Susirasti darbą jūsų vietinėje zonoje

Posted on

Susirasti darbą jūsų vietinėje zonoje

Ieškote rasti darbą, kad yra tam tikros geografinės vietovės? Galbūt jūs judate kažkur naujas, ar jūs ieškote darbo arti namų. Rasti darbą savo srityje užima strategijų spektrą įskaitant naudojant darbo paieškos svetainių, kuriose vietos darbo vietų, tiriant vietos bendruomenės lentos, aplankant karjeros mugės jūsų mieste, ir patikrinti savo vietos Alumni asociacija ar savo svetainę.

Naudojant kelis strategijas, jūs esate labiau tikėtina, kad susirasti darbą, kad jums tinka ir yra regiono norite būti. Skaitykite daugiau išsamių patarimų apie tai, kur ieškoti rasti darbą įmonių, veikiančių jūsų vietovėje.

Patarimai ieškant darbo savo srityje

Geriausias būdas rasti darbo savo mieste arba miesto yra naudoti kelis strategijas vienu metu. Skaityti toliau už metodų sąrašą naudoti susirasti darbą savo srityje. Nors galbūt ne naudoti visas šias strategijas, pasirinkti tuos, kurie jums tinka.

  • Check out darbo paieškos: Nors darbo paieškos varikliai sąrašą laisvų darbo vietų beveik visur, tai galite padaryti paiešką vietų tik jūsų vietinėje zonoje. Pabandykite naudoti savo mėgstamus interneto darbo paieškos programą ar darbo tarybos “Išplėstinė paieška” funkciją nurodyti pašto kodą ir / arba mylių spinduliu esate pasirengę apsvarstyti. Galite pabandyti didelę darbo paieškos kaip indeed.com, arba patikrinti nišą darbo vietoje, kuris tinka jūsų konkrečios pramonės šakos.
  • Apsilankyti vietos Darbo paieškos svetainėse: Yra svetainių, kurios specialiai skirtos vietos darbo rinką. Sklypai kaip Craigslist, Geebo ir Jobing, sutelkti dėmesį į išvardytų konkrečių geografinių vietovių darbo vietų. Pabandykite juos rasti objektų, kurie negali būti paskelbtas nacionalinių darbo tarybų.
  • Check out bendrovių interneto svetainių: Jei žinote, ką įmonė nori dirbti, patikrinkite įmonės svetainėje norėdami pamatyti, jei jie turi kokių nors darbo skelbimai jūsų vietovėje. Didesnės įmonės yra linkusios leisti vartotojams ieškoti angas nuo geografinės padėties.
    Jūs taip pat galite patikrinti darbo lentos, kad dėmesys konkrečioms bendrovėms. Pavyzdžiui, LinkUp ieško darbo, kad yra paskelbtas įmonės interneto svetainėse. Naudokite Išplėstinė paieška galimybė rasti darbą pagal įmonėje arba rasti darbą tam tikroje vietoje.
  • Pabandykite Bendrijos lentos: Jei Nextdoor.com nėra dar jūsų kaimynystėje, tai greičiausiai netrukus. Svetainėje yra daug rajonų internete, todėl šį virtuali bendruomenė lenta kaimynų bendrauti su kitais savo kaimynystėje. Nors jos pagrindinis tikslas yra dalintis naudinga informacija, kaip “Ar galite rekomenduoti gerą šaltkalvis?”, Jūs taip pat galite rasti vietinius gyventojus ieško darbuotojų už savo verslą.
  • Patikrinkite valstybinių išteklių: Dauguma valstybių turi savo darbo bankus, telefonų ir interneto kataloguose ir kitus išteklius specialiai vietos ieškantiems darbo. Tuo dar labiau vietiniu lygiu, galite patikrinti savo vietos prekybos rūmų interneto svetainėje, kurios paprastai pranešimų vietiniai darbo skelbimai.
  • Apsilankykite Karjeros Mugės: Išsiregistravimo karjeros mugės jūsų vietinėje zonoje. Darbo mugės yra puikus būdas tai padaryti vieno langelio karjeros apsipirkti viename renginyje. Paprastai už tikrąją įmonės yra įsikūrusios netoli darbo vietų mugė vietoje, todėl esate garantuoti rasti darbo vietas.
  • Prisijungti prie Alumni asociacija: prijunkite su savo universiteto alumnų asociacija per savo interneto svetainėje. Šios grupės gali suteikti reikšmingų darbo išteklius, pamokas ir seminarus, taip pat pozicijų Posted by vietos darbdaviais. Alumni asociacijos ne tik išlaikyti absolventų, susijusių su jų mokykloje; jie taip pat yra puikus šaltinis tinklų ir profesinio tobulėjimo ir gali surengti vietos renginius, jei esate didelis miesto teritorijoje. Jūs taip pat gali patikrinti savo universiteto karjeros paslaugų biurą. Dauguma jų yra pasirengę padėti studentams susirasti darbą net ir po baigimo.
  • Tinklas: Networking yra puikus būdas rasti beveik bet kokį darbą. Pasikalbėkite su jungtimis (įskaitant draugais, šeima ir profesionalių kontaktų), turite ne įmonės interesų. Visų pirma, pasitarkite su kontaktais savo srityje, kurie gali žinoti apie kitas angas šalia jūsų.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *