Kā izvēlēties Best Resume Format

Posted on

 Kā izvēlēties Best Resume Format


Jūs esat darījuši savu pētījumu, un izvēlējies labāko atsākt veidu darba atvēršanai un savu pieredzi, prasmēm un sasniegumiem. Bet tas ir tikai pirmais solis, veidojot profesionālu atsākt, kas saņems iznomājot pārvaldnieks uzmanību.

Padomi Izvēloties Best stils Jūsu Resume

Lai padarītu savu CV pieaugumu virs konkursā, jums ir vairāk iespēju, lai padarītu. Piemēram, kāds ir labākais fonts izmantot savu CV? Cik liels (vai mazs), ir jūsu fonts būt? Ja jūs izmantojat treknrakstā un slīprakstā, lai izslēgtu savu subheads, darba nosaukumu, un citas funkcijas? Ir radošs atsākt laba ideja -, un, ja tā, cik radoši jums vajadzētu saņemt?

Know Your Auditorijas

Rakstot CV, pirmā lieta, kas jāpatur prātā, ir jūsu auditorija. Ja jūs iesniedzat savu pieteikumu internetā, tas nozīmē radīt CV, kas ir viegli lasīt gan iznomājot vadītājiem un pieteikuma uzskaites sistēmu (ATS).

Vispārīgi runājot, tā ir slikta ideja, lai saņemtu pārāk iedomātā. Nestandarta fontus, pārmērīgs formatējumu un citi dekoratīvie elementi nebūs darīt to caur ATS, un var izraisīt garbled vai nesalasāms CV no viedokļa HR personas uz otru galu.

Turklāt, tā ir laba ideja zināt kultūru organizācijas esat courting. Tradicionālās nozares, piemēram, finanšu, visticamāk, skatiens uz radošu atsākt, bet reklāmas un dizaina firmas var tikt pieņemts ar savu estētisko izjūtu. (Atkal: tas ir tikai vērts risku, ja jūs, nododot savu CV personīgi vai tieši uz kontaktpersonas e-pasta jebko, kas iet caur tiešsaistes pieteikšanās procesu, būtu cik vien iespējams standartizēti.).

Atstāj to vienkāršu

Ir daži iemesli, kāpēc tas ir svarīgi, lai saglabātu formatējumu jūsu atsākt ir vienkārša. Pirmkārt, atkal daudzi atsāk vispirms lasa pieteikuma uzskaites sistēmām, kas nav cilvēki. Šīs sistēmas darbojas vislabāk, ja lasot vienkāršu tekstu, nevis iedomātā formatējumu. Ja pretendents sekošanas sistēma nevar lasīt jūsu CV, iznomājot pārvaldnieks var tikai mest ārā.
Ir arī svarīgi, iznomājot pārvaldnieks, lai varētu viegli lasīt savu CV. Pamata, viegli uztveramai fonti, piemēram, Arial, Verdana, Calibri, un Times New Roman nodrošinās Jums savu CV, tiks lasīt.

Kad esat izvēloties fontu, lai jūsu CV, burtu lielums ir no 10 līdz 12, lai varētu lasāmību. Tas var justies vilinoši padarīt fontu savā CV ir ļoti mazs, lai jūs varētu iekļaut vairāk informācijas par katru darbu, un vēl joprojām ir savu CV fit vienā lapā. Tomēr pretoties šo vēlmi – niecīga fonts ir grūti lasīt, kas galu galā uzvarēt savu CV nodomus.

Jūsu CV būtu drukāts arī melnā un baltā krāsā, nevis krāsu. Citas krāsas parasti novērš uzmanību uz iznomājot pārvaldnieks.

Jums ir zināma elastība savos sadaļu galvenes. Jūs varat veikt šos nedaudz lielāka un / vai treknrakstā.

Jums vajadzētu veikt arī savu vārdu (augšpusē savu CV) stendā. Jūs varat padarīt savu vārdu nedaudz lielāks, un, iespējams, treknrakstu, pasvītrojumu vai kursīvā to.

Be konsekventa

Vai jābūt konsekventai savā formatējumu. Piemēram, ja jūs drosmīgs vienu sadaļu virsraksts, treknrakstā tos visus. Ja jūs uzsver uzņēmuma nosaukumu, pārliecinieties, ka citi ir jāuzsver arī.

Tāpat nav pārmērīgu kapitalizāciju, treknrakstā, kursīvā, uzsverot, vai citas uzsverot funkcijas. Atkal, pamata darbojas vislabāk.

Kad radoši

Raksturīgi, ka jums vajadzētu izmantot lasāma, drukas fontu, piemēram, Times New Roman, Arial vai Calibri. Tomēr, ja jūs piesakāties uz pozīciju grafiskā dizaina vai reklāmas (kur atsākt izkārtojums un dizains varētu būt daļa no jūsu vērtējumā), darba devēji varētu būt atvērti alternatīviem fontus, krāsas un pat netradicionāliem atsākts.

Tomēr neatkarīgi no tā, ko, pārliecinieties, ka fonts izvēlaties ir lasāms par iznomājot pārvaldnieks. Un domāju, ka ļoti uzmanīgi, pirms lietojat alternatīvu fontu. Pārliecinieties, ka tas nav gatavojas ievainots jūsu izredzes iegūt darbu. Ja jūs zināt ikvienam, kas strādā uzņēmumā, apsvērt iespēju lūgt viņiem savas domas pirms iesniegšanas netradicionālo atsākt, vai atsākt ar radošu fontu vai krāsu.

Kā Izvēlieties fontu

Lasiet tālāk, lai divos veidos, lai izvēlētos fontu un fonta lielumu jūsu CV.

1. variants:

  • Izvēlieties fontu un izmēru no saraksta augšpusē savu dokumentu, pirms sākat rakstīt CV.

2. variants:

  • Ierakstiet savu CV.
  • Izcelt atsākt.
  • Nu izvēlieties fontu no pop-up logā (tiesības klikšķi un izvēlieties “Font”), vai izvēlēties fontu no saraksta augšdaļā dokumenta.
  • Izvēlieties fonta lielumu, kuru vēlaties izmantot to pašu ceļu.

Apstiprinot savu fontu izvēle

Pēc tam, kad esat izvēlējies fontu un fonta lielumu, tas vienmēr ir gudrs, lai izdrukāt un apskatīt kopiju jūsu CV. Kā jūs lasīt, pajautājiet sev: Vai šis atsākt viegli skenēt cauri? Ja jums ir šķielēt lasīt, vai arī konstatē, ka fonts parādās krampjos, izvēlieties citu fontu vai izvēlēties lielāku izmēru jūsu fontu.

Ja lapa izskatās ļoti aizņemts un mulsinoša – piemēram, ja ir pārāk daudz vārdu treknrakstā, italicized, un uzsvērts, – padara stils savu CV vienkāršāka.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *