Laenu Officer Töö kirjeldus: Palk, oskused, & More

Posted on

Laenu Officer Töö kirjeldus: Palk, oskused, & More

Laenu ametnikud töötavad pangad ja muud finantsasutused, aidates inimestel ja ettevõtetel saada vahendeid nende laenuandjate. Nad uurivad nende krediidivõime, siis lubada või soovitada heakskiidu laene. Nad võivad ka eitada laenu või ei soovita pakkudes rahastamist, ja nad peavad mõnikord jälgida hilinenud maksete olemasolevate laenude.

Laenud ametnikud saavad spetsialiseeruda kaubandus-, tarbija või hüpoteeklaenud. Umbes 318.600 inimest töötas selle elukutse 2016. aastal.

Laenu Officer ülesanded ja kohustused

Laenu ametnikud vastutust võib sõltuda oma erialal, kuid mõned ühised ülesanded on järgmised:

 • Leia potentsiaalsetele klientidele, üksikisikud või ettevõtted, kes vajavad laenud ja kasvatada oma äri.
 • Kohtuda laenu kandidaatide selgitada võimalusi ja vastata küsimustele.
 • Tegutseda müüja, veenmine klientidele laenu saada oma institutsioonide asemel kusagil mujal.
 • Abi klientide kaudu taotlemise protsess laene.
 • Analüüsida ja kontrollida laenutaotlusi, et teha kindlaks klientide krediidivõime.
 • Veenduge, et laene täita föderaalse ja riigi standarditele ja nõuetele.

Laenu Officer Palk

Laenu ohvitseride palgad sõltuvad nende tööandjate ja ulatuse oma kohustusi. Kõige kõrgelt tasustatud laenu ametnikud töötavad auto vahendusfirmade.

 • Mediaan aastapalk: $ 63.040 ($ 30.31 / tund)
 • Top 10% aastapalgast: Rohkem kui $ 132.080 ($ 63.50 / tund)
 • Alumine 10% aastapalgast: Vähem kui $ 31.870 ($ 15,32 / tund)

Allikas: USA Bureau of Labor Statistics, 2018

Vihje : Mõned laenu ametnikud saavad palka, samas kui teised võivad saada palka pluss vahendustasu laenude nad kasutusele võetud. Vahetevahel, kuid harva, nad võivad ainult teenida komisjonitasu. Boonused on ühised.

Haridus, koolitus ja sertifitseerimine

See amet nõuab mõned haridus, kogemused ja väljaõpe.

 • Haridus: Sa pead üldiselt on bakalaureusekraad rahanduse, ökonoomika, või seotud valdkonnas töötada laenu ametnik.
 • Licensure: Hetkel ei ole konkreetset litsentsimise nõuded laenu ametnikud töötavad pangad või krediidiühistute, kuid litsentsimise nõuded laenu ametnikud, kes töötavad hüpoteekpangad või vahendus võib erineda riik. Nad peavad üldjuhul olema Mortgage Laenu algataja (MLO) litsentsi, aga milleks on vaja vähemalt 20 tundi kursuste ja eksami sooritamist, samuti taustakontrolli ja krediidi kontroll.
 • Koolitus: Koolitus on tihti, kuid mitte alati tööd. Mõned ettevõtted on pühendatud koolitusprogramme uusi palkab ja mitmed pangaliitudest pakkuda koolitusprogramme samuti.

Laenu Officer oskused ja pädevused

Sul peaks olema mitmeid olulisi omadusi õnnestub saada laenu ametnik.

 • Arvuti oskus: Töö kandidaadid laenu ametnik positsioonid peaksid olema tuttav arvutid ja tarkvara rakendusi, mis seonduvad pangandus.
 • Analüüsivõime ja taju: Sul on vaja täpselt hinnata klientide finantsaruannete tagada nende krediidivõime.
 • Tähelepanu detailidele: Edukas laenu hõlmab paljusid blokeeringuga ja mõnikord Väga väike üksikasju, ja sa ei saa unustada ühtegi neist.
 • Müügitehnika: Alumine rida on, et müüte toodet. Sa võib-olla veenda kliente, samuti hea rahanduse personali minna koos oma soovitustega.

töö Outlook

Tööhõive laenu ametnikud prognoosi kohaselt suureneb veidi kiiremini kui keskmine kõikide ametite alates 2016. kaudu 2026 umbes 11%. See väli on väga sõltuvad hetkeseisu majanduses siiski, ja kasv võib suunata valdkonnast. Näiteks laenu ametnikud töötavad kommertsfinantseerimisele saab eeldada töökohtade kasvu umbes 3% võrra samal kümnendil, mis on aeglasem kui keskmine.

Võimeline laenu ametnikud võivad liikuda suuremates kontorites nende ettevõtete või juhtival positsioonil. Mõned võivad lõpuks juhendab teisi laenu ametnikud ja tehnilisi töötajaid.

Töökeskkonna

See on peamiselt kontoritöö, kuid see võib sõltuda ka laenu ametniku eriala. Need töötavad hüpoteeklaenuandjaid võib oodata ajalt reisida kohtuda klientidega oma kodus, ja need töötavad kaubandusliku laenuandjate võib oodata ettevõtteid külastades.

töögraafik

See on täistööajaga töökoht ja võib kaasa palju ületunde üle 40 nädalas. Maksma kes on makstud komisjonitasu alusel võib otseselt korrelatsioonis tundide arvu nad on nõus loovutama tööle.

Kuidas saada tööd

Ärge unustage VALUE kraadi

Isegi kui kolledžist ei tehniliselt vajalik, kes on neile või on laialdased kogemused, isegi seotud valdkonnas, on parimad väljavaated.

SEE keda sa tunned

Mõned ettevõtete ja asutuste oodata laenu ametnikud ehitada oma kliendi alused, nii kohaldamisel nimekirja kontaktide ja võrgustiku viited saab määrata teile peale muud, vähem valmis kandidaate.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *