Ko jūs varat darīt ar izglītības grāds? Alternatīvie Karjera Par Izglītības Major

Posted on

Ko jūs varat darīt ar izglītības grāds?  Alternatīvie Karjera Par Izglītības Major

Bakalaura grāds izglītībā sagatavos jums par darbu kā pamata vai vidusskolas skolotāju. Ko Jums vajadzētu darīt, tomēr, ja, pabeidzot savu grādu izlemjat jūs nevēlaties, lai mācītu bērnus galu galā. Vai varbūt esat pavadījis gadus klasē un vēlas mainīt karjeru.

Varbūt izvēle nebija pat jums. Mainītu profesiju, var būt jūsu vienīgā reālā iespēja, ja jūs nevarat saņemt darbu skolā vai tika atlaisti sakarā ar sarūkošo skolu budžetiem. Jūsu skolotāja alga var būt pārāk mazs vai arī jums var būt nepieciešams izmantot pārāk daudz no tā, lai nopirktu klases preces saviem skolēniem.

Par laimi, jūsu apmācība izglītības mažorā sagatavots jums par citiem karjerai. Lūk ieskats vairākām iespējām. Dažas no šīm profesijām var būt nepieciešama papildu apmācība vai pat uzlabotas grādu.

bibliotekārs

Bibliotekāri strādā valsts, akadēmiskajām, tiesību, medicīnas un biznesa bibliotēkām. Daudziem ir darba pamatskolas un vidusskolas mediju centru. Bibliotekāri atlasīt un organizēt materiālus, tostarp drukas un elektroniskajiem resursiem un uzdot studentus un patrons to izmantošanu.

Jums būs nepieciešams maģistra grāds Bibliotēkzinātnes (MLS), ja vēlaties kļūt par bibliotekārs. Bakalaura grādu, piemēram, jūsu grādu izglītībā, ir nepieciešams, lai uzņemšanas absolvents skolā. Pēc tam, kad uzņemti bibliotēku zinātnes programmu, jūs varat specializēties skolu medijos, jo tas būtu piemēroti jūsu fona izglītībā. Dažas valstis pieprasa skolas mediju speciālisti, kas parasti sauc par skolu bibliotekāriem, lai arī sertificēti skolotāji.

Ja jūs nevēlaties strādāt skolā, vai arī kopā ar bērniem uz šo jautājumu, jums vajadzētu izvēlēties citu specialitāti. Apsveriet, jurisprudencē, medicīnā vai biznesa bibliotēku, bet noteikti apturēt prom no valsts bibliotēkās.

Rakstnieks vai redaktors

Rakstnieku izveidot materiālu drukāto un tiešsaistes plašsaziņas līdzekļos, bet redaktori izvēlēties kādu saturu publicēt un sniegt atsauksmes par to. Lai būtu rakstnieks, jums ir jābūt iespējai izteikt sevi labi mutiski. Redaktori ir jāzina, kā vadīt rakstniekus, skaidrojot uzdevumus un sniedzot konstruktīvu kritiku.

Savas prasmes kā apmācīts pedagogs palīdzēs jums gūt panākumus abās šajās profesijās. Jūs zināt, kā nodot sarežģītu informāciju, un ir pielāgojušies sniegt atgriezenisko saiti. Jums ir arī radošs, kā vēl jūs atradīsiet miljons un vienu veidu, kā efektīvi izskaidrot to pašu koncepciju dažādām studentiem. Ja jūs mācāt, ir mācījuši, vai arī apmācību konkrētu tēmu, piemēram, zinātnes un vēstures, var specializēties šajā tēmā kā rakstnieks vai redaktors.

Jums var būt izdarīts diezgan mazliet rakstīšanas, koledžā vai absolvents skolā, bet kārtīgi jāapdomā, veikt dažas profesionālās rakstīšanas nodarbības vienalga. Tie palīdzēs jums pilnveidot savas prasmes.

pārvaldnieks

Vadītāji pārraudzīt citus darbiniekus dažādās profesijās. Ne visi ir izgriezt šo karjeru, bet tie, kas ir jābūt labi deleģēt darbu citiem, vērtējot rezultātus, sniedzot konstruktīvu atgriezenisko saiti, nosakot savu personīgo sajūtu malā, pieņemot lēmumus, un saka nē, ja nepieciešams. Izklausās darba apraksta skolotāja!

Ja jūs vēlaties doties atpakaļ uz skolu mācīties vadību, meklēt darbu, kas nav nepieciešama grādu šo tēmu. Kaut vadītāji bieži vien ir nepieciešams bakalaura grāds, tā var nav jābūt konkrētā mažorā.

Textbook un Mācību materiāli Tirdzniecības pārstāvja

Ikviens, kuram ir kādreiz mēģinājis pārliecināt bērnu darīt kaut ko viņš vai viņa nevēlas to darīt, var pārliecināties, ka tas nav viegls uzdevums. Taču skolotāji darīt katru dienu. Tiem jābūt ļoti pārliecinošs, varbūt pat tik daudz, kā pārdevējam.

Apvienot šo prasmi ar savu pieredzi gan kā pedagogs pārdot grāmatas un mācību materiālus. Izglītības majors un skolotāji var pat izmantot savu priekšmetu zināšanas, lai pārdotu dažus produktus. Bez tam, pieredzējuši pasniedzēji zina, cik skolu sistēmas darbību un var izmantot to savā labā. Viens no vērtīgākajiem prasmes pārdošanas reps nepieciešams, ir spēja izveidot rapport ar saviem klientiem. Tas ir maz ticams, ka tas būs problēma, ņemot vērā kopējo fonu jūs varētu dalīties ar jums.

Nav formālas izglītības prasības šajā karjerā, lai gan daži darba devēji dod priekšroku darba kandidātus, kuriem ir bakalaura grāds. Jūs atbilstat ka noteikums.

Norādījumi konsultants

Vai jums patīk strādāt ar bērniem, bet ir bijis pietiekami daudz būt klasē? Karjera skolas vadlīnijas varētu būt labs risinājums. Karjeras konsultanti palīdz studentiem ar jebkuru skolu saistītiem jautājumiem, tie ir arī izvēlēties nodarbības, kas nodarbojas ar akadēmisko grūtībām un sociālajām problēmām, un piemērojot uz koledžu.

Bakalaura grāds izglītībā, it īpaši, ja tu seko to ar skopoties strādā skolā, sniegs lielisku fonu šajā profesijā. Jums būs nepieciešama arī, lai nopelnītu maģistra grādu skolas konsultācijas.

Mācību koordinators

Mācību koordinatori izstrādā mācību programma skolu sistēmu un palīdz skolotājiem attīstīt jaunas stratēģijas un metodes. Šī karjera ir labs kāds, kas vēlas turpināt ietekmēt bērnu izglītību, bet dod priekšroku nav tieša kontakta ar tiem.

Visi darba devēji pieprasa maģistra grādu mācību programmā un vai saistītā studiju jomā. Jums būs nepieciešama arī, lai būtu vai nu skolotājas vai izglītība administratora atļauju, atkarībā no prasībām savā valstī.

Mācību un attīstības speciālists vai vadītājs

Mācību un attīstības speciālisti izstrādāt un īstenot mācību programmas uzņēmumu darbiniekiem. Mācību un attīstības vadītāji, kuri pārrauga to, plānu, koordinēt un tieši šo programmu. Viņu mērķis ir uzlabot darbinieku prasmes un zināšanas, un, savukārt, veiktspēju.

Kā skolotājs vai kāds, kurš ir apmācīts, lai kļūtu par vienu, savu spēju sniegt norādījumus un noteikt mācīšanas stratēģijas, kas ir piemērots dažādām situācijām un tēmām, ir ļoti izdevīga šajā profesijā. Izcilas komunikācijas un laika vadības prasmes honed laikā savu laiku klasē, var arī palīdzēt jums gūt panākumus.

Lielākā daļa darbu ir nepieciešams bakalaura grādu, bet daži darba devēji tikai darbā kandidātus, kuriem ir maģistra grāds. Jūs varat beef up savu fonu, veicot dažas biznesa klases, kā arī kursus mācību dizains.

Mācību Designer

Mācību dizaineri izstrādā tehnoloģiju balstītu kursus un citus izglītojošus produktus. Tās palīdz fakultāte iekļaut mācību tehnoloģiju savās klasēs. Mācību dizaineri bieži attīstīt tālmācības kursus, piemēram, tiem, kas atzīti par Udemy.

Kamēr jūsu apmācību nodrošina jūs ar iespēju uzdot citiem, jums ir arī pieredze darbā ar tehnoloģijām klasē. Jums būs nepieciešams, lai uzzinātu, kā izmantot savas prasmes, kā pedagogs attīstībai tehnoloģiju balstītas izglītības programmām. Meklējiet sertifikātu programmas vai maģistra un doktora programmas mācību dizains.

Veselības pedagogu

Veselības pedagogi māca cilvēkiem dzīvot veselīgu dzīvesveidu. Viņi strādā elementāru, vidū, un vidusskolās, bet, ja jums vairs plānojat strādāt šajā vidē, ir arī darba vietu veselības aprūpes iestādēs.

Jūsu spēja nodrošināt apmācību un pierādīta saskarsmes, verbālu paziņojumu, un klausīšanās prasmes darīt labu pamatu, kam veiksmīgu karjeru kā veselības pedagogs. Tagad viss, kas jums jādara, ir uzzināt par sabiedrības veselību, ko jūs varat paveikt, nopelnot maģistra grādu sabiedrības, valsts vai skolas veselības izglītību.

Pieaugušo lasīt un rakstīt prasmes vai GED Skolotājs

Kaut arī mācību bērniem nav daļa no jūsu nākotnes plāniem, tas ne vienmēr nozīmē, ka jūs nevēlaties turpināt būt pedagogs. Pieaugušie, kuru plānos ietilpst nopelnot GED (vispārējā izglītības attīstība) arī ir kvalificēti skolotāji uzdot tos pamata lasīšanas, rakstīšanas un matemātikas prasmes. Cilvēki, kuri ir jauni, ASV, ir nepieciešams cilvēkus iemācīt viņiem būtiskas angļu valodas prasmes.

Licencēšanas prasības ESL (angļu valodas kā otrās valodas), pieaugušo lasītprasmes vai GED skolotāji var atšķirties atkarībā no valsts. Daži prasa, kā minimums, bakalaura grāds izglītībā, kamēr citās maģistra grāds ir obligāta.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *