Cik tas maksā, lai kļūt par modeli?

Posted on

Cik tas maksā, lai kļūt par modeli?

Viena no jomām, kas rada vislielāko apjukumu jauniem modeļiem ir joma maksu, izdevumus un starta izmaksas. Ir daudz hype un dezinformācija ap veidošanas izdevumus un to, modelis būtu, un nebūtu jāmaksā tik viņi sākot out. Tas dezinformācija ir īpaši izplatīta modelēšana forumiem un citiem tiešsaistes resursiem. Jauni modeļi var saņemt neizpratnē vietai atmest un nekad īstenot savu sapni. Neļaujiet tas notiek ar Jums.

Kad jūs pirmo reizi sākt savu braucienu, lai kļūtu par modeli, jums tiešām ir nepieciešama tikai divas vienkāršas lietas: momentuzņēmumus un iedarbību. Iegūst šīs lietas nav nepieciešams būt dārgi, un ar nelielu know-how, tas var būt pat lēti.

Pamata Snapshots

Pirmais solis jūsu modelēšanas ceļojumā būtu veikt dažus pamata momentuzņēmumus. Šīs fotogrāfijas var būt ļoti vienkārša, un tās var veikt ar draugu vai ģimenes locekli. Jūs vēlaties valkāt vienkāršu apģērbu un ļoti maz grims šajās momentuzņēmumus.

Saņemt Iedarbības modelēšanas pārstāvji un skautu

Kad esat jūsu momentuzņēmumus, jums ir nepieciešams, lai saņemtu šos momentuzņēmumus, ko redzējis tik daudz aģenti un skautiem, cik iespējams. Šī ekspozīcija palīdzēs jums pierakstījies modelēšana aģentūras-pirmo galveno mērķi katru centīgus modeli. Pastāv vairākas stratēģijas risināt šo soli, un katrs no tiem ir priekšrocības un trūkumi.

Jūs varat izdrukāt fotoattēlus un fiziski pasta tos visām aģentūrām, bet tas būtu lēnākais un dārgākais veids, kā pieeja šo soli. Varat arī sūtīt savus momentuzņēmumus visām aģentūrām. Kaut arī e-pasts ir bezmaksas alternatīva maksāt par pasta, tas ne vienmēr ir tik efektīva, e-pasts ir, visticamāk, tiks ignorētas vai nejauši izlaidis nekā fiziskā paketi, kas tiek piegādāts uz biroju. Beidzot, jūs varat ievietot savas fotogrāfijas uz modeļa skautu tīmekļa vietnes, ja jūs uzzinātu par jebkuru vielu vai skautiem, kas aktīvi meklē modeļus.

Kad esat momentuzņēmumus un stratēģiju iegūt iedarbību, tas ir diezgan daudz to! Ar pietiekami daudz pūļu, un daži veiksmi, šīs divas lietas saņems savu kāju durvīs modelēšanas pasaulē.

Kad aģentūra vēlas parakstīt jums

Kaut nopelnīt kādas aģentūras uzmanību ir iemesls kāds jauns modelis, lai svinētu, tas tikai zīmes sākumā savu modelēšanas karjeru. Pēc tam, kad aģentūra ir izteikusi interesi par jums, kas pārstāv, jums, iespējams, tiks dota pilnīgi jaunu komplektu uzdevumu-daudzi no kuriem maksās naudu. Jums var būt teicis, ka jums ir nepieciešams algot fotogrāfs, grima mākslinieks, vai stilists. Jums var lūgt, lai padarītu jūsu fotogrāfiju izdrukas, izveidotu kompozītu kartes, ievietot savas fotogrāfijas uz aģentūras mājas lapā, un tā tālāk. Dažas aģentūras var pat pateikt, kas jums ir nepieciešams veikt modelēšanu nodarbības skolās, kas māca šos prasmju veidus.

Tas ir laiks, lai jūs varētu veikt elpu un izdomāt labāko ceļu jums.

Daudzi jaunie modeļi ir dzirdējis “, ja jums ir jāmaksā kaut tas ir scam” vai “, ja aģentūra patīk jums, tie būs jāmaksā par visu.” Tomēr tas ne vienmēr tā ir, un jautājums par izdevumu nekad nav tik samazināt un sausa, jo cilvēki vēlētos domāt. Jums nevajadzētu padoties uz sevi vai aģentūru, ja temats izdevumu nāk uz augšu, bet jums ir nepieciešams rūpīgi jādomā par to, ko jūs tiekat lūgts darīt, un to, kas ir labākais, lai jūsu karjeru.

Dažas lietas, kas jāpatur prātā, ir:

  • Kas ir reputācija aģentūras? Vai aģentūra pazīstama izstrādātu jaunus modeļus un iegūt tos rezervācijām? Vai tie ir savienojumi ar lielākām aģentūrām, kas lielākiem modelēšanas tirgos? Kāda ir viņu plāns par to, kā pārdot jums?
  • Ja Jums ir nepieciešama jaunas fotogrāfijas, lūgt aģentūru sarakstu dažādu fotogrāfu viņi ieteiktu. Ja viņi uzstāj, ka jūs izmantojat savu in-house fotogrāfs, piesargāties. Tas varētu būt brīdinājuma zīme, ka viņi pelna vairāk pārdošanas Photoshoots nekā tie kļūst jums rezervācijām. Aģentūra nedrīkst gūt ienākumus no saviem Photoshoots.
  • Vai aģentūra piedalīties modelēšanas skolu? Modelēšana klasēm var būt izdevīga dažiem modeļiem, bet tie nedrīkst būt prasība, lai jūs varētu saņemt noslēdzis līgumu ar aģentūru.
  • Vai jums ir liels tirgus, piemēram, New York, Los Angeles, Milānā, vai Parīzē? Vai jūs mazākā, vietējā tirgū? Lielākā daļa modeļu sākums nav top liels Ņujorkas vai Parīzes aģentūrām. Drīzāk, viņi mācās uzņēmējdarbību, attīstīt savu izskatu, un veidot savas grāmatas nelielo tirgus aģentūrām. Kaut arī liela aģentūra Ņujorkā var piedāvāt, lai virzītu savus izdevumus, aģentūras mazākos tirgos ir mazāk iespējams, ir resursi, lai finansētu jaunus modeļus. Tomēr, ja jums ir iespēja strādāt ar aģentūru mazāku tirgū, nav garām to. Mazie tirgus aģentūras var būt vērtīga savu karjeru.

Aģentūras var Advance Izdevumus, bet nekad Finanses

Kad esat pierakstījies aģentūrai, jūs tiekat uzskatīts neatkarīgs darbuzņēmējs. Jūs neesat aģentūras darbinieks. Jūsu pakalpojumi kā paraugs ir noslēdzis līgumu ar aģentūru. Būtībā, jums ir vienīgais īpašnieks savu biznesu. Tādēļ visi izdevumi, kas radušies būs jūsu atbildība. Tas nozīmē, ka ir gadījumi, kad aģentūra var būt gatavi, lai pārietu daži no šiem izdevumiem, lai iegūtu Jums sākusies. Kad sākat rezervējot darbus, aģentūra atskaitīs ko parādā viņiem no sava konta.

Pat tad, kad jūs sākat strādāt un grāmatu daudz darba vietu, jums būs notiekošās izdevumus, piemēram, jaunu Photoshoots, izdrukas par jūsu grāmatu, kurjeru, aģentūra tīmekļa maksas, aģentūru komisijas, ceļa izdevumus, tālsatiksmes telefona izmaksas uc Šie izdevumi nav unikāls jaunus modeļus-pat izveidoti supermodeles ir līdzīgas izmaksas laiku pa laikam. Tomēr tās būs (cerams) būs nelieli izdevumi, salīdzinot ar ienākumiem, jūs nopelnīt. Tāpat jāatceras, ka jebkura biznesa izdevumi būs nodokļu atskaitāms.

Katrs modelis un katrs aģentūra ir atšķirīgs

Kad runa ir par modelēšana startēšanas nodevas un izdevumus, ir svarīgi paturēt prātā, ka katrs modelis un katra aģentūra ir atšķirīgs. Ja jūs lūdza 100 veiksmīgus modeļus, kā viņi uzsāka, jūs, iespējams iegūt 100 dažādus stāstus. Daži var būt bija zināmas priekšrocības, ka jūs nevarat personīgi atkārtot, bet lielākā daļa no tiem, iespējams, nav. Lielākā daļa modeļu strādāja ļoti grūti iegūt, ja tie ir, un, saskaņojot to darba ētika, jūs varat tur nokļūt, kā arī.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *