Karjäär võimalused Side Degree Grads kaaluda

Posted on

Karjäär võimalused Side Degree Grads kaaluda


Kui te lummatud, kuidas sa võiksid mõjutada, meelelahutuslikus ja teavitada teisi luues parim võimalik meediasisu publikule, side- suur võib olla teie jaoks õige. Side suur katted paljude teadusharude, sealhulgas   reklaamturundusavalikud suhted , ajakirjanduse , ringhäälingmedia , ja film .

Oskused Communications Major Õpi

Communications suurtootjate õppida, kuidas hinnata vajadusi ja eelistusi lugejad, vaatajad ja kuulajad. Nad on loovust uuenduslike strateegiate väljatöötamiseks edasitoimetamiseks oma sõnumeid. Communications suurtootjate õppida kirjutada tõhusalt paljudes eri transpordiliikide, sealhulgas loominguline, veenev, kirjeldava ja ajakirjandusliku stiili. Samuti teostada võime integreerida pildid, video ja heli side nad loovad.

Õpilased, kes suurte side õppida kavandada, korraldada ja teostada projekte, programme ja üritusi. Nad peavad olema tähelepanelik detail, kuid samal ajal mõista üldpilti. Kuna kommunikatsioon projektid on sageli kritiseeritud ja ebaedu, side peamiste äriühingute õppida talu kriitiline hinnang oma töö ja tulla toime vähem-kui-edukate ettevõtmiste.

Lõplik otsus selle kohta, karjääri pärast suurt erinevad nagu side mõjutada oma isiklike huvidega, oskused ja väärtused, kuid siin on mõned paljutõotav võimalusi oma tasu.

Karjäär võimalused Side Majors

Vaadake mõned parimad töövõimalused side peamiste äriühingute koos oskusi, mida on vaja saada tööle.

1. avalike suhete spetsialistid

Erinevad organisatsioonid on mures, kuidas nad tajuvad avalikkusele. Communications suurtootjate on hästi positsioneeritud, et mõelda strateegiliselt, kuidas mõjutada avaliku arvamuse meedia vahendusel. PR spetsialistid kirjutada pressiteateid, korraldada pressikonverentse, ja muid üritusi ja veenda meedia, et lugusid organisatsioon on ajakirjandusliku väärtus.

Mõned avalike suhete esindajad töötavad avalike suhete, turunduse ja reklaami agentuurid, mis teenust nimekirja, erinevate klientidega. Teised tööd otse ettevõtete, valitsusasutuste ja mittetulundusühingute side osakonnad, et saada õigus kirjad nende tööandja.

Palk ja Töö Outlook: Bureau of Labor Statistics (BLS) hinnangul , et avalike suhete spetsialistid teenitud keskmiselt $ 59.300 aasta maist 2017. Vastavalt BLS, tööhõive avalike suhete spetsialist laiendada 9% läbi 2026: umbes nii kiiresti kui keskmine kõikide erialade.

2. Kohtumine / Üritusekorraldaja

Edukas sündmused nõuavad mõjuv teema ja tõhus edendamine, et meelitada elujõuline rühm osalejaid. Communications suurtootjate soodsalt paigutatud hinnata huvides tarbijarühmad, kutseorganisatsioonide liikmed ja huvigruppide ja pakendada sündmused ahvatlev viisil. Neil on üksikasjalikult orientatsiooni ja organisatsioonilised oskused mõelda läbi protsessi ja kaaluda kõiki vajadusi saatejuhid ja osalejaid.

Sündmus planeerijad saavad puuduta avaliku esinemise oskusi arendada oma side uuringud teha teadaanded ja tutvustada kõnelejate programmid. Nende kirjutamise oskused aitavad neil koostada pressiteateid, kirjutada kirjelduse ja elulood sündmuse kirjanduse ja luua online-sisu kohta koosolekutel.

Palk ja Töö Outlook: Kohtumine ja ürituste korraldajad teenisid keskmiselt $ 48.230 aasta maist 2017 vastavalt BLS . BLS projektide kasv 11% läbi 2026 tööhõive Koosoleku- ja ürituste korraldajad, et kiirem keskmise kursi kõik ametid.

3. Kolledži ja Arendusametnikud

Vilistlased ametnikud hinnata vajadusi erinevate vilistlased rühmade ja kava sündmused nagu kokkutulekud, võrgustike vastuvõttude ja ühiskondlike sündmuste säilitada vilistlased ühendused oma alma materi.

Arendusametnikud õppida võimalikele doonoritele ja esitada aspekte kolledži, mis vastavad huvid eelkõige üksikisikutele.

Võime side peamiste äriühingute luua hoolikalt sõnastatud ja lakooniline kirjalikud teated aitab arengule ametnik teha oma kohad tõhusalt. Arengu ja vilistlased ametnikud peavad mõlemad kasutama suurt sotsiaalset finesse suhtlemisse vilistlased, lapsevanemad ja teised potentsiaalsed doonorid.

Palk: Tõepoolest hinnangul , et enamus vilistlased ja arengu ametnikud teenivad vahemikus $ 55.100 ja $ 80.000.

4. Meediaplaneerija

Meedia rajamisel tuleb mõista web surfing, vaatad, lugemine ja kuulamine kalduvustele tarbijate et valida sobivaimad meediaväljaannete reklaamikampaania.

Communications peamised äriühingud on üheselt kvalifitseeritud uurida, kuidas demograafilised rühmad tarbivad meediat, et nad saaksid näha optimaalne paigutamine reklaame jooksul televisiooni / raadio programme, veebisaite ja artikleid ajakirjades ja ajalehtedes.

Meedia planeerijad ka puudutada esitlus ja kirjutamisoskust arendada kommunikatsiooni uuringuid, kui nad pigi oma plaane reklaami kolleegid ja juhid.

Palk: Payscale hinnangul meediaplaneerijatele teenida keskmiselt $ 48.830.

5. sotsiaalmeedia juht

Sotsiaalne meedia on kõike inimestega suheldes huvi. See ei ole üllatav, et side peamiste äriühingute, kes on koolitatud analüüsida mustreid kommunikatsioon, on hästi kvalifitseeritud, et aidata organisatsioone võimendada nende margid jooksul sotsiaalse meedia.

Sotsiaalne meedia juhid peavad olema hea kirjanikud, et sõnumites oma organisatsiooni, mis meeldib külastajatest meediaväljaannete nagu Facebook, LinkedIn ja Twitter. Samuti peab neil olema veenev võimeid ja esitlemise oskused pigi oma plaanidest töötajad ja veenda kolleege ja kliente aidata iseloomustused ja muu sisu online.

Palk ja Töö Outlook: Payscale hinnangul , et keskmine palk sotsiaalse meedia juhid on $ 49.290.

6. Inimressursside Spetsialist

Personalikulud spetsialistid vastutavad side-intensiivse funktsioone organisatsioonide, sealhulgas töötajate värbamisel, orienteerub uute töötajate koolitusprogrammide väljatöötamisel, edasitoimetamiseks poliitika personal harida töötajaid kasu ning luua töötaja infolehti.

HR personali kasutada avaliku esinemise oskusi, et teha ettekandeid praegustele / tulevastele töötajatele ja kirjutamisoskust luua töötaja käsiraamatute, kirjutada veebi sisu ja toota värbamise kirjanduses. Nad kasutavad verbaalse suhtlemisoskuse harinud side suur kaitsja / nõu töötajate ja intervjuu kandidaadid töökohti.

Palk ja Töö Outlook: BLS hinnanguliselt , et keskmine palk inimressursside spetsialist seisuga mai 2017 oli $ 60.350. BLS eeldatakse, et töökohtade valdkonnas kasvaks 7% läbi 2026 umbes nii kiiresti kui keskmine kõikide ametite.

7. Business Reporter

Leviku finants- ja äri meedia on avanud võimalusi side peamiste äriühingute huvi Äri ja rahandus. Business ajakirjanikele puuduta ajakirjandusliku kirjalikult oskusi katmiseks arenguid ettevõtetele, tööstusele ja majandusele üldiselt veebilehtedel, telejaamade, ajalehtede ja ajakirjade. Nad peavad suutma edasi äriteabe mõistetavas keeles üldsusele.

Selleks, et katta lugusid, äri reporterid kasutada suhtlemisoskus poolt välja töötatud side suuremate kasvatada suhteid äri siseringi. Nad peavad olema veenev võime veenda toimetajad umbes elujõulisust oma ideid artikleid.

Palk: Payscale hinnangul , et äri ajakirjanikele teenida keskmiselt $ 45,500.

8. Tervis Educator

Tervis haridustöötajad hinnata tervisega seotud probleeme ja vajadusi sihtrühma ja sõnastada programme, et tegeleda nende küsimustega. Põhikomponendiks oma töö mõistmist hoiakud ja arusaamad oma valijate seoses tervise probleeme. Nad peavad välja töötama ja praegu ja seminarid on suunatud poole oma publikule. Tervis haridustöötajad toota veebisisu ja kirjandus, mis meeldib nende koostisosad.

Organisatsiooniline ja ürituste planeerimise oskusi on olulised, kui orkesteroinnin ja tervise edendamine messide ja muude programmidega. Verbaalne suhtlemisoskus on kriitiline, kui üliõpilaste nõustamisega, töötajad või avalikkusele üks-ühele istungid.

Palk ja Töö Outlook: BLS hinnanguliselt , et tervis kasvatajad teenitud keskmiselt $ 53.940 aasta maist 2017. Jobs tervise kasvatajate ja agulielanikud kasvas prognoosi 16% läbi 2026 palju kiiremini kui keskmine kõikide ametite.

9. Brand Manager

Kaubamärk juhid jälgivad positsioneerimine toodete ja teenuste avalikkuse teadvusesse. Nad analüüsivad tarbijate reaktsioonid oma tooteid selliste tegurite põhjal nagu hind, tarbija kogemusi, pakendamise ja kättesaadavus. Kaubamärk juhid arengu kontrollimine kommunikatsioon intensiivne kampaaniad sealhulgas reklaami, müügiedenduse ja avalike suhete, et suurendada müüki.

Kaubamärk juhid peavad olema suhtlemisoskus tekitamiseks koostöö teiste müügi, turunduse ja reklaami partneritega. Kriitiline silma side suur on vaja hinnata reklaamide kaubaautod, ja muud marketing koopia.

Palk: Vastavalt Payscale, brändi juhid teenivad keskmiselt $ 69.770.

10. Müügiesindaja

Enamik side suurtootjate ei mõelnud müügi võimaliku karjääri, kui nad sisenevad kolledžis. Kuid nad õpivad palju oskusi õppides side, mis võib kaasa tuua eduka ja tulus karjääri müük.

Communications suurtootjate õppida hindama eelistusi publikule nagu müüja peab suutma ennetada vajadusi oma klientidele. Verbaalne, kirjalik ja laiema suhtlemisoskus õppinud läbi suurte on varustada  müüja  välja töötada ja õige sammuga erinevat tüüpi tarbijad või ettevõtjad.

Palk ja Töö Outlook: Hüvitis valdkonnas väga erinev ala müügifookust. Näiteks BLS hinnanguliselt hulgimüük / tootmine müüjad teenisid keskmiselt $ 69.770 aasta maist 2017 väärtpaberite müüjad teenitud $ 63.780, kusjuures jaemüügis müüjad teenisid ainult $ 23.370. BLS hinnanguliselt , et töövõimaluste hulgimüük ja väärtpaberite müüjad kogeks keskmine kasv läbi 2026 5-6%.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *