaupīs jūsu laiku, bet tas var arī samazināt formatēšanas kļūdas. Jūs varat apskatīt šo citu atsākt veidnes pieejami, izmantojot Microsoft Word un Google Docs.

Pirmais Atsākt paraugs

Barry Allen
1234 High Street • Atēnas, GA 30603 • (123) 456-7890 • barry.allen@email.com

KVALIFIKĀCIJAS KOPSAVILKUMS
Top-ranžēta tenisa spēlētāju sviras koledžu un pro tour spēļu pieredzi Excel kā tenisa treneris.

Teniss Coaching : Spēj izdarīt pēc 10 gadu konkurētspējīgu tenisa pieredzi, lai izstrādātu un svina dinamisku junioru un pieaugušo klīnikās un nodrošināt kvalitatīvu norādījumus spēlētājiem visu vecumu.

Sports Management : Apguvis tenisa turnīra pasākumu koordināciju un mārketingu.

Sertifikācija : ASV Professional Tennis asociācija (USPTA) un Professional Tennis Registry (PTR) sertificēta, CPR, Pirmās palīdzības

Galvenās Stiprās : harizmātiskā un augsti motivācijas coaching stils, lielo burtu pēc individuālām spējām un sniedz atbalstu, lai pārvarētu personīgās problēmas.

IZGLĪTĪBA

BSEd Sporta Management (2018. gada jūnijā),
Džordžijas universitātē, Athens, GA
vīriešu tenisa komanda; Tennis stipendija; Sports Business Club

pieredze liecina

University of Georgia, Athens, GA

Student, sporta vadība (09 / 2014-06 / 2018)
Pabeigts visaptverošu četru gadu studiju kursa sporta vadībā. Galvenie mācību kursi ietvēra mācību programmu sporta pasākumu vadību, sabiedrisko attiecību, mārketinga un finanses.

 • Nopelnītās 4 MVP balvas par NCAA D1 tenisa programmā, sasniegtu top 100 USTA ranking, All-valsts, un Top valsts Tournament apdari.
 • Paredzēts tenisa nodarbības bērniem 5 vecumā līdz 14 pie universitāšu sponsorē vasaras tenisa klīnikām.
 • Ieguva divas kategorijas I USTA Nacionālais čempionāts.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *