Näpunäiteid Jätka Märksõnad

Posted on

Näpunäiteid Jätka Märksõnad

Jätka märksõnad on kriitilise tähtsusega, et aidata teil saada oma CV märganud tööandjad. Autor sealhulgas märksõnu oma CV ja kaaskirja, saate suurendada oma võimalusi maandumine tööintervjuu.

Märksõnad on sõnad või lühikesi lauseid, mis on seotud eelkõige nõuded tööd. Nad on oskused, võimed, volikirjad ja omadusi, et rentides manager välja oma kandidaat.

Kui rentides manager näeb läbi kuhja jätkub, ta skaneerib iga CV leida need märksõnad. Paljud firmad isegi kasutavad automatiseeritud taotleja jälgimissüsteemid (ATS), tuntud ka kui talent juhtimise süsteemid, et sõeluda kandidaadid töökohta.

Üks võimalus ATS töötab on kõrvaldada jätkub, mis on puudu teatud märksõnu. Kui tarkvara või rentides manager ei tuvasta mõni märksõna oma CV või motivatsioonikirja, on Teie avaldus võib välja visata. Manustades märksõnu oma CV või motivatsioonikirja, siis näidata, lühidalt, et sa sobiks ametikoha nõuetele.

Tüübid Jätka Märksõnad

Teie CV märksõnad peaksid sisaldama konkreetseid töökoha nõuetele, sealhulgas oma oskusi, pädevusi, asjakohased volikirjad ja Varasemad ametid ja tööandjatele. Sisuliselt märksõnad peaksid olema sõnad, et lühidalt, näitab rentides manager, et olete hästi sobida töö.

Näiteks kogemuste põhjal kandidaat töötaja kasu juhtimise positsioon võib kasutada järgmisi CV märksõnad:

 • Töötajate hüvitiste plaanide
 • Tervishoiuhüvitiste
 • Benefit poliitika

Klienditeeninduse esindaja võib hõlmata:

 • Kasutajatugi
 • Kliendi jälgimise süsteemi
 • Arvuti oskused
 • Tellimus sisenemise kogemus

Näpunäiteid leidmine Märksõnad
Review töökuulutusi, mis on sarnased seisukohad olete huvitatud ja otsida märksõnu lisada oma CV. Otsi töökuulutused, mis vastavad teie tausta või kogemusi ja otsida buzzwords. Märksõnad või fraasid on puistatud üle kogu töö kirje ja “kvalifikatsiooni” ja “vastutus” lõigud. Lisada populaarsed märksõnad oma CV.

Samuti vaadake ettevõtte kodulehel võimalik märksõnu. Kasutage märksõnu, et ettevõte kasutab kirjeldada ennast tõestada, et teil on hästi sobida neile. Sa võid leida seda keelt äriühingu “Meist” veebilehe või töö loetletakse ise. Näiteks, kui ettevõte tuvastab end “loominguline”, võite lisada “loominguline” ja “loovus” oma CV. See on oluline värskendada märksõnu oma CV, et tagada nende vastavad ettevõtte keeles.

Näpunäiteid märksõnad Jätka

Ole täpne. Kaasa märksõnad, mis on nii tihedalt seotud konkreetse töö kui võimalik. Mida rohkem keskendunud ja konkreetsete olete oma keeles, seda suurem on võimalus teil on näidata olete hea mängu ja saada kiirenenud skaneerimine tarkvara.

Tea ettevõtte väärtust juhtmõtteks. Ettevõtte pakutav väärtus on see, mis seab ta peale oma konkurentsi. Veenduge, et teie CV märksõnad ja oma kogemusi on vormindatud nii, et kajastada ettevõtte brändi. Täiendavate märksõnad või fraasid oluline ettevõtte minna ettevõtte LinkedIn leht näha, kuidas nad ise kirjeldada. Samuti tuleb kindlasti klikkida profiilid ettevõtte töötajad ja otsida sarnaseid seisukohti, et te kohaldatakse, pöörates erilist tähelepanu sellele, kuidas nad kirjeldavad end väärtusliku liikmed ettevõte.

Kasuta nii palju märksõnu kui võimalik. Veenduge, et olete puudutanud enamik, kui mitte kõik, märksõnad, mis on olulised igas asendis. Loomulikult ei kasuta oskus märksõna, kui te ei ole seda oskust. Lisada nii palju asjakohaseid märksõnu kui võimalik, et aidata teil teie kvalifikatsioon tööd. Kuid märksõnad peavad olema asjakohased ja voolu sujuvalt kogu oma CV. Teisisõnu, ärge üle pingutage.

Sega kuni märksõnad. Kaasa segu erinevate märksõnade, sealhulgas pehme oskusi, kõva oskusi, tööstuse buzzwords, sertifikaadid ja muud. Kasutades erinevaid märksõnu näitab, et teil on kõik erinevad omadused, mis on vajalikud tööd. Ka ettevõtte skaneerimine tarkvara võib programmeerida teatud märksõna, nii tahad lisada sünonüüme märksõnu. Näiteks võib teil olla “arendaja” kui märksõna oma CV, kuid firma kasutab “looja” asemel.

Kasutades erinevaid versioone märksõnad ja fraasid, oma CV on parem võimalus saada kiirenenud skaneerimise programm.

Pane märksõnad kõikjal. Et tööandja või skaneerimise programm, et leida oma märksõnu, puista märksõnu kogu oma CV. Sa võid lisada need sõnad oma CV koondaruande, mineviku ametijuhendid, oskusi osa oma CV ja mis tahes muu osa oma CV, mis tundub asjakohane. See võib olla ka hea taktika panna kõige olulisemad märksõnad spetsiaalne “põhioskuste” tabeli alguses oma CV, kohe pärast oma CV koondaruande.

See aitab märksõnad “pop” lehel.

Vaadake CV Näide

See näide on märksõnad “Põhioskused” sektsioonis, samuti kirjeldused iga positsiooni.

Geoffrey Gold
1234 Kuusk Hills Parkway
Milwaukee, WI 53205
555-555-5555
ggold@email.com

kvalifikatsiooni kokkuvõte

Kuluteadlik ja analüütiliselt nutikas  ja hüvitiste Manager  pakub 10 aastat teadmisi optimeerimise kasu programmid peamised tööandjad tootmissektoris.

Põhioskused : Eelised Administration, kasu poliitikale arendustegevuseks, töötajate hoidmise strateegiaid, HR Failihaldus, protsessi hindamine ja parandamine, finantsanalüüsi ja prognoosimine

Professionaalne kogemus

XYZ MANUFACTURING CORPORATION, Milwaukee, WI
ja hüvitiste Manager , 02/2013-Present
Leverage sügavad teadmised praegust tasustamist palk struktuuride struktureerida ja rakendada tasuv kasu paketid 1200 liikme tööjõudu. Režissöör töötajad 5 HR assistentide suhtlemisel kasu teave, poliitika ja menetlused, et töötajad.

 • Re pärineva primaarse tervishoiuhüvitistele pakkuja, vähendades programmi kulusid 57%.
 • Usinalt tagada ettevõtte vastavust kõikidele reguleerivad föderaal-ja osariikide määrused.

AMEERIKA MANUFACTURING, Milwaukee, WI
ja hüvitiste spetsialist , 06 / 2008-02 / 2013
Osavalt klassifitseeritud uued töötajad kindlaks ja algatada toetusprogrammid. Haritud töötajate saadaval kasu ja taotluse protsessid; koostatud ja levitatud kasu aruanded.

 • Mängitud kandvat osa kindlustada VIP buy-in uut tasustamisstruktuuri et suurenenud kiirus töötaja sobivust saadaval kasu taset.
 • Loodud tõhus faili juhtimise protsessi, et kõrvaldada tõsine dokumendihaldus mahajäämust kuue nädala jooksul esialgse palkamine.

Haridus ja üle volikirja

Associate Degree in Human Resource Management
WISCONSIN INDIANHEAD tehnikakolledžis Ashland, WI

Tehnilised vilumusi : Microsoft Office Suite (Advanced Excel, Word, Access, PowerPoint) ja People hüvitist haldamise tarkvara

Kasutades märksõnu Cover Letter

Sa peaksid sisaldama märksõnu kaaskirja korral oma kaaskirja skaneeritakse. Isegi kui kaaskirja ei sõeluti programmi, siis on teil parem võimalus saada valitud intervjuu kui kvalifitseeritud kandidaat kui märksõnad ja fraasid on loetletud kogu kaaskirja.

Kaasa märksõnade kehas kirja, veendudes, et need sobivad kõige olulisemad märksõnad ja oskuste nimetatud töö loetelus. Tõhus viis seda teha on, et kirjeldada oma asjakohaseid oskusi ja saavutusi täppidega, märksõna koormatud avaldused teise või kolmanda lõigu oma kirjas. Kasutades märksõnu strateegiliselt oma kaaskirja, siis oleks võimalik veenda tööle juht tõsiselt tähelepanu selle juurde CV.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *