Yerel Alanında Bulma İşler

Posted on

Yerel Alanında Bulma İşler

Belirli bir coğrafi alanda bir iş bulmak için mi arıyorsunuz? Belki yeni bir yere hareket ediyor, yoksa eve bir iş yakın arıyoruz. Bölgenizde bir iş bulma stratejileri dizisini alır yerel işler odaklanmak iş arama sitelerini kullanarak yerel toplum panoları araştırma, şehrinizdeki kariyer fuarları ziyaret ve yerel mezunlar derneği ya da web sitesini kontrol dahil.

Birden stratejileri kullanarak, daha büyük olasılıkla sizin için doğru olduğunu ve bölgenizdeki şirketlerinde iş bulmak için bakmak nerede daha ayrıntılı ipuçları için. okuyun olmak istiyorum bölgede olan bir iş bulmak için vardır.

Bölgenizdeki İş bulma için ipuçları

senin kasaba veya şehir içinde iş bulmak için en iyi yolu bir kerede birden stratejilerini kullanmaktır. Bölgenizde bir iş bulmak için kullanmak tekniklerin listesini aşağıda okuyun. Eğer bu stratejilerin hepsi kullanmıyor olabilir de, sizin için doğru olanları seçmek.

  • İş Arama Motorları göz atın: iş arama motorları neredeyse her yerde mevcut işleri listeler olsa da, sadece yerel alanda işler için bir arama yapabilirsiniz. Dikkate istekli posta kodu ve / veya mil yarıçapı belirtmek için favori çevrimiçi iş arama motorunu veya iş Forumun “Gelişmiş Arama” fonksiyonunu kullanmayı deneyin. Sen Indeed.com gibi büyük bir iş arama motoru deneyin veya özel sanayi uyan bir niş iş sitesini kontrol edebilirsiniz.
  • Ziyaret Yerel İş Arama Siteleri: Özellikle yerel iş piyasasını hedef web siteleri vardır. Craigslist, Geebo ve Jobing belirli bir coğrafi konumları için listelenen işler odaklanmak gibi siteler. Ulusal iş panolarında ilan olmayabilir listeleri bulmak için onları dışarı atın.
  • : Şirket Web Siteleri göz atın sizin için çalışmaya istediğini şirket biliyorum, bunlar bölgedeki herhangi bir iş listeleri olup olmadığını görmek için şirket web sitesini inceleyin. Büyük şirketler, kullanıcıların coğrafi konuma göre açıklıklar aramak için izin eğilimindedir.
    Ayrıca özel şirketlerle ilgili olduğunu odak iş panoları kontrol edebilirsiniz. Örneğin, LinkUp şirket web sitelerinde yayınlanmıştır işler arar. Belirli bir yerdeki işleri şirket tarafından iş bulmak veya bulmak için Gelişmiş Arama Seçeneği kullanın.
  • Topluluk Kurullarının deneyin: Nextdoor.com Mahallenizde henüz mevcut değilse, büyük olasılıkla yakında geliyor. Site kendi çevresinde başkalarıyla iletişim kurmak için komşularının bu sanal topluluk kurulu sağlayan çevrimiçi birçok mahalleleri vardır. Temel hedef gibi yararlı bilgiler paylaşıyorken “İyi bir çilingir tavsiye edebilir misiniz?” Sen de onların işletmeler için çalışanlar arıyor yerel sakinleri bulacaksınız.
  • Devlet Kaynakları kontrol edin: En devletler özellikle yerel iş arayanlar için kendi iş bankaları, telefon ve web dizinleri ve diğer kaynaklara sahip. Daha da yerel düzeyde, yerel Ticaret Odası web sitesine, tipik mesajlar yerel iş ilanları kontrol edebilirsiniz.
  • Ziyaret Kariyer Günleri: Bölgenizdeki kariyer fuarları göz atın. İş fuarları tek etkinlikte tek durak kariyer alışveriş yapmak için harika bir yoldur. Yerel iş bulmak için garanti edilir böylece Tipik olarak, bir fuarda şirketler, iş fuarı yerin yakınında dayanır.
  • Bir Mezunlar Derneği Üyelik: yeniden bağlan kendi web sitesi üzerinden üniversitenin mezunları derneği ile. Bu gruplar aynı zamanda yerel işverenler tarafından yayınlanmıştır pozisyonlara kadar önemli istihdam kaynakları, sınıfları ve atölyeleri sağlayabilir. Mezun dernekleri sadece kendi okuluna bağlı mezunlarını tutmayız; onlar da ağ ve mesleki gelişim için büyük bir kaynak vardır ve büyük bir kentsel bölgede iseniz etkinlik düzenlenecek olabilir. Ayrıca üniversitenin kariyer hizmetleri ofisi kontrol edebilirsiniz. Bunların çoğu öğrenci mezun olduktan sonra da iş bulmasına yardımcı olmak için istekli.
  • Ağ: Ağ hemen her iş bulmak için bir yoldur. Eğer ilgi şirketlerde sahip (arkadaşlar, aile ve profesyonel kişiler dahil) bağlantılarına konuşun. Özellikle, yakınınızdaki diğer açıklıklar hakkında bilginiz var bölgenizdeki kişilerle konuşabilirsiniz.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *