Mida saad teha Mis Education kraadi? Alternatiivne Karjäär koolitusloa Major

Mida saad teha Mis Education kraadi?  Alternatiivne Karjäär koolitusloa Major

Bakalaureusekraadi hariduse valmistab teid töö nagu elementaarne või keskkoolis õpetajana. Mida teha, kui aga pärast lõpetamist oma kraad te otsustate, et te ei taha õpetada lastele ju. Või äkki olete aastaid klassis ja tahan muuta karjääri.

Ehk valik ei olnud isegi sinu. Loobumist elukutse võib olla teie ainus elujõuline võimalus, kui te ei saa tööd koolis või koondati kokkutõmbumise tõttu koolide eelarvetes. Õpetaja palk võib olla liiga madal või siis võib olla kasutada liiga palju osta klassiruumis tarvikud teie õpilaste jaoks.

Õnneks oma koolituse haridus-suur valmistada teid teiste karjääri. Siin on pilk mitmeid võimalusi. Mõned neist ametid võivad nõuda lisakoolitust või isegi edasijõudnud.

raamatukoguhoidja

Raamatukoguhoidjad töötavad avaliku, akadeemilise, õiguse, meditsiini ja äri raamatukogudes. Paljud on töökohtade alg- ja kooli meedia keskused. Raamatukoguhoidjate valida ja korraldada materjalide, sealhulgas trüki- ja elektrooniliste vahendite ja juhendada õpilasi ja patroonid nende kasutamist.

Peate magistrikraadi raamatukogus Science (MLS), kui soovite saada raamatukoguhoidja. Bakalaureusekraadi, nagu oma kraad haridus, on vaja luba minna kooli. Kui õpib raamatukogu teaduse programm, võiksite spetsialiseerunud kooli meedia, sest see oleks hea sobib oma tausta hariduses. Mõned riigid nõuavad koolis meedia spetsialistid, mida tavaliselt nimetatakse kooliraamatukoguhoidjad, et ka sertifitseeritud õpetajad.

Kui soovite, et ei tööta kooli või lastega, et asi, tuleb valida uus eriala. Mõtle õiguse, meditsiini või äri raamatukogunduse, kuid kindlasti eemale rahvaraamatukogudes.

Kirjanik või toimetaja

Kirjanike luua materjali trüki-ja online meedia samas toimetajad valida, millist sisu avaldada ja anda tagasisidet selle kohta. Et olla kirjanik, siis peab suutma ennast hästi väljendada suuliselt. Toimetajad peavad teadma, kuidas suunata kirjanikud selgitades ülesandeid ja annab konstruktiivset kriitikat.

Oma oskusi koolitatud kasvataja aitab teil õnnestub mõlemad ametid. Sa tead, kuidas edasi keerukat teavet ja on vilunud pakkuda tagasisidet. Olete ka loominguline kuidas muidu sa leida miljonit ja üks viise tõhusalt selgitada sama mõiste erinevad õpilased. Kui sa õpetad, on õpetanud või väljaõpet konkreetse teema, näiteks teaduse või ajalugu, saate spetsialiseerunud selle teema nagu kirjanik või toimetaja.

Võib-olla olete teinud üsna natuke kirjalikult samas kolledžis või lõpetanud kooli, kuid mõelda tõsiselt võttes mõne professionaalse kirjalikult klassi niikuinii. Nad aitavad teil täiuslik oma oskusi.

juht

Mänedžerid juhendab teisi töötajaid erinevaid ameteid. Mitte igaüks on lõigatud selle karjääri, kuid need, kes on peab olema hea delegeerimisega töö teistele, tulemuste hindamise, andes konstruktiivset tagasisidet, millega üks isiklik tunne kõrvale otsuste tegemisel, ja öeldes ei vajaduse. Sarnane ametijuhendis õpetaja!

Kui te ei soovi minna tagasi kooli õppima juhtimine, otsida tööd, mis ei nõua kraadi selles valdkonnas. Kuigi juhid sageli vaja bakalaureusekraadi, ei pruugi see olema konkreetses suur.

Õpik ja juhendmaterjalid Müügiesindaja

Igaüks, kes on kunagi proovinud veenda laps midagi teha ta ei taha teha saab kontrollida, kas see ei ole kerge ülesanne. Kuid õpetajad teha, et iga päev. Nad peavad olema väga veenev, võib-olla isegi nii palju kui müüja.

Kombineeri seda oskust oma teadmisi koolitajana müüa õpikute ja juhendmaterjalide. Haridus peamiste äriühingute ja õpetajad saavad isegi kasutada oma teema teadmisi müüa mõningaid tooteid. Lisaks kogenud õpetajad teavad, kuidas koolis toimivad ja seda kasutada oma eelist. Üks väärtuslikke oskusi müügiesindaja vaja on võime luua rapport klientidega. On ebatõenäoline, see on probleem, arvestades ühise tausta soovid jagada sinu.

Puuduvad formaalse hariduse nõuded selle karjääri, kuigi mõned tööandjad eelistavad töö kandidaadid, kes on bakalaureusekraad. Sa kohtuda, et tingimus.

Juhendaja

Kas sulle meeldib töötavad lapsed, kuid on küllalt olles klassiruumis? Karjääri koolis juhised võiks olla hea valik. Karjäärinõustajad aidata õpilast ühegi kooliga seotud küsimusi nad on sealhulgas valides klasside tegelevad akadeemilise raskusi ja sotsiaalseid probleeme, ning kohaldades kolledžisse.

Bakalaureusekraadi hariduses, eriti kui sa järgisid seda lühiaegset töötavad kool, annab suurepärase tausta selle elukutse. Teil on vaja ka teenida magistrikraadi kooli nõustamine.

instructional koordinaator

Instructional koordinaatorid õppekavade kooli süsteemid ja aidata õpetajatel arendada uusi strateegiaid ja tehnikaid. See karjäär on hea, kui keegi, kes tahab jätkuvalt mõju laste hariduse kuid eelistab ole otsest kontakti nendega.

Kõik tööandjad vajavad magistrikraadi õppekava ja juhendamine, või seotud õppesuunal. Sul on ka vaja on kas koolitusluba või hariduse administraatori litsents sõltuvalt nõuetele oma riik.

Koolitus ja arendusspetsialist või Manager

Koolitus ja arengu spetsialistid disaini ja rakendada juhendmaterjalid programmid ettevõtete töötajad. Koolitus ja arendustegevuse juhte, kes jälgib neid, kavandada, koordineerida ja suunata need programmid. Nende eesmärk on parandada töötajate oskusi ja teadmisi ja omakorda jõudlust.

Nagu õpetaja või keegi, kes on koolitatud saada üks, teie võimet õpet ja määrata õpetamise strateegiad, mis sobivad erinevatele olukordadele ja teemasid on väga kasulik selles okupatsiooni. Suurepärane side ja aja juhtimise oskused lihvitud ajal oma aega klassiruumis võivad samuti aidata teil õnnestub.

Enamik töökohad nõuavad bakalaureusekraadi, kuid mõned tööandjad ainult palgata kandidaate, kellel on magistrikraad. Te võiksite veiseliha kuni oma tausta, võttes mõned äri klasside samuti kursused Õpidisain.

Õppedisain

Õpidisainerid arendada tehnoloogial põhinevad kursused ja muude haridusasutuste tooteid. Nad aitavad teaduskonna lisada juhendmaterjalid tehnoloogia oma klassi. Õpidisainerid sageli töötada kaugõppe kursused nagu need leida Udemy.

Kuigi treeningu pakub võimet õpetada teisi, siis peab olema ka töötamise kogemus tehnoloogia klassiruumis. Sa pead õppima, kuidas rakendada oma oskusi koolitajana tehnoloogia areng haridusprogrammide. Otsi tunnistuse programmid või magistrikraadi ja doktoriõppesse Õpidisain.

Tervis Educator

Tervis koolitajad õpetavad inimestele, kuidas elada tervislikku eluviisi. Nad töötavad alg-, põhi- ja keskkoolides, kuid kui te ei ole enam kavatsevad töötada selles keskkonnas on ka töökohtade tervishoiuasutustes.

Teie võime õpet ja tõestatud inimsuhete, verbaalne suhtlemine ja kuulamise oskusi teha hea vundament, mille edukas karjääri tervise koolitaja. Nüüd kõik, mida vaja teha, on õppida rahvatervise, mida teha saavad teenida magistrikraadi, avalikud või kooli tervisekasvatuse.

Täiskasvanute kirjaoskuse või GED õpetaja

Kuigi laste õpetamiseks ei ole osa oma tulevikuplaanidest, see ei tähenda tingimata, sa ei taha jätkuvalt kasvataja. Täiskasvanud, kelle plaanid hõlmavad teenivad GED (Üldharidussüsteemi arengukava) on vaja ka kvalifitseeritud õpetajal neid põhilisi lugemist, kirjutamist ja matemaatika oskusi. Inimesed, kes on uus Ameerika Ühendriigid peavad üksikisikud neile õpetada põhilisi inglise keele oskus.

Licensing nõuded ESL (inglise keele kui teise keele), täiskasvanute kirjaoskus või GED õpetajatele erineda riik. Mõned nõuavad, vähemasti bakalaureusekraadi hariduse samas teised magistrikraadi on kohustuslik.

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *