Spor İzci İş Tanımı: Maaş, Beceri ve Daha

Posted on

Spor İzci İş Tanımı: Maaş, Beceri ve Daha

Sports izciler için görünüm ve kolej, amatör ya da profesyonel düzeyde spor takımının yeni üyeler. Onlar bir takım başarılarını belirleyebilir sporcuların fiziksel beceri, tutum ve diğer faktörleri değerlendirmek. İzciler performans ve kazanırsa açısından uzun vadeli payı ödeyebilir yetenek takımın seviyesini, iyileştirilmesi ayrılmaz.

izciler Çoğu belirli bir spor takımı ile iş değil, aynı zamanda daha sonra takımlarına onların bilgilerini satmaya dış hizmetlerle bağlı izcilik pozisyonlar vardır. Bazı durumlarda, izciler ayrıca spor takımlarının koçları vardır.

Spor İzci Görevler ve Sorumluluklar

Bu iş genellikle aşağıdaki işler yapmak becerisi gerektirir:

 • lise ve Amatör Atletizm Birliği (AAU) ekiplerinden antrenörler ile ilişkileri spor haberleri takip ve geliştirerek ileriye dönük sporcuların bul
 • performanslarını değerlendirmek için dikkate alınan sporcuların spor oyunları ve izle videoları Katılacak
 • prospektif sporcuların performans istatistiklerini analiz
 • Potansiyel karşıt takımlara olanlara muhtemel sporcular karşılaştırın
 • takımı teknik, yöneticisi veya sahibine rapor ve öneriler verin oldukları konum izcilik için
 • Koordinat ve muhtemel oyunculara teşvikler sunuyoruz

Profesyonel düzeyde, en izciler bir gün profesyonel düzeyde katkıda mümkün olacak olmadığını belirlemek için denemek için genç oyuncuları değerlendirmek. izciler ayrıca belirli bir oyuncuya yatırım gerekir takımı düzeyi ne belirlemeye yardımcı olur. Bu imza, ödül için bir oyuncu ve ne kadar para teklifine taslak olup olmadığına karar içerir.

Kolej İşverenler ayrıca lise yetenek keşif ancak genellikle kolej takımı ile antrenörler bulunmaktadır.

Spor İzci Maaş

İzci maaş konumu, deneyim, şirket veya okul bağlı olarak değişebilir bir spor olan onlar pozisyon tam zamanlı veya yarı zamanlı uğraşıyoruz çalışma, hem de olsun. Birçok spor izci işi daha az tam zamandan daha Çünkü, maaş ortalamaları genellikle düşüktür.

 • Medyan Yıllık Maaş: $ 32.270
 • En iyi 10% Yıllık Maaş: $ 75.400
 • Alt% 10 Yıllık Maaş: $ 18.670

Kaynak: ABD Çalışma İstatistikleri Bürosu (TYD), 2017

Eğitim, Eğitim ve Sertifikasyon

Çoğu izciler eski spor oyuncular, ve diğerleri sporun aşağıdaki yılların deneyimi ile mevcut veya eski antrenörler bulunmaktadır.

 • Eğitim: Kolej mutlaka yüksek bir düzeyde bir spor oynadı ve yetenek için keskin bir göz geliştirdik Gözlemcilere bir gereklilik değildir. Ancak, spor izci tipik iş, pazarlama, satış, ya da spor yönetimi alanında lisans derecesine sahiptir.
 • Arkaplan ve Deneyim : izci genç oyuncularda yetenek değerlendirmek yeteneğine sahip olmalıdır, çünkü onlar yüksek düzeyde, kolej veya profesyonel seviyede tipik, spor yaparken koçluk geniş arka planlara veya spor aşağıdaki uzun yıllar olmalıdır.

Spor İzci Beceri ve Yeterlilikler

spor takımları için izciler kökenden çok çeşitli gelebilir, onlar genellikle başarılı olmak için aşağıdaki niteliklere sahip olmalıdır:

 • Karar verme becerisi : İzciler bir takım için olası oyuncuları seçerken analitik ve seçici olması gerekiyor ve takımın onlar olduğun çalışma için en iyi olana dayalı kararlar vermek zorundadır.
 • İletişim: İzciler gerekir antrenörler ve birlikte onlar konum çalışma ekiplerine potansiyel oyuncular ve mevcut seçenekler etkili mevcut olası fırsatları.
 • Tutku: Başarılı teknik oyuncular ve ilgili eğilimleri bir spor ve konaklama akımının bütün bütün ayrıntıları öğrenmeye tutkulu yeterli olmalı.

İş Outlook

spor izci için pazar 2026 ile 13 yüzde oranında, ortalama kariyerinde daha hızlı büyümesi bekleniyor olsa da, BLS göre, tavanın izcilik pozisyonlar için rekabet yüksek düzeyde olabilir.

Çalışma alanı

Bir izci bir ofiste bazı işler yapabilir, ama işin çoğunluğu, için oyuncu seçiyoruz spor oynatılırken yerlerde gerçekleşir. pozisyonu da genellikle eylem oyuncuları görmek için seyahat gerektirir.

Çalışma programı

Çalışma saatleri Gözlemcilere değişebilir ve hafta sonları ve akşamları içerebilir. Birçok izci serbest mesleğin ve değişen saatleri ile bireysel izcilik atamaları için ödenir. Diğer izciler bir takım için belirli bir alan veya bölgedeki part-time çalışıyorum. Onlar başarı sicili oluşturmak üzere, diğer izci büyük bölgeyi kapsayan ya koordine tam zamanlı işler bir seçenektir. Bazı genel müdür gibi takımların veya diğer çeşitli idari görevler ile yönetmen işlerini izcilik için avans arar.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *