5 veidi, strādājot no mājām ļaus ietaupīt naudu

Posted on

 5 veidi, strādājot no mājām ļaus ietaupīt naudu

Strādājot no mājām nav bez uzsākšanas izmaksas, daudzas no šīm izmaksām var dzēsti par ietaupījumiem, kas strādā no mājām rada. Pat ja jums ir tikai telecommute nepilnu laiku, jūs varat ietaupīt naudu. Tātad, ja jūs domājat par pārejot no biroja dzīves teledarbu, šeit ir dažas jomas, kur jūs varat ietaupīt mazliet zaļo stuff.

Ceļā uz darbu

Ja jūs šobrīd lietot sabiedrisko transportu uz darbu, jūs uzreiz ievērosiet vairāk naudas jūsu kabatā, ja jums nav, kur nolikt ikmēneša vai dienas komutācijas izmaksām. Kaut gan, ja jūs teledarbu nepilnu laiku, ietaupījums sabiedriskajā tranzīta izmaksas varētu būt wiped veic ikmēneša atlaidi pilna laika strādnieki var saņemt

Ja braucat uz darbu, jūsu ietaupījums varētu būt lielāks, taču ne tik uzreiz pamanāmas. Ne tikai teledarbu ietaupīt naudu par gāzi, tas samazina skaitu jūdzes uz savu automašīnu. Tas, savukārt, nozīmē, ka mazāk uzturēšanas un remontu izmaksas, un tas varētu samazināt jūsu automašīnas apdrošināšanas maksājumi

Bērnu aprūpe

Ne visi darba at-home moms ietaupīs naudu par bērnu aprūpi ar teledarbu, bet daudzi. Lai gan daži Wahms ar teledarbu darbavietas, var iztikt bez bērnu aprūpi, darba at-home moms bieži izdodas strādāt pilnu darba laiku tikai ar nepilna laika bērnu.

Laiks ir nauda

Tas izpaužas miljons dažādos veidos par katru no mums. Work-at-home moms, protams, nav neierobežots laiks. Bet, strādājot ārpus mājām, mums ir tendence izmantot vairāk ietaupītu laiku, kas parasti maksā papildus. Daži veidi, kā jūs varat ietaupīt naudu:

  • Brīvprātīgais darbs pie sava bērna skolā, nevis tērēt vairāk fundraisers.
  • Pavārmāksla vairāk no svaigām izejvielām, kas nozīmē mazāku pasūtīšanu vai izmantojot dārgas sagatavoto pārtiku.
  • Veicot Nelielas mājas uzturēšanu pats.
  • Iepirkšanās aptuveni par labāko piedāvājumu uz pašreizējām izmaksām, piemēram, apdrošināšanu, tālrunis, kabeļu, uc

Ēdiens

Protams, jums būs ēst, strādājot no mājām. Faktiski, ja jūs neesat uzmanīgi, jūs varat ēst vairāk! Bet jums nebūs jāmaksā gandrīz tikpat daudz. Par sagatavojot savu pusdienas izmaksas ir ievērojami mazāks nekā ēdot ārpus ikdienas. Un tas ir vispār labāk, lai jūs pārāk. Ja jums patīk pārpalikumi, jūs varat atrast, ka, padarot nedaudz extra vakariņās ir ērts veids, lai vienmēr būtu pusdienas gatavs.

Tas pats attiecas uz kafiju vai tēju. Veikt visu pot mazāk nekā izmaksas par tasi pie kafejnīcā, kas padara to vieglāk, lai plātīties par gardēdis

apģērbs

Jums ir nepieciešams mazāk gaumīgs (un dārgs), drēbes, ja tu strādā no mājām. Ja jums ir cits darba atbilstošu apģērbs par katru nedēļas dienu, ne tikai tas maksā vairāk, bet tas ir gandrīz aizņem dažas no radošuma no pērkot drēbes. Man patīk izaicinājums iegādāties vairākus elastīgus priekšmetus, kas var sajaukt un saskaņota gan gaumīgs un gadījuma reizes.

Arī drēbes jums ir saņemt mazāk nodilumu, kurpes, jo īpaši. (Es gandrīz nekad valkāt viņiem, kamēr es strādāju.)

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *