Īsā atlūgumu piemēri

Posted on

Īsā atlūgumu piemēri

Ko Jums vajadzētu darīt, ja jums ir nepieciešams atstāt darbu uz īsā? Kad jūs atteikties no darba, tas tiek uzskatīts par standartu, lai dotu savam darba devējam divas nedēļas iepriekš, pirms jūs atkāpties no savas pozīcijas. Jebkas mazāks nekā, vai tas ir viens nedēļas paziņojumu, pāris dienas iepriekš, vai arī atstājot uzreiz, tiek uzskatīts par īsu paziņojumu.

Pienācīgi paziņojot dos pārziņa laiku, lai plānotu savu izbraukšanas, sākt iznomāšanas procesu, un pārliecinieties, ka jūsu atbildība attiecas. Tas arī ļauj jums satīt pašreizējos projektus vai veikt pasākumus, lai pārsūtītu pienākumus kolēģim vai jūsu nomaiņu.

Kad jums ir nepieciešams atkāpties no amata ar īsu paziņojumu

Diemžēl, dažreiz tas vienkārši nav iespējams nodrošināt standarta divas nedēļas iepriekš. Varbūt jums ir personīgs avārijas vai darba apstākļi ir neciešami, un jums ir nekavējoties jāpamet. Jums var būt arī saņēmis darba piedāvājumu, un jaunais uzņēmums vēlas, lai jūs sāktu pareizo ceļu.

Svarīgi : Pārliecinieties, ka jūs apsvērt plusus un mīnusus atkāpšanos bez divas nedēļas iepriekš, pirms izlemt atstāt.
Jūsu darba devējs novērtēs tik daudz paziņojumu, kā jūs varat sniegt, tāpēc ļaujiet viņam vai viņai zināt, tiklīdz esat pārliecināts, ka jums būs prom.

Ja jums ir nepieciešams atkāpties ar īsu paziņojumu, pārskata paraugu atkāpšanās burtus. Viens no tiem ir formā biznesa vēstules. Otrs ir formā uz e-pastu.

Svinīgā Atkāpšanās vēstule Sample – īsā laikā

Jūsu vārds
Jūsu adrese
Jūsu Pilsēta, Valsts Zip Code
Jūsu tālruņa numurs
Jūsu e-pasts

Datums

Nosaukums
Nosaukums
Organizācija
Adrese
Pilsēta, Valsts Zip Code

Cienījamie Mr./Ms. Uzvārds:

Lūdzu, pieņemiet šo vēstuli kā oficiālu paziņojumu, ka es esmu atkāpjas no savas pozīcijas ar ABCD Company piektdien, 9. augustā, 2019. gadā es saprotu, ka paziņojums divas nedēļas ir standarts; Tomēr, personiskie apstākļi prasa, lai es atstāju savu nostāju šajā uzņēmumā ar šīs nedēļas beigām.

Es esmu priecīgs sniegt jebkādu palīdzību, ko es varu šajā pārejas laikā.

Paldies par iespējām profesionālajā un personīgajā attīstībā, ka jums ir sniegti mani pēdējo piecu gadu laikā.

Man patika šīs aģentūras un novērtējam atbalstu sniedza man manas īpašumtiesībām ar uzņēmumu laikā.

Ar cieņu,

Jūsu paraksts  (cietā kopija burts)

Jūsu atšifrējums

Atlūgumu Writing Tips

Jūs varat pateikt savu vadītāju, ka jums ir atmest personīgi, pa tālruni vai e-pastu. Ja iespējams, stāsta savu vadītājs personīgi vispirms ir ideāls. Tomēr, atkarībā no tā, kā jūs izvēlaties, tā ir laba ideja, lai pēc tam uzrakstīt par atkāpšanos oficiālu vēstuli, ka uzņēmums var pievienot savu darbinieku failu.

Šeit ir dažas stratēģijas, kas jāpatur prātā, kad jūs rakstāt par atkāpšanos:

Rakstiet IT biznesa vēstules Formāts:  Tā kā šī ir oficiāla vēstule, kas dosies uz savu darbinieku failu, jums jāievēro uzņēmējdarbības vēstuli formatējumu noteikumus. Augšējā kreisajā stūrī vēstuli, norādot savu kontaktinformāciju, datumu, un jūsu darba devēja kontaktinformāciju. Beidziet vēstuli ar savu roku rakstīta paraksta un jūsu ierakstīto vārdu zem tā.

Norādiet datums atkāpšanās:  pirmajā daļā, norāda datumu, kurā jums tiks atstājot savu darbu. Tas ir vissvarīgākais gabals informāciju Jūsu vēstuli, tāpēc jums vajadzētu iekļaut to pēc iespējas ātrāk vēstulē.

Keep It Short:  Vai nav justies kā jums ir nepieciešams, lai nodrošinātu milzīgu detalizēti. Vissvarīgākais ir pieminēt pēdējo dienu birojā.

Paskaidrojiet kāpēc jūs aizejat – Ja nepieciešams:  Ja jūs savam priekšniekam, kāpēc jūs atstāj tik ātri? Tas ir atkarīgs no jūsu iemesls – ja jūs sniedzat īsu paziņojumu, jo jūs neapmierina pie darba vai nepatīk jūsu vadītājs vai kolēģi, nav dalīties šo informāciju. Tomēr, ja pastāv ārpus apstākļi, piemēram, veselības krīzes, daloties jūsu iemesli var palīdzēt jūsu darba devējs justies simpātisks. Atcerieties, kad vien iespējams, tas ir labākais, lai izvairītos no dedzināšana tilti darbavietā. Tomēr atkal, saglabāt savu vēstuli īss – jums nav nepieciešams iedziļināties visās maz informācija.

Say Paldies:  Tādā pašā garā beidzas jūsu attiecības ar savu darba devēju par labas attiecības, izteikt savu pateicību par iespējām esat bijusi stāvoklī. Pat ja jums nav bijusi vislielākā pieredzi uzņēmumā, īss “paldies”, bieži vien ir daudz appreciated.

Piedāvāt Palīdzība pārejas laikā (pēc izvēles):  Sniegt palīdzību pārejas periodā nav nepieciešama, bet ir kopīgs pieklājīgi pagarināt. Tomēr, ja jūsu personīgie apstākļi neļaus jums palīdzot jebkādā veidā, jums nav nepieciešams, lai iekļautu šo.

Korektūru un Edit:  Noteikti rūpīgi izlasīt jūsu vēstuli, pirms tā nosūtīšanas. Meklējiet iespējamās pareizrakstības vai gramatikas kļūdas. Apsveriet lūdzot draugu vai ģimenes locekli, lai izlasītu pār vēstuli, kā arī. Atcerieties, ka jūs vēlaties atstāt pozitīvu iespaidu uz sabiedrību – labi uzrakstīts, labi edited demisija vēstule palīdzēs jums darīt.

E Atkāpšanās vēstule Sample – īsā laikā

Temats: Atkāpšanās Efektīvs 2 augusts 2019

Cienījamie Bob,

Lūdzu, pieņemiet šo vēstuli kā manu atkāpšanos no ABC Company. Diemžēl, veselības stāvokļa dēļ, man nespēs sniegt standarta paziņojumu divas nedēļas. Mana pēdējā diena uzņēmumā būs šī piektdiena augusts 2, 2019.

Es atvainojos par īsu brīdinājuma. Man patika strādāt kopā ārkārtīgi, un ir iemācījušies tik daudz no sava vadība. Lūdzu, ļaujiet man zināt, ko es varu darīt tuvākajās dienās, lai palīdzētu atvieglot pāreju.

Paldies par sapratni.

Ar cieņu,

Samuel

Atkāpšanās pasts Writing Tips

Jūs varat arī izvēlēties nosūtīt savu atkāpšanās paziņojumu pa e-pastu. Tas ir īpaši laba ideja, ja jums ir, lai brīdinātu savu darba devēju savu demisiju, cik drīz vien iespējams. Pat ja jūs atkāpjas pa e-pastu, lai gan, jūs varētu apsvērt nosūtot pēcpārbaudes vēstuli pa pastu savu darbinieku failu.

Lasiet tālāk, lai dažus padomus par to, kā nosūtīt e-pasta ziņojumu:

Izmantojiet Notīrīt Subject Line:  Objekts līnija ir skaidri paust savu mērķi rakstīšanai, lai jūsu darba devējs lasa to uzreiz. Jūs varētu arī savu vārdu, kā arī. Piemēram, jūsu objekts līnija varētu lasīt “Vārds Uzvārds – izstāšanās,” vai “Vārds Uzvārds -. Atkāpšanos MonthDay, 20XX”

Keep It īss. Tāpat kā atkāpšanās vēstuli, jūs vēlaties, lai saglabātu savu e-pastu īss. Vienkārši norādīt, ka esat atkāpjas, ietver datumu esat pārtraukšanu un pievienojiet īsu paldies un piedāvājumu palīdzības pāreju (ja iespējams) laikā.

Edit, Edit, Edit:  Cilvēki mēdz aizmirst korektūru e-pastus tādā pašā veidā, tie būtu rakstisku vēstuli. Tāpat kā atkāpšanās vēstuli, pārliecinieties, lai izlasītu caur jūsu e-pastu par jebkuru pareizrakstības vai gramatikas kļūdas. Tāpat pārliecinieties, ka fonts ir pietiekami liela un viegli lasīt.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *