Pardavimų Karjera: Statyba CV Pardavimų darbai

Posted on

Pardavimų Karjera: Statyba CV Pardavimų darbai

Dauguma žmonių turi iki šiol CV, kad sąrašai jų tikslai, patirtis, išsilavinimas ir pažiūros privalomi “nuorodos įrengti upon request” šūkiu. Su tiek daug darbo medžiotojai naudojant bendrą CV formatą, nuomos vadovams yra priversti arba filtruokite per pateiktais vėl potvynio ar ieškoti vienas, kad išsiskirtų.

Vienas ar daug?

Darbo ieškantys asmenys , kurie aktyviai ieško pardavimų poziciją ir kurie planuoja nusiųsti kelias kopijas savo CV greičiausiai naudoti vieną CV. Tai poliruoti ir profesionalus CV turėtų pateikti bendrą informaciją, kad pabrėžiamas darbo ieškantys įgūdžiai, patirtis ir išsilavinimas, kad kreipsimės į bendrą nuomos vadybininkas. Kitaip tariant, aprašymai siunčiami keliems įmonių yra vanilės. Jie nėra orientuoti tam tikrą padėtį arba į konkrečią įmonę.

Bendrieji aprašymai pateikiami su vis tiek ketinimą interviu , kaip įmanoma iš kaip daugelio bendrovių, kaip įmanoma.

Darbo ieškantys asmenys, kurie vartoja tikslingesnis bus labai naudinga turėti Standartiniai CV, kad yra pritaikytą kiekvienos įmonės Resume yra pateikta. Kiekvienas atnaujinti skiriamas savo “skonį” ir yra skirtas ne kreiptis į bendrosios nuomos vadybininkas, bet į konkretų nuomos vadybininkas.

Tai tikslinis metodas yra dažnai ką daro vienas CV išsiskirti iš minios.

Pritaikyti Jūsų CV

Nebent jūs planuojate siunčia savo CV kopiją kiekvienam verslui, kurie gali arba negali turėti angas pardavimo specialistų, jūsų rezultatai bus pagerinti drastiškai jei siunčiate individualų CV atskirų darbdavių. Norėdami tai padaryti, jums reikia pradėti savo CV raštu tyrimus. Pavyzdžiui, jei jūs išmoksite, kad “ABC Pardavimų Įmonės turi sąskaitą Executive, ir atverti  savo mokslinių tyrimų rodo, kad ABC įmonės, kuriems norite patinka dirbti, tavo pirmasis tyrimas žingsnis būtų tiksliai sužinoti, kas yra Paskyros tipas atstovas ABC būtų parduoti, kam jie parduoda ir kur jie parduoda.

Kai jūs turite tvirtą supratimą apie tai, ką sąskaita vykdomosios darbo ABC daro, atėjo laikas amatų savo CV. Jūsų tikslas turėtų būti nukreiptas į visą turinį į savo gyvenimo aprašymą į tai, ką nuomos vadybininkas ABC būtų ieškote CV.

Pavyzdžiui, jei jūsų švietimo tinka gerai, ką ABC pardavimų konsultantas greičiausiai būtų, įsitikinkite, kad jums pabrėžti savo išsilavinimą. Tačiau, jei Jūsų pardavimų patirtis nesutampa labai gerai, jums reikia gauti kūrybingi ir pabrėžti, kaip įgūdžių jums išmokti per savo pardavimų patirtis suderinti gerai ABC pardavimo poziciją.

Viskas, kad jums įdėti savo CV poreikius prasmės ir būti susijęs su padėtimi, dėl kurių prašote. Pastato pardavimo CV šiuo būdu daro galutinį rezultatą, savo CV, galingas pardavimo įrankis. Tegul jūsų  darbas Ieškau konkurencija pateikti savo Standartiniai vėl ir padaryti jums išsiskirti iš minios.

Atsiųskite savo Individualus CV

Kai jūsų CV yra pritaikyti, jūs tikriausiai norite įsitikinti, kad jis gauna į dešinės rankos. Nors galite tiesiog sekite jokios CV pateikimo gaires, kad įmonė suteikia jums, darydamas tik nusileisti savo CV į kitą informaciją, gautą vėl krūva. Geresnis požiūris į rankas pristatyti savo CV į nuomos vadybininkas. Jei tai neįmanoma, skambinkite įmonę ir sužinoti nuomos vadybininkas vardą, geriausias būdas kreiptis į savo ir savo pašto adresą.

Be to, padaryti kai kuriuos tyrimus, naudojant savo tinklą ir svetainių, kaip “LinkedIn” ir sužinokite daugiau apie nuomos vadybininkas. Tai gali suteikti jums papildomos informacijos, kuri įkvepia jums dar kartą pakeisti savo CV arba jis gali duoti jums idėjų apie tai, kaip meistriškai savo motyvacinį laišką užfiksuoti nuomos vadybininkas dėmesį. Kuo daugiau individualus galite padaryti visą procesą, tuo geriau.

Kai žinote, kas ketina skaityti savo CV, kaip geriausiai gauti savo CV į savo rankas ir žinoti, kiek jūs galite apie sprendimus priimančiam siųsti savo individualų CV tiesiai į tą asmenį. Kai baigtas, pereiti į kitą darbo galimybę ir vėl pakartokite visą procesą.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *