Karjeras Iespējas Komunikācijas grāds Grads, kas jāapsver

Posted on

Karjeras Iespējas Komunikācijas grāds Grads, kas jāapsver


Ja jūs fascinē, kā jūs varētu ietekmēt, izklaidēt un informēt citus, radot vislabāko multivides saturu mērķauditorijai, a sakari liela varētu būt piemērots tieši Jums. Par sakaru Galvenās vāki daudzām disciplīnām, tostarp   reklāmasmārketingasabiedrisko attiecību , žurnālistikas , apraidimediju un filmu .

Prasmes Communications Major Uzziniet

Sakaru lielie iemācīties novērtēt vajadzības un vēlmes lasītājiem, skatītājiem un klausītājiem. Viņiem ir radošumu izstrādāt novatoriskas stratēģijas, lai nodotu savus ziņojumus. Komunikāciju lielie iemācīties efektīvi rakstīt dažādos režīmos, ieskaitot radošo, pārliecinošs, aprakstošās un žurnālistikas stilu. Viņi arī izmantot iespēju integrēt attēlus, video un audio vērā komunikāciju tie rada.

Studentiem, kuri galvenās sakaru mācās plānot, organizēt un izpildīt projektus, programmas un pasākumus. Tiem ir jābūt uzmanīgam, lai detalizēti, bet tajā pašā laikā saprast kopainu. Tā komunikācijas projekti bieži ir pakļauti kritikai un neveiksmes, sakaru lielie iemācīties paciest kritisko vērtējumi par savu darbu un tikt galā ar mazāk nekā veiksmīga ventures.

Galīgais lēmums par karjeru pēc liela, kā dažādi kā komunikācijas būs atkarīgs no jūsu individuālajām interesēm, prasmēm un vērtībām, bet šeit ir dažas daudzsološas iespējas jūsu uzmanību.

Karjeras iespējas Komunikācijas Majors

Pārskatiet daži no labākajiem darba iespējām komunikāciju lielie kopā ar prasmēm, jums būs nepieciešams, lai saņemtu darbā.

1. Sabiedrisko attiecību speciālisti

Organizācijām visu veidu ir norūpējušies par to, kā tos uztver sabiedrība. Sakaru lielie ir labi novietots domāt stratēģiski par to, kā ietekmēt sabiedrības attieksmi, izmantojot plašsaziņas līdzekļus. PR speciālisti rakstīt preses relīzes, organizē preses konferences, kā arī citi notikumi un pārliecināt plašsaziņas līdzekļiem, ka stāsti par organizāciju, ir žurnālistu nopelns.

Daži sabiedrisko attiecību pārstāvji strādā sabiedrisko attiecību, mārketinga un reklāmas aģentūrām, kurā pakalpojums žurnāla dažādiem klientiem. Citi strādā tieši korporācijas, valdības aģentūrām, un bezpeļņas organizācijas sakaru departamentu, lai saņemtu pareizos ziņojumus, kas par savu darba devēju.

Alga un Darba Outlook: Darba statistikas birojs (BLS) lēš, ka sabiedrisko attiecību speciālisti ieguva vidēji 59.300 $ no 2017. gada maija Saskaņā ar BLS nodarbinātība sabiedrisko attiecību speciālists paplašināt par 9% līdz 2026. gadam: apmēram tikpat ātri, kā vidējais visās profesijās.

2. Tikšanās / Event Plānotājs

Veiksmīgi notikumi prasa pārliecinošu tēmu un efektīvu veicināšanu, lai piesaistītu dzīvotspējīgu grupu apmeklētājiem. Sakaru lielie ir labvēlīgi novietots, lai novērtētu intereses patērētāju grupām, profesionālo organizāciju un interešu grupu, un uz iepakojuma notikumus pievilcīgu veidā. Viņiem ir detail orientācija un organizatoriskās prasmes domāt, izmantojot procesu un apsvērt visas vajadzības vadītāji un apmeklētājiem.

Pasākumu plānotāji var pieskarties izstrādātas savas komunikācijas studiju publiskās uzstāšanās prasmes, lai padarītu paziņojumus un ieviest runājošos programmām. Viņu rakstīšanas prasmes palīdz viņiem izveidot preses relīzes, rakstīt aprakstus un biogrāfijas par notikumu literatūrā, un izveidot tiešsaistes saturu par sanāksmēm.

Algu un Darba Outlook: Tikšanās un pasākumu plānotāji nopelnījis vidēji 48.230 $ no 2017. gada maija, saskaņā ar BLS . BLS projekti pieaugums 11% līdz 2026. gadam nodarbinātībai sanāksmju un pasākumu plānotājiem, ātrāk nekā vidējais rādītājs visās profesijās.

3. Koledžas Absolventi un attīstības amatpersonas

Absolventu amatpersonas izvērtēt vajadzības dažādu absolventu grupām un plānojiet pasākumus, piemēram, salidojumos, tīklu pieņemšanām un saviesīgiem pasākumiem, lai saglabātu absolventu savienojumus ar savu alma mater.

Attīstības amatpersonas pētīt potenciālos donorus un prezentēt aspektus koledžas, kas atbilst interesēm konkrētām personām.

Par komunikāciju lielie spēja radīt rūpīgi formulēts un īsus rakstiskus paziņojumus palīdz attīstības virsnieks efektīvi veikt savus laukumi. Attīstības un absolventu amatpersonas abām nepieciešams izmantot lielu sociālo viltība to mijiedarbību ar absolventiem, vecākiem un citiem potenciālajiem donoriem.

Alga: Patiesi lēš , ka lielākā daļa no absolventiem un attīstības amatpersonām nopelnīt starp $ 55100 un $ 80,000.

4. Mediju plānotājs

Mediju plānotājiem ir nepieciešams, lai izprastu interneta sērfošanu, apskati, lasīšanas un klausīšanās tieksmes patērētājiem, lai izvēlētos labāko kombināciju medijiem par reklāmas kampaņu.

Communications lielie ir unikāli kvalificēti, lai pārbaudītu, kā demogrāfiskās grupas patērē plašsaziņas līdzekļiem, lai viņi varētu paredzēt optimālu izvietošanu reklāmas ietvaros televīzijas / radio programmas, tīmekļa vietnēs un žurnālu un avīžu rakstu.

Mediju plānotāji arī pieskarties izstrādāti, izmantojot komunikācijas pētījumu prezentācijas un rakstīšanas prasmes, jo tās piķis savus plānus reklāmas kolēģiem un vadītājiem.

Alga: Payscale lēš, ka mediju plānotāji nopelnīt vidēji 48.830 $.

5. Sociālās Media Manager

Sociālo mediju ir viss par sazinoties ar cilvēkiem interesi. Tas nav pārsteigums, ka komunikāciju lielie uzņēmumi, kuri ir apmācīti, lai analizētu tendences komunikācijas, ir labi kvalificēts, lai palīdzētu organizācijām piesaistīt savu zīmolu sociālajos medijos.

Sociālo mediju vadītājiem jābūt labi rakstnieki, lai rakstītu ziņojumus par savas organizācijas, kas patiks apmeklētājiem ietvaros mediju, piemēram, Facebook, LinkedIn un Twitter. Tiem jābūt arī pārliecinošs spējas un prezentācijas prasmes, lai pitch savus plānus darbiniekiem, un pārliecināt kolēģus un klientus veicināt atsauksmes un citu saturu tiešsaistē.

Alga un Darba Outlook: Payscale lēš , ka vidējā alga sociālo mediju vadītājiem ir $ 49.290.

6. Cilvēkresursi speciālists

Cilvēkresursu speciālisti ir atbildīgi par komunikāciju intensīvas funkcijas organizācijās, tostarp darbā personālu, orientējot jaunus darbiniekus, izstrādājot mācību programmas, nogādājot politiku personālu, darbiniekus izglītojot par ieguvumiem, un radot darbinieku jaunumus.

HR darbinieki izmanto publiskās uzstāšanās prasmes, lai sniegtu prezentāciju pašreizējiem / potenciālais darbinieku un rakstīšanas prasmes, lai radītu darbinieku rokasgrāmatas, sacerēt tīmekļa saturu un ražot darbā literatūru. Viņi izmanto verbālās komunikācijas prasmes kultivēja sakaru galvenajiem padomu / noderīgas konsultācijas darbiniekiem un interviju kandidātiem darbu.

Alga un Darba Outlook: BLS lēsts , ka vidējā alga ir cilvēkresursu speciālistu, kā 2017. gada maijā bija $ 60350. BLS sagaidāms, ka darba jomā varētu pieaugt par 7% līdz 2026. gadam, apmēram tikpat ātri, kā vidējā visām profesijām.

7. Biznesa Reporter

Par finanšu un biznesa medijiem izplatība ir pavērusi iespējas sakaru majors ar interesi uzņēmējdarbībā un finansēs. Biznesa reportieri pieskarieties žurnālistikas rakstīšanas prasmes, lai segtu darbības attīstībai uzņēmumi, rūpniecība un ekonomiku kopumā tīmekļa vietnēs, televīzijas stacijām, laikrakstiem un žurnāliem. Tām jāspēj nodot biznesa informāciju saprotamā valodā plašai sabiedrībai.

Lai segtu stāstus, biznesa reportieri izmanto ar komunikāciju lielākajām attīstītajām starppersonu prasmes, attīstīt attiecības ar biznesa iekšējā. Tām jābūt pārliecinošu spēja pārliecināt redaktorus par dzīvotspēju savas idejas izstrādājumiem.

Alga: Payscale lēš , ka biznesa reportieri saņem vidēji par 45500 $.

8. Veselības pedagogu

Veselības pedagogi novērtē veselības saistītās problēmas un vajadzības mērķa populācijas un izstrādāt programmas, lai risinātu šos jautājumus. Galvenais komponents savu darbu ir izpratne par attieksmi un izpratni par saviem vēlētājiem par veselības problēmām. Tām ir izstrādāt un iesniegt darbnīcas un semināri vērsta uz to auditoriju. Veselības pedagogi ražot tīmekļa saturu un literatūru, kas patiks saviem vēlētājiem.

Organizatoriskā un pasākumu plānošanas prasmes ir būtiskas, kad diriģē un veicinot veselības gadatirgu un citas programmas. Verbālās komunikācijas prasmes ir kritiska, kad konsultē studentus, darbiniekus, vai vispārējās sabiedrību viens uz vienu sesiju.

Alga un Darba Outlook: BLS lēsts , ka veselības pedagogi ieguva vidēji 53940 $, jo no maija 2017. Jobs par veselības izglītības un sabiedrības veselības aprūpes darbiniekiem, tika prognozēts, ka pieaugs par 16% līdz 2026. gadam, daudz ātrāk, nekā vidēji visās profesijās.

9. Brand vadītājs

Zīmolu vadītāji pārrauga novietojumu produktu un pakalpojumu ietvaros sabiedrības apziņā. Viņi analizē patērētāju reakciju uz saviem produktiem, balstoties uz tādiem faktoriem kā cenas, patērētāju pieredzi, iepakojumu un pieejamību. Zīmolu vadītāji uzraudzīt attīstību komunikācijas intensīvu kampaņu, tostarp reklāmas, veicināšanas un sabiedrisko attiecību, lai uzlabotu pārdošanas.

Zīmolu vadītājiem jābūt saskarsmes un komunikācijas prasmes, lai radīt sadarbība ar citām pārdošanas, mārketinga un reklāmas partneriem. ir vajadzīga kritiskā acs sakaru Major izvērtēt reklāmas, reklāmas un citu mārketinga kopiju.

Alga: Pēc Payscale, zīmolu vadītāji saņem vidēji par 69770 $.

10. Tirdzniecības pārstāvis

Lielākā daļa sakaru lielie nebūs domāt par pārdošanu kā iespējamo karjeru, kad viņi ienāk koledžā. Taču viņi iemācīsies daudzas prasmes, mācoties komunikāciju, kas var novest pie veiksmīgu un ienesīgu karjeru pārdošanas.

Komunikāciju lielie iemācīties novērtēt vēlmes auditorijai, tāpat kā pārdevējs jāspēj paredzēt vajadzības viņas klientiem. Par apguvis caur galvenais mutisku, rakstisku un plašākas komunikācijas prasmes būs aprīkot  salesperson  izstrādāt un piegādāt pareizo piķis dažādu veidu patērētājiem vai uzņēmumiem.

Alga un Darba Outlook: Kompensācijas jomā ievērojami atšķiras ar platību pārdošanas fokusu. Piemēram, BLS lēsts, ka vairumtirdzniecības / ražošanas pārdevēji nopelnījis vidēji 69770 $, jo 2017. gada maijā, vērtspapīru pārdevēji nopelnījis $ 63.780, bet mazumtirdzniecības pārdevēji nopelnījis tikai $ 23.370. BLS lēsts , ka nodarbinātības iespējas vairumtirdzniecības pārdošanas un vērtspapīru pārdevēji varētu piedzīvot vidējo izaugsmi, 2026. 5-6%.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *