Formatēšana Tips Jūsu Curriculum Vitae (CV)

Posted on

Formatēšana Tips Jūsu Curriculum Vitae (CV)

Vai jums ir nepieciešams, lai rakstītu curriculum vitae? Curriculum vitae, pazīstams kā CV, ir alternatīva rakstot CV, lai pieteiktos darbā. CV visbiežāk izmanto akadēmiskajām aprindām, pētniecības un medicīnā – nemaz nerunājot par lielāko daļu darbu ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm.

Kamēr atsākt parasti tikai divas lappuses garumā, CV ir detalizētāks un tāpēc ilgāk, bieži vien satur vairāk informācijas par akadēmisko sasniegumu, nevis atsākt. CV mainīties atkarībā no savā jomā un pieredzi, bet ir vairāki vispārējo formu un stila vadlīnijas, jūs varat sekot, veidojot CV. Ir arī atsevišķas sadaļas lielākā daļa cilvēku, ieskaitot viņu CV.

Ja jūs plānojat izmantot papīra kopiju CV, pārliecinieties izdrukāt to uz augstas kvalitātes atsākt papīru. Izmantojot papīru, kas ir labākas kvalitātes palīdz attēlot savu profesionalitāti.

Uzziniet, kā formatēt savu curriculum vitae un ko iekļaut. Pārskatīt CV padomus un izmantot formātu piemēru kā veidni savā CV.

Curriculum Vitae Formāts piemērs

Jūsu Kontaktinformācija
Vārds
Adrese
Tālrunis
Cell Phone
pasts

Izvēles Personīgā informācija
Šī informācija netiek iekļauta ASV CV. To var pieprasīt arī citās valstīs.
Dzimšanas datums
Dzimšanas vieta
Pilsonība
Visa Statuss
Dzimumu
ģimenes stāvoklis
laulātā Nosaukums
bērniem

Nodarbinātības Vēsture
saraksts hronoloģiskā secībā, ietver pozīciju detaļas un datumus.
Darba Vēsture
akadēmiskie amati
Pētniecība un mācības

Izglītība
Iekļaut datumus, lielie, un informāciju par grādiem, apmācību un sertifikāciju.
Post-Doktorantūras Training
Graduate School
University
vidusskola (atkarībā no valsts)

Profesionālās kvalifikācijas
sertifikāciju un Akreditācija

Datorprasmes

apbalvojumi

Publikācijas

Grāmatas

Profesionālās Dalība

Intereses

Curriculum Vitae formatēšana Quick padomi

CV Garums: Kaut atsāk parasti ir viens lapas garš, vairums CV ir vismaz divas lappuses garš, un bieži vien ir daudz ilgāks.

Fontu izvēle un Fonta lielums: Nav nepieciešams izmantot grezni fontus, kas ir grūti lasīt; Times New Roman, Arial, Calibri vai fonti, piemēram, tie ir vislabāk. Jūsu fonta izmērs ir starp 10 un 12 punkti, taču savu vārdu un sadaļu virsraksti var būt nedaudz lielāka un / vai izcelti.

Formāts: Tomēr jums izlemt organizēt sadaļām savu CV, pārliecinieties, lai saglabātu katru sadaļu uniformu. Piemēram, ja jūs nodot nosaukumu vienas organizācijas kursīvā, katrs organizācijas nosaukumu jābūt slīprakstā. Ja jūs iekļaut teikumu vai divus par saviem sasniegumiem konkrētu pozīciju, sadraudzību, uc, veikt sarakstu ar aizzīmēm katras sasniegums. Tas saglabās savu CV organizēta un viegli lasīt.

Precizitāte: Noteikti rediģētu CV, pirms tā nosūtīšanas. Pārbaudiet pareizrakstību, gramatika laiki, uzņēmumu nosaukumus, un cilvēkiem, uc

Ko Iekļaut Jūsu CV

Ne visi CV izskatās vienādi. Jūs varat izvēlēties, lai iekļautu tikai dažas no šīm sadaļām, jo ​​citas neattiecas uz jūsu fona vai savā nozarē. Iekļaut ko, šķiet piemērots jūsu jomā specialitātē.

Piezīme : Jūsu CV ir atšķirīgs stils un saturs, pamatojoties uz stāvokli un organizāciju jūs piesakāties uz.

Kontaktinformācija: augšpusē savu CV, norādot savu vārdu un kontaktinformāciju (adresi, tālruņa numuru, e-pasta adresi, utt). Ārpus ASV, daudzi CV ietvert vēl personisko informāciju, piemēram, dzimums, dzimšanas datums, ģimenes stāvokli, un pat vārdi bērniem. Ja jūs piesakāties uz darbu ārpus ASV, nav nepieciešams iekļaut šo informāciju.

Izglītība: Tas var ietvert koledža un studijas. Iekļaujiet skola piedalījās, datumus studiju un grādu saņēmis.

Apbalvojumi: Jūtieties brīvi sarakstu jūsu prāvesta sarakstu kopvērtējumā nodaļu balvas, stipendijas, stipendijas, un dalības jebkurā apbalvojumus apvienībām.

Darbs / Disertācija: Iekļaut jūsu darbs vai disertācija nosaukumu. Varat arī iekļaut īsu teikumu vai divas jūsu papīra, un / vai nosaukumu jūsu konsultants.

Pētījumi Pieredze: Saraksts jebkura pētnieciskā pieredze jums ir arī vieta, kur jūs strādājāt, kad un ar ko. Iekļaujiet publikācijas izriet no pētījuma.

Darba pieredze: Saraksts atbilstoša darba pieredze, ieskaitot ne-akadēmisko darbu, kas, jūsuprāt, nav saistīta. Uzskaitiet darba devēju, stāvokli un datumus nodarbinātības. Iekļaut īsu sarakstu ar saviem pienākumiem un / vai sasniegumiem.

Mācību Pieredze: Uzskaitiet visus mācību vietas ir turēti. Iekļaujiet skolu, kursu nosaukumu, un pusgadu. Jums var būt arī jebkuru citu attiecīgu apmācību vai grupas līdera pieredzi.

Prasmes: Saraksts visus attiecīgos prasmes vēl neesat minēti tik tālu, piemēram, valodu prasmes, datorprasmes, administratīvās prasmes, uc

Publikācijas un prezentācijas: Saraksts jebkuras publikācijas jūs esat uzrakstījis, līdzautorībā vai sekmējuši. Iekļaut visu nepieciešamo bibliogrāfisko informāciju. Jums vajadzētu iekļaut arī jebkuru gabalu jūs pašlaik strādā. Iekļaut dokumentus jūs uzstādam konferencēs un / vai apvienības: sarakstu nosaukums papīra, konferences nosaukumu un atrašanās vietu, un datumu.

Profesionālās Dalība: Saraksts jebkādas profesionālās asociācijas, kurai pieder. Ja esat valdes loceklis asociācijas, norādiet savu titulu.

Ārpusskolas aktivitātes: Iekļaujiet brīvprātīgo vai pakalpojumu paveikto darbu, kā arī jebkurus klubi vai organizācijas, kurai ir piederējis. Jūs varat iekļaut arī kādu studēt ārzemēs pieredzi šeit, ja jums nav jau minēts tiem.

Domāšana caur savu CV

Esi pārliecināts, ka CV ir pareizā izvēle Jums: Atkarībā no darba atvēršanu un jūsu darba vēsturi, CV var vai nevar būt labākais veids, kā izcelt savas prasmes un pieredzi. Piemēram, ja jūsu pieredze ietilptu vienā lapā, atsākt var būt labāka izvēle.

Pārskatiet paraugu Curriculum Vitae Pirms Writing: Ja jūs uzsākat savu CV no nulles, pārskata Curriculum Vitae paraugus pirmā un izmantot veidni strukturēt savu rakstīšanu. Noteikti personalizētu jūsu CV, lai atspoguļotu jūsu unikālo pieredzi un kvalifikāciju.

Uzrakstiet Custom Curriculum Vitae par katru darbu atvēršana : Jā, tas aizņem vairāk laika, nekā vienkārši nosūtot generic CV – bet tas ir tā vērts. Ierakstiet pielāgotu CV izceļot prasmes un darba pieredzi, kas padara jūs ideāls piemērots lomu, un jums uzlabot jūsu izredzes iegūt interviju.

Curriculum Vitae Example

EMILY WILLIAMS
42 Oak Drive, Center City, Indiana, 46278
Tālrunis: 555-555-5555
Cell: 555-666-6666
email@email.com

IZGLĪTĪBA

Ph.D. , Vēsture, universitāte Center City, 2018
Disertācijas: “Ceļošana Rietumus: A History no dzelzceļa, 1850-1900”
Disertācijas Advisors: William James (pirmais lasītājs), Tatiana Ayole (otrais lasītājs)

MA , Vēsture, universitāte Center City, 2015
Disertācijas: “Zelta Vārpa: No Railroads rūpniecības revolūcijas loma”
Promocijas Advisor: John Murray

BA, amerikāņu pētījumi, Rogers koledža, 2010
Beidzis Summa Cum Laude

Apbalvojumi

Best Disertācija balva Universitātes Center City, 2018
Saņemtā balvu par labāko disertācija humanitārajās. Trīs balvas tiek dota katru gadu Ph.D. absolventu humanitārajās, eksaktajās dabaszinātnēs un sociālajās un uzvedības zinātnēs.

James Doe balva Universitātes Center City, 2017.
dota maģistrantūras students, kurš nopelnījis augstāko VIN savā skolā.

Phi Beta Kappa, Uzaicināti Junior Year pie Rogers koledža, 2009

Prāvesta saraksts, Rogers koledža, 2007-2010

PUBLIKĀCIJAS

“Par Railroad loma attīstībā Filadelfijas, 1840-1860.” Vēstneša Amerikāņu Vēstures un tehnoloģiju 71. sējums, nav 8 (Spring 2018)… 88-101.

“Grāmatu apskats:. Michael Weston ‘s Travels ar Filadelfijas” Philadelphia History Journal. Vol. 71, ne 2 (Fall 2017. gadu): 121-123.

pedagoģiskā darba pieredze

Instruktors Universitātes Center City, 2016-2018

  •  American History, 1865-Present
  •  Vēsture tehnoloģijas

Mācību asistents, universitāte Center City, 2014-2016

  • Pasaules vēsture
  • Popular Culture Amerikā

Konferences referāti

“Par Easton Railroad Company Rise.” History of America konferenci. Filadelfija, PA, 2018.

“Dzelzceļš amerikāņu literatūrā.” American Dzelzceļa vēstures konference. Trenton, NJ, 2017.

profesionālu apkalpošanu

Prezidents Universitātes centra City absolvente asociācijas, 20XX
konferences rīkotājiem, Graduate vēstures konference, universitātes Center City, 20XX

SABIEDRISKAIS DARBS

Līdzorganizators, Center City rūpējas, University of Center City Outreach programma, 20XX

profesionālo piederību

Amerikāņu Vēsturnieki organizēšana
organizēšana amerikāņu tehnoloģijas

Valodas

Angļu: Dzimtā valoda
Spāņu: Fluent, Advanced lasīšana un rakstīšana
Mandarin: Novice skaļrunis

DATORPRASMES

Microsoft Office, WordPress, Google Analytics, Social Media

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *