7 veidi, kā pasargāt sevi no darba-at-home izkrāpšana

Posted on

 7 veidi, kā pasargāt sevi no darba-at-home izkrāpšana

Darbs no mājām kļūst biežāk, jo cilvēki realizēt priekšrocības, kam nav no mājām uz biroju, lai kādā ienākumiem. Tomēr ir svarīgi apzināties darba-at-home mīnusus un krāpniecību, kas var likt jums riskam. Ar neapzināti norādot savu personīgo informāciju par scammer, jūs riskējat zaudēt visu savu naudu un citiem aktīviem. Lūk, kā aizsargāt sevi, lai izvairītos no šāda veida nepatikšanas.

Know Kā atpazīt Scam

Zināšanas ir labākā aizsardzība, ja jūs venture uz internetu, meklējot mājas balstītu nodarbinātību.

Tātad, pirms jūs, veltiet laiku, lai uzzinātu, kā pateikt, kuras iespējas ir likumīgas darba at-home darbu un kuras ir darba at-home krāpniecība. Jo vairāk darba at-home darba piedāvājumi un reklāmas, kas jums zvana, jo vairāk izkrāpšanu tu sastapsies un modelis maldināšanu kļūs skaidrāka.

Tas, savukārt, padarīs patiesi likumīgās darbu-at-home darbu vieglāk pamanīt. Jūs sāksiet saskatīt signalizators pazīmes darbu-at-home scam, daļēji tāpēc, ka vienādība to laukumiem.

Izmantojiet savu veselo saprātu

Izvērtējot iespēju, pirmkārt, domā, ja tas šķiet izdevīgi no uzņēmuma viedokļa, jo īpaši tad, ja šķiet, ka ir ļoti ienesīgs. Kā veicinātājiem alternatīvās pelnīt naudu, ja viņi maksā jums tik daudz, tik maz darbu?

Arī tad, ja uzņēmuma mārketinga stratēģija ir balstīta galvenokārt uz parādās likumīgu, tas ir iespējams, tāpēc, ka tas piedāvā darbu-at-home scam, vai vismaz, slikta naudas pieņemšanas iespēju. Tāpēc jebkurš darbs, kas veicina pati meklētājprogrammu reklāmās kā “likumīgu darbu-at-home darbu”, visticamāk, ir nav likumīga.

Atcerieties, ja tas šķiet pārāk labi, lai būtu patiess, tas droši vien nav laba iespēja. Bet scammers ir viltīga, tāpēc veselais saprāts vien nepietiek.

Keep Your emocijas Izrakstīšanās

Visizplatītākais veids, ka scammers atrast cietušajiem ir spēlēt uz savas emocijas. Ja vēlaties kaut ko slikti, jūsu emocijas var novest jūs padarīt neloģiskas lēmumus veikšanu tajā. Meklējot darbu-at-home darbs nav viegls, tāpēc jums būs nepieciešams pacietību un skaidru galvu. Esiet īpaši piesardzīgs par jebkuru iespēju, kas mēģina spēlēt uz jūsu emocijām, sakot jūs “pelnījuši” kaut ko.

Izpildi savu mājasdarbu

Sākt ar apšaubīt visu, ko redzat, tad darīt savu pētījumu ar skaidru galvu. Pat tad, ja iespēja izskatās godīgs, nesūtiet naudu jebkurai organizācijai bez rūpīgi pārbaudīt to ārā. Tas ietver uzzināt, kur tas ir fiziski balstīta, nosakot, ja ir kontaktinformāciju un sazināties ar tiem pa telefonu. Paskaties to sociālajos medijos un darīt interneta meklēšanas par jebkādām atsauksmēm. Tas bieži palīdz darīt interneta meklēšanas ar uzņēmuma nosaukumu un “scam” vai “pārskatīšanu.” Rezultāti nedrīkst dot daudz konkrētu informāciju, bet tas var būt sākuma punkts. Paturiet prātā, ka lielākā daļa likumīgu uzņēmumu neuzliek darba pretendentiem un ka biznesa iespējas ir nekad bezriska.

Jāapzinās riskanta iespēju

Kaut arī darbs-at-home scammers vienmēr nāk klajā ar jaunu shēmu, viņi mēdz atšķirties pāris tēmām. Dažas no šīm iespējām, būtu jāizvairās, bet citi var būt likumīgi darbu-at-home darbu. Tomēr bieži vien tie nav, tāpēc jābūt ļoti uzmanīgiem ar jebkuru no šiem:

 • Tiešās pārdošanas vai daudzlīmeņu mārketinga
 • Piramīdas shēmas, vienmēr var izvairīties!
 • Biznesa uzsākšanas komplekti
 • Jebkas iesaistot cashing pārbaudes / elektroinstalācijas naudas vienmēr var izvairīties!
 • Mājas montāža / aploksnes pildīšanai, vienmēr var izvairīties!
 • Kļūstot produktu atkārtotu pārdevēju vai vairumtirgotāja
 • Akciju tirdzniecības sistēmas, vienmēr var izvairīties!
 • Katalogi teledarbu darbu vai uzņēmumu
 • Ņemot tiešsaistes aptaujas
 • Mystery shopping
 • Datu ievades / zvanu centri

Viens grūts scam paņēmiens ir izveidot veselu tīmekļa vietni, kas veltīta pieguļošs darba-at-home izkrāpšanu, ka piltuves cilvēki uz dažiem “likumīgiem” darba-at-home darbu, kas, protams, ir ne likumīga.

Izvairieties Iespējas meklētājprogrammu reklamēšanas un ar nevēlamiem e-pastiem

Izmantot tradicionālos kanālus darba meklējumos, lai atrastu darbu-at-home darbu, piemēram, darba dēļi, darba meklētājprogrammas, un avīzes. Kamēr nav nekādu garantiju, ka rezultātā atrodami šajās vietās vienmēr ir likumīga, kas nosūtīti pa e-pastu vai atrast interneta reklāmas parasti nav. Vienmēr iet tieši uz uzņēmuma darba lapā, ja jums atrast darba iespējas citā vietā. Ne tikai jūs varat pārbaudīt, vai tas ir likumīgi, varat uzzināt vairāk par stāvokli un uzņēmumu.

Paturiet prātā, ka uzņēmumi, iznomājot likumīgu darbu no mājām darbu meklē kvalificētu, uzticamu cilvēku darīt darbu. Screening pieteikumu ir laikietilpīgs process, tāpēc tie Aptverot plašu tīklu, izmantojot Google, meklētājprogrammu reklāmas vai sociālo mediju reklāmas nav tik varētu būt likumīga.

Nav jāmaksā par iespēju

Darba devēji nav maksas darbiniekus strādāt tiem, un izkrāpšanu rada kā likumīgu uzņēmējdarbības iespēju lūgs naudu. Piķis ir tas, ka ir sagaidāms, uzņēmumiem būtu uzsākšanas izmaksas. Tomēr īstie uzņēmēji parasti nav vienkāršas apmaiņa nekvalificētu darbaspēku par samaksu, kā mājās montāžas un aplokšņu pildīšanai shēmām. Patiess mājas bizness ir izstrādāts laikā ar rūpīgu plānošanu un pētniecību, nevis iegādājies tiešsaistes redzes neredzētas vairāk. Ir daudz bezmaksas uzticami resursus, kas sarakstu likumīgus uzņēmumus, kas piedāvā darbu no mājām darba vietas rūpniecībā.

Ziņojums izkrāpšana

Ja Jums ir aizdomas, ka jums ir scammed, ziņojiet par to nekavējoties. Ja esat devis finanšu informāciju, sazinieties ar banku vai kredītkartes uzņēmumu un ziņot par to savas štata ģenerālprokurors vai jebkuru skaitu citu iestāžu.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *