Darba Kurināta pret nokniebties Off

Posted on

Darba Kurināta pret nokniebties Off

Jūs esat nesen zaudējis darbu. It īpaši, ja izbeigšana bija pārsteigums, jums var būt daudz jautājumu par savu situāciju. Bet tieši tagad, nav svarīgāks jautājums par šo: Tika jums atlaists – vai tad tu atlaisti?

Tiek atlaists un atlaisti ir divi atšķirīgi veidi, kā zaudēt savu pozīciju, un atšķirība var ietekmēt jūsu tiesības uz bezdarba, kā arī savu darbinieku atlasi perspektīvas nākotnē. Tādēļ tā ir laba ideja, lai būtu ļoti skaidrs, par precīzo raksturu jūsu pārtraukšanu, ja jūs zaudējat savu darbu.

Ja tas izklausās tā būtu viegli atšķirību izdarīt, tev taisnība: ideāli, jūsu iepriekšējā darba devējs būtu ļoti skaidri par dabu savas atdalīšanu no uzņēmuma. Bet, kā mēs zinām, reālā pasaule bieži tālu no ideāla.

Lūk, ko jums ir jāzina par atšķirībām tiek atlaists, un tiek atlaisti, un kā zināt, kur jūs stāvēt, ja jūs zaudējat savu darbu.

Ja darbinieks Fired

Darbinieks var tikt atlaists dažādu iemeslu dēļ. Iespējams, ka visizplatītākais iemesls tiek pārtraukta iemesls ir neapmierinošs sniegums uz darbu. Strādnieki varētu arī tikt atlaists par pārkāpumiem, kas neatbilst uzņēmuma standartiem, ņemot pārāk daudz laika off, bojāšanas uzņēmuma īpašumu, mulsinošu organizāciju publiski vai citādi nesekojot ar viņa darba līgumu.

Ja darbinieks tiek atlaists, nav cerības tikt rehired datumā nākotnē. Šis izbeigšanas veids nav īslaicīga, un ir saistīts ar darbinieka darbību vai uzvedību, nevis uz uzņēmuma finansiālo stāvokli.

Ja darbinieks ir atlaisti

Ja darbinieks tiek atlaisti, tā parasti nav nekāda sakara ar darbinieka personisko sniegumu. Atlaišanu notikt tad, ja uzņēmums veic pārstrukturēšanu vai sašaurināšanās, vai iet no uzņēmējdarbības. Dažos gadījumos, layoff var būt īslaicīgs, un darbinieks ir rehired kad ekonomika uzlabojas.

Piezīme: Dažos gadījumos, Atlaistie darbinieki var būt tiesības uz atlaišanas pabalstiem vai citu darbinieka pabalstu darba devējs sniedz. Parasti, kad darbinieki tiek atlaisti, viņi ir tiesības saņemt bezdarbnieka pabalstu.

Noteikt Nature Jūsu izbeigšana

Pirmā lieta, jums ir nepieciešams, lai noskaidrotu, kā tikko pārtraukta darbinieks, ir kā jūsu bijušais darba devējs būs raksturo jūsu atdalīšanu no uzņēmuma.

Ja jums ir pie-gribas darbinieku – un darbinieki vairumā valstu, ASV, ir – jūsu darba devējam nav pienākuma sniegt jums iemesls jūsu izbeigšanu. Bet tas joprojām ir piemērots jums uzdot viņiem, kā viņi būs skatiet pārtraukšanu, runājot par nākotnes darba devējiem un valsts bezdarba birojā.

Release of pretenzijai

Raksturīgi, ka darba devēji lūgs atlaistajiem darbiniekiem parakstīt darba atdalīšanas līgumu, reizēm (bet ne vienmēr) apmaiņā pret atlaišanas paketi.

Tas vienmēr ir laba ideja, lai ņemtu laiku, lai lasītu un apsvērt pirms parakstīšanas.

Svarīgi: Nelietojiet pierakstīties neko siltumu brīdi, uzreiz pēc mācību jūsu pārtraukšanu. Turklāt, tas bieži vien ir gudrs konsultēties nodarbinātības advokātu.

Kolekcionēšana Bezdarbs

Lai savāktu bezdarbs, jūs parasti nepieciešams, ir zaudējuši savu darbu, “vainas savu.” Cilvēki, kuri ir atlaisti, ir iespēja saņemt bezdarbu, jo viņi atstāja dēļ pārstrukturēšanas, nevis personīgo sniegumu.

Cilvēki, kuri tiek atlaisti, ir mazāka iespēja saņemt bezdarbu, jo viņi atstāja, jo ir problēmas ar savu personīgo sniegumu. Tomēr, ja atlaists darbinieks var apgalvot, ka to aktivizēšanas bija pamatots, vai nav saistīti ar sniegumu, viņš var pretendēt uz bezdarbu.

Padoms: Ja neesat pārliecināts, vai jums ir tiesības saņemt bezdarba, sazinieties ar savu valsts bezdarba birojā.

Zini savas tiesības

Ja jūs zaudējat savu darbu negaidīti, tas ir svarīgi zināt, kur jūs stāvēt. Jums var būt juridiski tiesīgs maksāt par neizmantoto laiku off, piemēram. Jūsu iepriekšējais darba devējs ir arī pateikt, ko gaidīt ziņā saņemt savu pēdējo paycheck, apgāšanās pensijas pabalsti, un piekļūt COBRA segumu.

Tas ir arī svarīgi zināt, vai jūsu atdalīšanu no uzņēmuma skaitās kā nelikumīgu izbeigšanu.

Svarīgi: Ja jums tika atlaists dažu diskriminējošu iemeslu dēļ lūdza izdarīt nelikumīgu darbību, vai arī tāpēc, ka jūs esat ziņotāju, jums var būt aizsargāti ar valsts, federālās vai līgumtiesībām. Konsultējieties nodarbinātības advokātu, lai iegūtu vairāk informācijas par jūsu konkrēto situāciju.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *