Kāda ir atšķirība starp CV un motivācijas vēstuli?

Posted on

 Kāda ir atšķirība starp CV un motivācijas vēstuli?


Kāda ir atšķirība starp CV un motivācijas vēstuli? Abi pavadvēstuli un atsākt kopīgs mērķis pierādīt, ka jums ir tiesības prasmes excel darbu, par kuru piesakāties.

Tomēr ir skaidrs atšķirības starp struktūru un nodomu par abiem dokumentiem. Darba meklētājiem vajadzētu apskatīt viņu pavadvēstuli un atsākt kā papildu, bet unikāls pāris dokumentu. Tas ir jūsu pavadvēstuli būtu vairāk nekā tikai aizzīmēm tiražē no CV.

Daudzi darba devēji pieprasa, ka atsākt ir iesniegts ar darba pieteikumu.

nedrīkst būt nepieciešama pavadvēstuli. Bet, tostarp viens, kad jūs pieteikties darbā var palīdzēt jūsu izredzes iegūt izvēlēto uz interviju.

Starpība starp CV un pavadvēstuli

Jūs varat domāt par savu CV, kā vispārēju kopsavilkumu par savu darba pieredzi un savu motivācijas vēstuli kā kopsavilkumu savu darba pieredzi, kā tas attiecas uz darbu pie rokas.

Atsākt ir dokuments, kas ir apkopota jūsu darba vēsturi. Tajā apkopoti darbu esat tur, izglītības esat sasnieguši, sertifikācijas, prasmes, un citi kvantitatīvi informāciju par savu kvalifikāciju un darba pieredzi.

Visbiežāk atsākt formāts ir saraksts ar savu kontaktinformāciju, pieredze sadaļu, kas ietver darba nosaukumu, pozīciju apraksti, datumi nodarbinātības, izglītības nodaļā, un citu svarīgu informāciju.

Parasti atsākt tiek rakstīts trešajai personai un izmanto, kā daži vārdi, kā iespējams apkopot pieredzi. Tātad, tā vietā, lai rakstiski “Es pārrauga lielu pirkšanas komandai XYZ kompānijas” CV būtu aizzīmi, kas saka, “Uzrauga 19 persona, kas pērk komandu.”

Kad vien iespējams, jūs vēlaties izmantot numurus jūsu CV, piemēram, cilvēku skaits, kas jums uzrauga, procentiem pārdošana pieauga klientu skaits palīdzēja uc

Pavadvēstulē ir rakstīts, lai izceltu kvalifikāciju jums ir par darbu, par kuru jūs piesakāties. Tas tiek izmantots, lai nodrošinātu darba devējam papildu informāciju par to, kāpēc jums ir labs kandidāts uz darbu. Galvenā funkcija jūsu pavadvēstuli ir dižoties kā jūsu kvalifikācija liek jums spēli par darbu.

Pavadvēstulē ir uzrakstīts burtu formātā, ieskaitot uzrunu, vairākiem punktiem, un noslēguma. Atšķirībā no CV, jums vajadzētu izmantot pirmās personas rakstīt pavadvēstuli. (Tas nozīmē, ka izvairīties no “es” pārāk daudz.)

Kāda Atsākt Ietver

Jūsu CV jānodrošina darba devējiem ar detalizētu sarakstu ar savu darba pieredzi un izglītību. Šīs prasmes un sasniegumi, kas saistīti ar katru darbu esat notika jāapraksta pietiekami detalizēti, lai parādītu darba devējiem, kā jūs pievienotos vērtību šajos konkrētajos lomas.

Bieži atsāk sniegt informāciju aizzīmēm sarakstos; tas palīdz padarīt dokumentu kodolīgu un ļauj vervētāji skenēt caur to ātri.

Kas pavadvēstuli Ietver

Pavadvēstulē ir īss trīs vai četras dokumenta punkts. Tas jāraksta ar pieņēmumu, ka darba devēji, konsultējieties ar savu CV, lai saskaņotu to ar paziņojumu, jūs iesniedzat šajā vēstulē par savu kvalifikāciju.

Pavadvēstulē palīdzēs darba devējiem interpretēt savu fonu, jo pārstāvēti CV un palīdzēs pierādīt, kā jūsu iepriekšējā pieredze pretendēt jums par darbu.

Rakstot pavadvēstuli darbu, vispirms pārskatīt darba prasības, kas sīki izklāstītas darba piedāvājumu. Izmantojiet savu pavadvēstuli izskaidrot, kā jūs atbilstat šiem kritērijiem.

Izmantojiet Motivācijas vēstule nodot subjektīvu informāciju

Atsākt norāda faktus – kas, ko, kad un kā. Turpretim pavadvēstule sniedz iespēju paskaidrot, kāpēc jūs esat kvalificēts darbam. Šis dokuments pievieno mazliet krāsu un personību, un ir paredzēts, lai pārliecināt darba devējus, ka jūs esat labi piemērots pozīciju pie rokas.

Pavadvēstulē ir labāks transportlīdzeklis nekā atsākt, lai nodotu vairāk subjektīvu informāciju, piemēram, balstoties uz jūsu interesi pozīcijā, kā jūsu vērtības motivē jūs turpināt darbu, vai kāpēc kultūra kompānija aicina jūs.

Jūsu attiekties burtiem palīdzēs jums pārdot savu kvalifikāciju potenciālajiem darba devējiem, kamēr jūsu CV sniedz informāciju, lai dublētu iekļauto jūsu vēstulēm informāciju.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *