Top Jobs for Business grāda Majors

Posted on

 Top 10 Darbs for Business Majors
Biznesa lielie attīstīt daudzas vērtīgas prasmes un zināšanu jomas, kas ļauj tos, lai veiktu būtisku ieguldījumu uzņēmumu un nevis bezpeļņas pasaulēm. Viņi var domāt numuriem. Biznesa lielie var aprēķināt kopumu datu novērtēt finansiālo ietekmi lēmumu un izmantot datus, lai dublētu savus priekšlikumus.

Koledžas studenti, kuri galvenās uzņēmējdarbībā iemācīties rakstīt skaidri un kodolīgi, bet crafting gadījumu analīzes un citi uzņēmējdarbības dokumenti saviem klasēs. Profesori bieži pieprasa tos pabeigt projektu grupās, lai viņi mācās problēmām un vērtība komandas, vienlaikus precizējot savas prezentācijas un vadības prasmes.

Prasmes Biznesa Majors Ir

Preparēšanas biznesa problēmas un ieteikt risinājumus, palīdz biznesa majors, lai uzlabotu savu kritisko domāšanu un analītiskās prasmes. Viņi mācās izmantot informācijas tehnoloģiju rīkus, lai savāktu, organizētu un pārstāvēt datu prezentācijām un dokumentiem.

Zināšanas iegūtas galvenajos mācību priekšmetos, piemēram, mārketinga, vadības, cilvēkresursu un grāmatvedības sagatavot biznesa majors vadīt citus darbavietā.

Ar kategorijās, piemēram, uzņēmējdarbības tiesību un biznesa ētiku, studenti iegūst juridisku un ētisku perspektīvu apkārtējo pasauli. Turklāt, biznesa studenti iegūst globālu perspektīvu un atzinību par vērtību daudzveidību, ko studē uzņēmējdarbības praksi citās kultūrās.

Top 10 Darbs for Business Majors

Jūsu personīgās vērtības, prasmes un intereses ietekmēs jūsu galīgo izvēli par karjeras, bet zemāk ir dažas alternatīvas, kas jāņem vērā, kā jums iet caur lēmumu pieņemšanas procesā.

1. grāmatvedis

Grāmatveži palīdz organizācijām, lai finansētu savu darbību, jāievēro valdības noteikumiem, ietaupīt naudu un palielināt savu peļņu. Viņi savlaicīgi finanšu zināšanām un prasmēm iemācījušies koledžā pieņemt saprātīgus lēmumus par organizācijas līdzekļiem. Grāmatveži pārstāvēt un paziņot biznesa informāciju, kas tiek izmantota ar kolēģiem efektīvāk darboties, un ieguldītājiem pieņemt saprātīgus lēmumus par saviem ieguldījumiem.

Grāmatveži veikt revīzijas un sniegt konsultācijas un nodokļu plānošanas pakalpojumi. Viņi bieži pāriet uz vadošajos amatos ietvaros finanšu sadali savas organizācijas vai klientu organizācijām. Visi biznesa, valdības bezpeļņas, un izglītības organizāciju veidiem piesaistīt pakalpojumus grāmatvežiem.

Alga: Saskaņā ar Bureau of Labor Statistics  (BLS), vidējais gada ienākumi grāmatvežiem 2018. gada maijā bija $ 70500. Zemākais 10% nopelnījis mazāk nekā $ 43650, un augstākais 10% nopelnījis vairāk nekā $ 122.840.

Darba Outlook: nodarbinātība grāmatvežu un auditoru tiek prognozēts laikā no 2016. līdz 2026.-ātrāk nekā vidēji visās profesijās pieaugs par 10%.

2. Vadības konsultants

Vadības konsultanti vai vadības analītiķi veikt procesu klientiem, kas nav atšķirībā no lietas analīzes metodi, ko izmanto daudzi klasēm uzņēmējdarbības majors. Tie attiecas analītiskās un problēmu risināšanas prasmes, lai saviem projektiem un izmantot kultivē ar saviem pētījumiem par komandas darbu un prezentācijas prasmes. Konsultanti ir eksperti informācijas vākšana, organizējot to un rakstīt ziņojumus ar saviem secinājumiem.

Analītiķi ir enerģijas lietotāji tehnoloģijas, jo tās apstrādā un atspoguļo datus par saviem klientiem. Tie iesaistīt arī izklājlapu, datu bāzes, un prezentācijas instrumenti tik bieži piemēro saviem klases projektiem, kā biznesa majors.

Alga: Pēc BLS , vidējais gada ienākumi par vadības analītiķi 2018. gada maijā bija $ 83610. Zemākais 10% nopelnījis mazāk nekā $ 48360, un augstākais 10% nopelnījis vairāk nekā $ 152.760.

Darba Outlook: nodarbinātība vadības analītiķu tiek prognozēts laikā no 2016. līdz 2026.-ātrāk nekā vidēji visās profesijās pieaugs par 14%.

3. Sociālās Media Manager

Sociālo mediju vadītāji izmantot tech savvy un zināšanas par tirgvedības komunikāciju ar biznesa lielie iegūto koordinēt savas darba devēja klātbūtni vietnēs, piemēram, Facebook, LinkedIn, Pinterest, Twitter, Instagram un Tumblr. Tie uzlabo uzņēmējdarbības aktivitāti, izveidot zīmola identitāti, un iegūt vārdu informāciju par savu organizāciju. Sociālo mediju vadītājiem izstrādāt stratēģiskos plānus, palīdz attīstīt saturu un novērtēt ietekmi tiešsaistes kampaņām.

Sociālo mediju vadītāji iegūt atbalstu darbinieku, lai apkopotu informāciju par stāstiem, kas var novietot sociālajos medijos. Tāpat biznesa lielie, tiem ir jābūt komandas spēlētājiem un ir viltība ar cilvēku pierunāt sadarbību, ja to rīcībā nav oficiālu varu pār kolēģiem.

Alga: Pēc PayScale , sociālo mediju vadītāji pelna vidējo algu 49.340 $.

Darba Outlook: Ir liels pieprasījums pēc sociālo mediju vadītājiem, par ko liecina 35,038 darbavietu publicēta tiešām brīdī, kad šis raksts tika publicēts.

4. Finanšu analītiķis

Biznesa lielie iemācīties izvērtēt stiprās un vājās puses par uzņēmumiem un analizētu tendences dažādās nozarēs. Finanšu analītiķi kapitalizēt šīs prasmes, lai novērtētu, rūpniecības uzņēmumi, un ar tiem saistītās investīcijas klientiem vai to mātes uzņēmumu. Viņi interpretēt finanšu pārskatus, aprēķināt rādītājus un citus rādītājus, un rakstīt atskaites ar ieteikumiem par ieguldījumiem un korporatīvo resursu sadali.

Finanšu analītiķi labumu no kursa grāmatvedībā, finansēs, ekonomikā un matemātikā, kas ir tradicionāli daļa no uzņēmuma lielas.

Alga: Pēc BLS , vidējais gada ienākumi finanšu analītiķi 2018. gada maijā bija $ 85660. Zemākais 10% nopelnījis mazāk nekā $ 52540, un augstākais 10% nopelnījis vairāk nekā $ 167.420.

Darba Outlook: Nodarbinātības finanšu analītiķi tiek prognozēts laikā no 2016. līdz 2026.-ātrāk nekā vidēji visās profesijās pieaugs par 11%.

5. aktuārs

Biznesa majors ar spēcīgu kvantitatīvās orientācija uz to fona var kļūt par galvenajiem dalībniekiem apdrošināšanas nozarē, strādājot kā aktuārs. Aktuāriem aprēķināt varbūtību riskantas notikumiem, piemēram, nāves, ievainojuma, nelaimes, ugunsgrēki, un slimībām, kad apdrošināšanas sabiedrības būtu jāmaksā no prasības. Viņi izmanto zināšanas par grāmatvedības, finanšu un ekonomikas un veikt sarežģītas analīzes scenāriju, balstoties uz demogrāfiskajām profiliem.

Aktuāriem, piemēram, uzņēmumu lielie, izmantot izklājlapas, datu bāzes, un statistikas programmatūru, lai veiktu to analīzi. Turklāt tiem ir jābūt spēcīga rakstīšanu, prezentācijas un pārliecinošs prasmes, lai nodrošinātu atbalstu no kolēģiem saviem priekšlikumiem.

Alga: Pēc BLS , vidējais gada ienākumi par aktuāru 2018. gada maijā bija $ 102880. Zemākais 10% nopelnījis mazāk nekā $ 61140, un augstākais 10% nopelnījis vairāk nekā $ 186.110.

Darba Outlook: nodarbinātība aktuārs tiek prognozēts laikā no 2016. līdz 2026. gadam, daudz ātrāk nekā vidējais pieauguma temps visās profesijās pieaugs par 22%.

6. Koledžas Uzņemšana pārstāvis

Alga: Biznesa lielie, kuri ir ieinteresēti strādāt koledžas vidē, jāapsver pozīciju ar uzņemšanas birojā kā opcija. Uzņemšanas darbinieki izmantos spēcīgu komunikācijas, prezentācijas un pārliecinoši prasmes biznesa Major aizsniegt potenciālajiem studentiem.

Viņi izstrādā mārketinga plānu, lai stratēģiski veicinātu koledžu un veicina lietojumprogrammas. Uzņemšana darbinieki, piemēram, uzņēmumu lielie, ir jāsadarbojas ar citiem komandas biedriem par projektiem, un, lai nodrošinātu programmas.

Koledžas uzņemšanas loma būtībā pārdošanas pozīciju par koledžu, lai biznesa lielie ar spēcīgu pamatu pārdošanas un mārketinga un izejošā personība varētu būt veiksmīgs šajā nišā.

Saskaņā ar Glassdoor , uzņemšanas pārstāvjiem nopelnīt vidējais ienākumu 46.148 $.

Darba Outlook: Ir plašas atveres koledžu uzņemšanas pārstāvjiem, ar 2701 vakanču Patiešām brīdī šis raksts tika publicēts.

7. Biznesa Skolotājs

Alga: izglītošana vidusskolas skolēniem par biznesa pasauli, ir iespēja biznesa majors kas arī pabeigt skolotāju izglītības prasībām.

Biznesa lielie nepieciešama plaša mēroga gūtās zināšanas mārketinga, vadības, finanšu un grāmatvedības, lai efektīvi veiktu šo uzdevumu. Strong verbālās komunikācijas un saskarsmes prasmes ir nepieciešamas, lai iesaistītu skolēnus.

Plānošanas un prezentēšana stimulējošas nodarbības panākumu atslēga kā skolotāja. Biznesa lielie var izdarīt pēc plašu mācību pieejām, ka tās ir radušās, aizpildot savu grādu.

Saskaņā ar BLS , vidējais gada ienākumi augstas skolotājiem 2018. gada maijā bija $ 60320. Zemākais 10% nopelnījis mazāk nekā $ 39740, un augstākais 10% nopelnījis vairāk nekā $ 97.500.

Darba Outlook: nodarbinātība vidusskolas skolotājiem tiek prognozēts laikā no 2016. līdz pieaugs par 8%, 2026.-apmēram tāds pats kā vidējais pieauguma temps visās profesijās.

8. Biznesa Reporter

Print, apraides un elektroniskie mediji visi nodrošina plašu pārklājumu notikumiem un attīstību biznesa un finanšu sektoru. Biznesa lielie mācās analizēt uzņēmumus un nozares, un komponēt rakstveida savu konstatējumu kopsavilkumus, tāpat kā reportieriem. Viņi attīsta komunikācijas un prezentācijas prasmes, kas nepieciešamas, lai skaidri saprotamākus saturu par biznesa pasaulē.

Tātad, ja jūs fascinē biznesu, bet drīzāk paziņot par to kā veikt uzņēmējdarbību, uzņēmējdarbības ziņošana varētu būt jums.

Alga: Pēc BLS , vidējais gada ienākumi par reportieriem 2018. gada maijā bija $ 41260. Zemākais 10% nopelnījis mazāk nekā $ 23490, un augstākais 10% nopelnījis vairāk nekā $ 100.930.

Darba Outlook: nodarbinātība reportieriem kopumā tiek prognozēts laikā no 2016. līdz 2026. gadam samazināsies par 9%, kas ir daudz zemāks nekā vidējais pieauguma temps visās profesijās. Tomēr izplatīšanu apraides un tiešsaistes plašsaziņas līdzekļos saistībā ar ekonomikas un uzņēmējdarbības attīstību, jānodrošina labākas iespējas tiem, kas specializējas biznesa pārskatu.

9. Korporatīvā advokāts

Advokāti, kuri praktizē uzņēmuma vai uzņēmējdarbības tiesību labumu no plašām zināšanām par biznesa majors iegūto saimniecisko vienību un praksi. Biznesa Galvenais attīstās stabilu pamatu jomās sabiedrību tiesību, piemēram, bankrota, vērtspapīriem, līgumiem, apvienošanu, kolekcijas, biznesa mantošanu un incorporations. Par ko biznesa lielie izstrādāti pētījumi, rakstīšanas un prezentācijas prasmes palīdzēs korporatīvās juristi, lai veiktu savu darbu.

Biznesa majors ar cieto akadēmisko ierakstiem un LAST rādītājus var iegūt piekrišanu Elite tiesību skolās.

Alga: Pēc BLS , vidējā gada alga juristiem bija $ 120910 2018. gada maijā Zemākais 10% nopelnījis mazāk nekā $ 58220, un augstākais 10% nopelnījis vairāk nekā $ 208,000.

Darba Outlook: nodarbinātība advokātu prognozēts starp 2016. un pieaugs par 8%, 2026.-apmēram tāds pats kā vidējais pieauguma temps visās profesijās.

10. Veselības administrators

Administratori veselības aprūpes nozarē ir jābūt zināšanām par grāmatvedību, budžeta, cilvēkresursu, mārketinga, vadības, uzņēmējdarbības tiesību, ētikas un informācijas tehnoloģiju-visu priekšmetu, uz kurām uzņēmējdarbības mācību programmā. Turklāt komandā, komunikācija, analītiskās un prezentācijas prasmes biznesa lielas ir arī kritiski sekmīgai veselības aprūpes administrators.

Daudzi biznesa majors ar interesi šajā jomā dosies uz absolvents darbu  veselības aprūpes vadībā .

Alga: Pēc BLS , vidējā gada alga medicīnas un veselības aprūpes pakalpojumu vadītājiem bija $ 99730 2018. gada maijā Zemākais 10% nopelnījis mazāk nekā $ 58680, un augstākais 10% nopelnījis vairāk nekā $ 182.600.

Darba Outlook: nodarbinātība medicīnas un veselības aprūpes pakalpojumu vadītāju tiek prognozēts laikā no 2016. līdz 2026. gadam, daudz ātrāk nekā vidējais pieauguma temps visās profesijās pieaugs par 20%.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *