Sport Scout Töö kirjeldus: Palk, oskused & More

Posted on

Sport Scout Töö kirjeldus: Palk, oskused & More

Sport skaudid otsima ja värvata uusi liikmeid spordi meeskond kolleegiumi amatöör või professionaalsel tasemel. Nad hindavad sportlaste füüsilise oskusi, suhtumine, ja muudest teguritest, mis võivad määrata nende edu meeskond. Skaudid on lahutamatud parandada meeskonna tase talent, mida saab maksta pikaajalise dividende kasutusomaduste ja võitu.

Enamik skaudid tööd konkreetse spordi meeskond, kuid ka on uurimisele positsioonide liitunud välistele teenustele, mis seejärel müüa oma teavet meeskonnad. Mõningatel juhtudel, skaudid on ka treenerite spordiklubide.

Sport Scout ülesanded ja kohustused

See töö nõuab üldjuhul võimet teha järgmisi töid:

 • Leia tulevane sportlased järgides spordiuudiseid ja arendada suhteid treenerid keskkooli ja Amateur Athletic Liidu (AAU) meeskonda
 • Osale spordimänge ja vaadata videoid sportlased vaadeldava hinnata nende tulemuslikkust
 • Analüüsige toimivuse statistikat potentsiaalsetele sportlased
 • Võrdle tulevane sportlased nende võimalike mänguna
 • Anna ja soovitused treener, juhataja või omanik meeskond, mille nad skautlus
 • Koordineerida ja pakkuda stiimuleid potentsiaalsetele mängijatele

Tegevusala tasandil, kõige skaudid hinnata noorte mängijate proovida teha kindlaks, kas ühel päeval nad suutma kaasa tegevusala tasandil. Skaudid ka aidata määrata, millisel tasemel meeskond peaks investeerima antud mängija. See hõlmab otsuse, kas koostada mängija ja kui palju raha pakkumine lepingutasuna.

College värbajate ka otsima keskkooli talent, kuid on tavaliselt treenerid kolleegiumi meeskond.

Sport Scout Palk

Sportliku scout palk võib varieeruda sõltuvalt asukohast, kogemusi, ettevõte või koolis, mille nad töötavad, samuti hinnata, kas olukord on täistööajaga või osalise tööajaga. Kuna paljud spordi skaudid tööd vähem kui täistööajaga, palka keskmised on üldiselt madal.

 • Mediaan aastapalk: $ 32.270
 • Top 10% aastapalgast: $ 75.400
 • Bottom 10% aastapalgast: $ 18.670

Allikas: USA Bureau of Labor Statistics (BLS), 2017

Haridus, koolitus ja sertifitseerimine

Enamik skaudid on endine sportlased ja teised on praegused või endised treenerid, kellel on aastatepikkused kogemused pärast sport.

 • Haridus: College ei pruugi nõue skaudid, kes on mänginud sport kõrgel tasemel ja arendada teravat silma talent. Kuid sport skaudid on tavaliselt bakalaureusekraadi äri, turundus, müük, või spordi juhtimine.
 • Taust ja kogemus : Kuna skaudid peavad olema oskus hinnata talente noored mängijad, nad peavad olema ulatuslikud taustaga mängib sport, tavaliselt kolledžis või professionaalsel tasemel, coaching kõrgel tasemel, või paljude aastate pärast sport.

Sport skaudioskustes & pädevused

Kuigi skaudid spordiklubide võib pärineda laia taustaga, nad üldiselt peaks olema järgmised omadused, et olla edukas:

 • Otsuste tegemise oskusi : Scouts olema analüütiline ja selektiivne valides võimalik mängijate meeskonna ja tegema otsuseid, mis põhinevad mis on parim meeskond nad töötavad koos.
 • Side: Scouts peab tegelikult käesoleva võimalused.Saamiseks potentsiaali mängijad ja käesoleva võimalusi treenerid ja meeskondade nad töötavad koos.
 • Passion: Edukas treener peaks olema kirglik piisavalt õppida kõiki ja lõhki sport ja kursis mängijad ja asjakohaste suundumuste.

töö Outlook

Kuigi turul sport skaudid eeldatavalt kasvab kiiremini kui keskmine karjääri kiirusega 13 protsenti läbi 2026 võib olla kõrge konkurents top skautlus positsioone vastavalt BLS.

Töökeskkonna

Skaut saab teha mõned tööd kontoris, kuid enamus tööd toimub kohtades, kus sport nad patrull mängitakse. Positsioon ka tavaliselt vajab reisi näha mängijad tegevuses.

töögraafik

Töötunnid võivad erineda skaudid ja võib sisaldada nädalavahetustel ja õhtuti. Paljud skaudid on füüsilisest isikust ettevõtjate ja makstakse üksikute skautlus ülesandeid erineva tundi. Muud teevad tööd osalise tööajaga konkreetses piirkonnas või piirkonna meeskonna. Kuna nad ehitada andmed, edu, täistööajaga töökohta, mis hõlmab suuremat territooriumide või kooskõlastada muid skaudid on valik. Mõned skaudid ette uurimisele direktor töökohti meeskondadega või muude erinevate administratiivsete, nagu üldjuht.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *